Jump to content

Recommended Posts

41 minutes ago, freethrow said:

Vi se zezajte, ali samo brze tricaške ekipe iz Kalifornije - GSW i SAC mogu da poremete ove medvede od 150kg iz Denvera. Nadguravanje sa njima će da bude jako teško. SVakako su mi Denverićani favoriti broj 1.

Vi ste neugodniji protivnik Denveru ali ste isto tako pozeljniji rival za Lejkerse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, freethrow said:

Vi se zezajte, ali samo brze tricaške ekipe iz Kalifornije - GSW i SAC mogu da poremete ove medvede od 150kg iz Denvera. Nadguravanje sa njima će da bude jako teško. SVakako su mi Denverićani favoriti broj 1.

 

Da, da istog sam mišljenja da bi samo zdrav i kompletan GSW mogao da isparira moćnom Denveru,a isto verujem i ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Vi ste neugodniji protivnik Denveru ali ste isto tako pozeljniji rival za Lejkerse.

Apsolutno, pisao sam već o tome kako se pravio trougao - LAL>GSW GSW>DEN DEN>LAL. Ne znam kako će biti ove godine, ali definitivno je bilo tako poslednje dve sezone. Šampionski GSW je imao srećnu uslovno rečeno putanju pre dve godine u tom smisli ležanja.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Sto od trade deadline? 2-2 skor, gostovanja Nuggetsima i Kingsima ( odigran OT ) i suteadan protiv mlade, rastrcane ekipe Orlanda. Pobjeda se pise a na startu sezone je najbitnije upisivati pobjede dok se stvari ne posloze na svoje mjesto. Tek u 2 polovini novembra se moze dati neki sud o ovom timu. U svakom mecu do sada su sutirali ispod 30% za 3 a uopste nisu losa suterska ekipa

 

Zab da odgovorim. 

 

Iskreno, zato sto LAL nece stvari posloziti dok god Diandjelo bude imao ovako prominentnu ulogu, a to ce se vrv promeniti tek kod dedlajna. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

California Uber Alles.

Zar se to i dovodi u pitanje? Imas sampiona x17 pa x7 i imas Kingse i Sunse kao ae da kazemo respektabilne fransize zadnjih godina i sada domacu osovinu koja se nalazi u Klipanima. 

 

Inace, bas se ne bih bunio da CP3 ili duo Harden/Russ uzmu titulu ove sezone. Hejteri su prevrsili svaku mjeru.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Voriorsi da osvoje titulu, ne bi se brojala kao titula sa velikom zaslugom Krisa Pola, jer koji je po redu u ekipi kao najvažniji igrač? To i ne bi bilo neko dostignuće.

 

Harden kad bi osvojio titulu bi već bilo dostignuće, jer je najmanje treći najvažniji igrač Klipersa, a možda i drugi, ispred PG.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

Vi se zezajte, ali samo brze tricaške ekipe iz Kalifornije - GSW i SAC mogu da poremete ove medvede od 150kg iz Denvera. Nadguravanje sa njima će da bude jako teško. SVakako su mi Denverićani favoriti broj 1.

GSW više ne doživljavam kao tricašku ekipu u tom smislu jedini tim u ovom momentu za koji mislim da bi dobio Denver u seriji od 4 je Boston, to sam mislio i prošle godine, a ove pogotovo.

 

Ali dobro, oktobar je, polako.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Voriorsi da osvoje titulu, ne bi se brojala kao titula sa velikom zaslugom Krisa Pola, jer koji je po redu u ekipi kao najvažniji igrač? To i ne bi bilo neko dostignuće.

 

Harden kad bi osvojio titulu bi već bilo dostignuće, jer je najmanje treći najvažniji igrač Klipersa, a možda i drugi, ispred PG.

Da Warriorsi uzmu titulu, pored imena Chris Paul bi stojalo NBA champion i to je ono sto bi bilo najbitnije. 

