Jump to content

Recommended Posts

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@bodo cestitke, mec gotov u 1 pol. Beal nas zakucao u 3/4 

Hvala. Gledao samo zadnju 4. gde je Phoenix igrao užasno. Odgledat ću posle ali vidio sam posle na tweereru da se je Beal razgoropadio. Jednu i mi da uzememo kontra vas 😊

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

The NBA is a funny place, though. In other action tonight, the Milwaukee Bucks had shellacked the Boston Celtics 75-38 by halftime, and the Oklahoma City Thunder ran up a 62-point lead on the Portland Trail Blazers. The Knicks did their part to contribute to this lopsided landscape, surrendering 74 first-half points to Dallas.

Link to comment
Share on other sites

Odbijam da budem uvučen u ove bedne pomodne navijačke krugove NBA u kojima se traži samo titula i pobede ili makar neko duboko plejofsko trčanje. Nemojmo trejdovati nikoga, eventualno dajmo Kumingu i Mudija i Podza za keš da ne smetaju našoj The Handsome Family.

 

Drej se vraća izlečen, Klej da pripaljuje u padu unazad, Stefa zamoliti da više šutira i da baca one pasove bez gledanja kada ga udvoje, Luni da se vrati na svoji 38 mpg i sve će biti okej, mislim da možemo da izguramo još ovu i sledeću sezonu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

treba da date sve za siakama i ciao

 

Siakam je najbesmisleniji trejd koji se i najviše pominje. Siakam ni u najluđim snovima ne može da bude ono što je Wiggs bio pre samo 2 sezone, jednostavno je peak Wiggara otprilike 2x bolji igrač od peak Pascala... E sad što Wiggins igra kako igra je više pitanje za menadžent i Drejmonda.

Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

 

Siakam je najbesmisleniji trejd koji se i najviše pominje. Siakam ni u najluđim snovima ne može da bude ono što je Wiggs bio pre samo 2 sezone, jednostavno je peak Wiggara otprilike 2x bolji igrač od peak Pascala... E sad što Wiggins igra kako igra je više pitanje za menadžent i Drejmonda.

 

ne znam zasto poredis njih dvojicu?

niti su isti tip igraca, niti pokrivaju iste pozicije a siguran sam i da raptorsi nece traziti wigginsa zauzvrat;

 

lozis se na djanu centra a siakam bas takve usluge nudi, igrac na pf-c koji obozava brzu igru, nije trigger happy a izuzetno mu pogoduje da bude drugi igrac suterske ekipe

 

decko ima sve sto vama treba, a kapiram da je dostupan za neki kombo od kuminga-podziemsky-moody plus pikovi i neki salary dump

 

moze sa draymondom u ekipi, moze i bez njega, sa looneyjem isto

 

voleo bih da mi pojasnis zasto je besmislen ali sticem utisak da nisi puno gledao raptorse ni u sezoni titule, ni u ovim godindma kada je siakam bio glava porodice

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ekšli Siakama sam dosta gledao, proporcionalno ostalim timovima. Na Đanu se ne mogu ložiti kao igrača, više kao koncept koji nam nedostaje godinama - neki buldožer koji trči i zbog kojeg mora da se pravi zid. Druga stvar koja mi je poluopsesija sa GSW je nedostatak nekog Boguta, centra koji ume da pravi lukave prljave blokove, skače, neprijatan je u reketu i ume dobro da dodaje loptu/brzo kapira. Zato moje prizivanje Plumija, ali u drugim iteracijama čak i Portisa, Olynika i slično.

 

zU3uiJS.png

 

Ne bih rekao da su potpuno različiti igrači. Obojica oko 6.8 visine, sličnog šuta spolja, dokazano dobri u plejofu, opasni u odbrani kada hoće. Ipak, ono što je Wiggs pokazao pre dve godine, mislim da Siakam ipak nije, iako je bio 2x olstar. Ne znam. Svakako ovaka Wiggins nije ni za Evroligu.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

Siakam je specifičan igrač. Ako hoće da bude prašinar onda je u principu plug and play za svaku ekipu, međutim čovek je ipak došao do nekog statusa u ligi i ne zadovoljava se time, kao drugi igrač tima je svakako problematičan jer je loš šuter, voli da uzme tu loptu i da se zaleće, a nije baš uberatleta poput Giannisa da mu prolaze takve stvari na najvišem nivou. Wiggins je dosta "finiji" igrač od Siakama, on je od potencijalnog superstara postao role player, a kod Siakama obrnuto. Međutim, ako su Dray i Klay gotovi nema te magije koja može Warriorse učiniti relevantnima u nastavku sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Siakam je cista 4 koja ni u ludilu ne može braniti fizički moćne centre, ako bi se resili Drejmonda on bi im top bio, ali na koji način da ga izvuku to je veliko pitanje.

