Jump to content

Recommended Posts

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne idem u kladionicu ali kapiram da su Cavsi najnezahvalnija ekipa za klađenje, sve kao nešto koketiraju da budu neki kvazi contender i imaju periode kad izgledaju baš dobro i protiv najjačih ekipa a onda izgube od nekih Portlanda i slično, baš frustrirajuće.

 

Ja imam dobar istorijat klađenja na Cavse ali iz razloga što ih pojurim kada igraju protiv big market ekipa ili ekipa koje su osetniji favorit to veče. Inače bih rekao da je igrati na favorita tokom regular season poprilično nezahvalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gggggggg said:

startni bekovi na zapadnom all-staru moze biti zajebano izabrati. a vec vidim da ce biti uzjebanih kako god da se zavrsi

 

curry doncic edwards sga booker fox...

Valjda će Murray-a konačno da izglasaju na All Star. 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo losa tekma u Finiksu. Prvo poluvreme odbrana bez i za NBA standard, drugo poluvreme jednostavno losa kosarka. KD prodao tekmu Finiksu, 0/10 u zadnjoj cetvrtini. Sudije ga drzale u igri svirajuci jadnom Pejtonu sve i svasta pa je barem trpao sa crte.

Denveru se lagano dize klupa sto je verovatno pored povreda kljucna odrednica za konacni domet ove sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Najveci mi je zal u karijeri pracenja kosarke sto kao mnogo mlad momak zbog ljubavi prema LeBronu nisam uzivao u Stefovim igrama. Sad kad sam malo sazreo doslo iz dupeta u glavu 😁

 

Bukvalno isto. O tome razmišljam tokom ove tekme. Nisam ga podnosio pa sam onda krenuo da ga poštujem i sad ga realno obožavam. Majstor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...