Jump to content

Recommended Posts

Samo jedna pohvala za odlične igre jedne gotivne veterančine koja prolazi ispod radara. Deluje mi da je dobri stari Mike Conley uspeo da poveže Wolvese i da na pravi način rasporedi lopte tako da i nadolazeći superstar Antman i tornjevi pod košem budu namireni. Iskusno i racionalno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@alpaka Bereta Sida strasni statsi Haliburtona ali nesto mi ne prija oku njegova igra.

 

Ja vala uzivam. Mehanika suta mu jeste solidno odvratna al nacin na koji organizuje citav napad i kontrolise tempo utakmice je nevjerovatan. Ima mana zbog kojih vjerovatno nikad nece biti prva opcija kontendera no vec je sad spektakl od razigravaca i garant vrhunskog napada u RS sto ce ti uvijek donijeti PO, a moguce i HCA. Super su mi ovi Pacersi bas, volio bih da udju u PO. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gggggggg said:

sta radi green. strpati ga u zatvor slobodno. 

no kao i uvek ocekujem da silver ne uradi nista i da mu dve utakmice suspenzije i novcanu kaznu od 30k dollara. 

a green ce dan kasnije na podcastu opet izigravati zrtvu i kukati kako su svi protiv njega. 

 

zaboravio sam kerra koji ce ga opet braniti i opravdati ovaj potez. :yawn2:

 

https://streamable.com/gqad6c

 

evo ga :classic_wacko:

 

 

4 hours ago, zorex said:

Golden Stejt ima bukvalno dva najprljavija igrača lige, Pop je sigurno ponosan na svog učenika i što se Bovenovo nasledje prenosi dalje. Na prošloj utakmici je Pol probao da pokida koleno Edvardu, sada Grin maloumnik napada Gobera bez ikakvog razloga. Najogavnija franšiza trenutno u NBA. 

 

paul je skocio u conleya ne edwardsa ali da, definitivno prljavo i kako vidim proslo je bez neke velike buke. verovatno velika vecina nije ni svesna da se uopste nesto desilo. durant je npr na slican nacin vec tri puta sjebao koleno u poslednjih par sezona. a plumi je pre jednu nedelju dana tako nastradao kada mu je randle skocio u noge.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

https://streamable.com/gqad6c

 

evo ga :classic_wacko:

 

 

 

paul je skocio u conleya ne edwardsa ali da, definitivno prljavo i kako vidim proslo je bez neke velike buke. verovatno velika vecina nije ni svesna da se uopste nesto desilo. durant je npr na slican nacin vec tri puta sjebao koleno u poslednjih par sezona. a plumi je pre jednu nedelju dana tako nastradao kada mu je randle skocio u noge.

Strasno je sta se sve desavalo prethodnih nekoliko veceri.
Video sam sve te situacije na Tviteru + jos neke, stavicu sve u spojlere

Pol se baca u kolena Konliju. 

Spoiler

 

prljavac mali, kroz celu karijeru mu prolaze ovakve stvari.

Jedan od onih degenerika Moris, ne znam koji, jer su nebitni likovi, sinoc poslao ovog lika iz Indijane u bolnicu
 

Spoiler

 


Evo i Rendlovo, mada ne mogu da garantujem da je bilo 100% namerno. Ali uzasno nesmotren potez
 

Spoiler

 


Embid je poceo sada vec redovno da se baca po terenu, kao da ga upucaju iz puske. Pre neko vece umalo da povredi saigraca na isti nacin kao Rendl Plumija, ili ono sto se Durantu desilo prosle godine
 

Spoiler

 

s'tim sto on ovo radi iz drugacijih razloga, jer je prljavi floper, koji bi dupe prodao za par slobodnih bacanja.

Ovo od sinoc ste vec postavljali, ali bilo je jos stvari, postavicu ako se setim.

Sve ovo je u samo nekoliko dana!
Pisao sam nakon sto je magarac Drejmond nasrnuo na Sabonisa da liga to mora ostro da kazni, inace ce se otvoriti "Pandorina kutija" i svaki od ovih maloumnika ce redovno pokusavati neki od svojih prljavih poteza iz sirokog repertoara. 3 sedmice u novu sezonu, vec se moze videti dokle je to doslo.

Ogromna sramota za ligu, i iskreno se plasim da ovo nece prestati sve dok se neko ozbiljno ne povredi, ili ne daj Boze zavrsi karijeru zbog ovih stvari. Samo sto ce tada biti kasno.

Evo kako ozbiljna organizacija resava takve probleme

Ono sto je meni zanimljivo, je da niko od igraca ne protestvuje javno protiv ovakvih stvari.
Procitao sam da su iz Minesote bili besni nakon Polovog nasrtaja, ali sve ostalo u svlacionici, niko nista na konferenciji nije pomenuo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

@alpaka Bereta Sida jos da kliknu timski u odbrani i bice jos zapazenije brojke.  

 

Svakako ide po DPOY ali moraju se spomenuti Bam i Gobert. Igraji sjano u odbrani ove sezone. Rudy je imao sinoc najbolju odbranu sezone kada je izblokirao, cini mi se Sarica u finisu meca pri sutu za 3

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

 

@bodo

Konačno mada im  trenutno na megdan dolazi jedan od hottest timova u ligi. Ne bi me iznenadilo da vežu još jedan poraz iako je Sotti ovo B2B a mi odmarali dva dana. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Konačno mada im  trenutno na megdan dolazi jedan od hottest timova u ligi. Ne bi me iznenadilo da vežu još jedan poraz iako je Sotti ovo B2B a mi odmarali dva dana. 

Nije bitna utakmica kao utakmica vec da sada vec pocnu igrati u oontinuitetu i da se uigravaju. Bice truskanja na tom putu sigurno ali bolje sada nego kasnije. 

 

Ja prvi npr ne gotivim Klipane ali Klipani ce u 2 dijelu sezone i plejofu biti jebena ekipa. Ljudima treba vremena da se skontaju a to ce biti razdvajanje Russa i Hardena kao startera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...