U PO protiv Denvera, Minesote, Lal, pa i Klipersa, Finiksa nema šta Siakam na 5 da traži sem protiv back up opcija, ali tu su mizerni minuti.

Bukvalno je čovek Hejs-Davis za nba tržište.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

The NBA is a funny place, though. In other action tonight, the Milwaukee Bucks had shellacked the Boston Celtics 75-38 by halftime, and the Oklahoma City Thunder ran up a 62-point lead on the Portland Trail Blazers. The Knicks did their part to contribute to this lopsided landscape, surrendering 74 first-half points to Dallas.

 

Mogla bi liga da porazmisli o rasporedu malo, pošto već neće da smanje broj mečeva. 

 

Ne znam šta se desilo sa Niksima i Dalasom, Portland je odron pa kapiram veliku razliku a Bostonu je ovo 5 meč u 7 dana, B2B gde su domaćini a u drugoj idu u goste. Mazula lepo povadio startere da ne crknu pa nek menjaju prenos na TVu. 

 

Slično je i Soti juče bilo, B2B na gostovanju pa su odmarali Gobera i Konlija. 

 

I umesto da gledamo mečeve u full sastavima najboljih timova lige (Sota, Kee, Boston), igrači mašu peškirima ili šetaju odela pored parketa. 

Edited by stefan81888
Auto compete
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, crni_bombarder said:

Siakam je cista 4 koja ni u ludilu ne može braniti fizički moćne centre, ako bi se resili Drejmonda on bi im top bio, ali na koji način da ga izvuku to je veliko pitanje.

U PO protiv Denvera, Minesote, Lal, pa i Klipersa, Finiksa nema šta Siakam na 5 da traži sem protiv back up opcija, ali tu su mizerni minuti.

Bukvalno je čovek Hejs-Davis za nba tržište.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

 

hahah pa čekaj, nije ideja da siakama stavljaš na centra protiv onih koji su fizički najjači, zato imaš i draymonda i poolea i eventualno neko drvo javorovo

poenta je da siakam može jako dobro da odigra minute i na centru, baš zbog stila igre koji dubsi gaje, jer ti onda protiv njih nije naročita opcija smallball, dok će mnoge centre po gabaritima ali slabije skillom, deljati u toj situaciji

 

zato sam i pomenuo "može sa draymondom / looneyjem u postavu a može i bez njih", to bez njih je siakam na centru, nije ni primarni ni fulltime job.

Link to comment
Share on other sites

 
hahah pa čekaj, nije ideja da siakama stavljaš na centra protiv onih koji su fizički najjači, zato imaš i draymonda i poolea i eventualno neko drvo javorovo
poenta je da siakam može jako dobro da odigra minute i na centru, baš zbog stila igre koji dubsi gaje, jer ti onda protiv njih nije naročita opcija smallball, dok će mnoge centre po gabaritima ali slabije skillom, deljati u toj situaciji
 
zato sam i pomenuo "može sa draymondom / looneyjem u postavu a može i bez njih", to bez njih je siakam na centru, nije ni primarni ni fulltime job.
Gsw već je vrlo tanak što je sajza tice, ako bi u postavi bili Drejmond i on to bi tek bilo upadljivo, Luni tu koliko toliko i izvlači, a gro minuta u tom slučaju bi provodili Grin i Siakam zajedno na terenu, takodje na koji način Gsw uopste može izvući Siakama, ne verujem da su patriote pa žele Kanadjanina Reptorsi...

Po meni njima treba sirov centar, neki Stiven Adama pre povreda, ili ovo sto Finiks radi sa Nurkicem...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...