To bi davno i stajalo da Stern nije umijesao svoje prste i od CV koji bi po mom misljenju vrlo lako zaprijetio i Magicu kao GPGOAT dosli smo do toga da se CP3 ismijava i nerijetko naziva luzercinom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@bodo kako izgubiste ovo? Sad vidim da ste izgubili a vodili na nekih  minut do kraja +5 i lopta kad sam ugasio prenos.

Nisam gledao došao kasno kući. Oko 2h ujutro nisam imao force ni volje ostati budan. Sad baš čitam u nevjerici. Već su se okomili pojedini na Vogela i loše vođen meč. Dječje bolesti bih rekao ja. Možda ovo nije ni loša stvar. Ništa nikome nije poklonjeno i nikad ne upisuj pobjedu unaprijed. Dobar nauk going forward. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, bodo said:

Nisam gledao došao kasno kući. Oko 2h ujutro nisam imao force ni volje ostati budan. Sad baš čitam u nevjerici. Već su se okomili pojedini na Vogela i loše vođen meč. Dječje bolesti bih rekao ja. Možda ovo nije ni loša stvar. Ništa nikome nije poklonjeno i nikad ne upisuj pobjedu unaprijed. Dobar nauk going forward. 

 

Inace ovo je malo zabrinjavajuce, vec je Frenso pisao o tome. Ne znam zasto se kriju stvari.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

@bodo kako izgubiste ovo? Sad vidim da ste izgubili a vodili na nekih  minut do kraja +5 i lopta kad sam ugasio prenos.

Ja samo gledao delove utakmice, uključujući i kraj. Izbijena lopta Durantu od strane Johnson-a i onda koš:

 

 

Mogli su da sviraju faul nad Durantom ali bi bio soft, izgleda mi manje više čisto uzeta lopta. Uostalom, procenite sami. 

Edited by Darko
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, bodo said:

Nisam gledao došao kasno kući. Oko 2h ujutro nisam imao force ni volje ostati budan. Sad baš čitam u nevjerici. Već su se okomili pojedini na Vogela i loše vođen meč. Dječje bolesti bih rekao ja. Možda ovo nije ni loša stvar. Ništa nikome nije poklonjeno i nikad ne upisuj pobjedu unaprijed. Dobar nauk going forward. 

 

sad sam odgledao prvu četvrtinu i ne bih da zvučim prepotentno ali igrali smo s 50% snage i bilo je 10 razlike na kraju četrvtine, a spursi igraju kao razbijena banda ovih nekoliko utakmica koje sam gledao... i onda pogledam krajnji rezultat. šokovi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Inace ovo je malo zabrinjavajuce, vec je Frenso pisao o tome. Ne znam zasto se kriju stvari.

 

Da vidjeh sta je Frenso napisao. Ne znam šta da mislim na tu temu. Za Booka mislim da je ovo preventivno da se ne razvije u nešto ozbiljnije a Beala se valjda povredio by bird watching 😁

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Zar se to i dovodi u pitanje? Imas sampiona x17 pa x7 i imas Kingse i Sunse kao ae da kazemo respektabilne fransize zadnjih godina i sada domacu osovinu koja se nalazi u Klipanima. 

 

Inace, bas se ne bih bunio da CP3 ili duo Harden/Russ uzmu titulu ove sezone. Hejteri su prevrsili svaku mjeru.

Titulu zasuzuje da ima onaj ko je na terenu osvoji (nije neka nauka ali valja ponoviti) + mozda onaj u ciju se sudbinu umesala visa instanca - Chris Paul.

 

Jedino mi je za njega zao sto nema titulu jer nije sam krojio svoju sudbinu.


Svi drugi koji jesu samj krojili, pa jos za sobom ostavljali i pustos gde god da se pojave, nadam se da ce ostati upamceni kao luzeri sto i jesu.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Darko said:

Ja samo gledao delove utakmice, uključujući i kraj. Izbijena lopta Durantu od strane Johnson-a i onda koš:

 

 

Mogli su da sviraju faul nad Durantom ali bi bio soft, izgleda mi manje više čisto uzeta lopta. Uostalom, procenite sami. 

 

Meni deluje da je Johnson čisto uzeo loptu ali da je pre toga bio faul Jonesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...