Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

178 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

Lakic je tanak igrac. Ni u Zadru nije pravio razliku, niti je ikad bio neki prospekt. Plejmejker od 2 metra i tu staju svi njegovi kvaliteti. Uzasan suter, spor, s hronicnom povredom ledja, a ni defanzivno mi nikad nije delovao impresivno, iako jeste hustler decko i pristup mu je uvek na maksimali. 

 

Nakic s druge strane na golo oko kad ga pogledas vidis da ima kosarku u sebi. Ima size, pokretljiv je, moze da radi na sutu, moze i u odbrani da telesinom bude koristan. On je i u Realu vazio za prospekta, ali su ga povrede usporile. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja za tog Lakica gotovo da nisam ni cuo, iako solidno pratim Aba ligu. Statistika prosek s obzirom da je dosta minuta igrao u proseku, nemam pojma iskreno kako je zavrsio u Partizanu. Sa druge strane Nakic je bas dobar prospekt i mnogo mi se svideo kao igrac na nekim utakmicama u Igokei. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, СтелаРоса said:

Sa druge strane Nakic je bas dobar prospekt i mnogo mi se svideo kao igrac na nekim utakmicama u Igokei. 

 

Dugo već taj stagnira, a i mislim da je imao tešku povredu.

 

Obojica, i Lakić i Nakić su low cost opcije koje će da rmbaju, Nakić je talentovaniji, ali u ovom timu Partizana on ipak može biti samo vodonoša.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, srlepajce said:

 

Koliko glupa i nepotrebna izjava

Bukvalno te niko ne mrzi, nista drugo nego bespotrebno dodvoravanje i lozenje sipkasa

Smatrao sam ga pametnijim

Bas nepotrebna izjava a i glupa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cekaj, da li je realno da je ovo izjavio?! Sve i da je istina, a apsolutno nije, tako ne treba da se ponasa jedan kapiten velikog kluba kao sto je KKP, vec eventualno neko deriste ili neko ko... da pazim sta kazem da ne bude protumaceno kao dijagnoza... neko ko strahuje. Eto, samo toliko. Veoma me je razocarao ovom izjavom. Bas. A bio mi je jedan od gotivnijih igraca Partizana u ovom veku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace je on decko prvi navukao "mrznju" na sebe kada je u Pioniru pred Zvezdinim navijacima glumio cirkuzanta sa klimanjem glavom i gestikulacijama ka publici. 
 

Ja se nadam da ce Zvezdina publika takodje krenuti od nule kada je u pitanju ekipa Partizana. Nema potrebe od starta imati odnos prema ovim novim momcima u KKP kao sto je bio prema onima sto su pokazivali srednje prste, hvatali se za medjunozje i provocirali na sve moguce nacine. Docekati ih kao najveceg rivala - da, ali u normalnim granicama. Nazalost, nisam siguran da smo sposobni za tako nesto, a glave poput Marinkovica definitivno nece doprineti tome.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DKH said:

Ma laze Vanja, standardno pokvaren kao i sve sto dolazi od Partizana.

Cemu ovo? To niko nije rekao ovde...

 

5 minutes ago, DKH said:

 

Niko ne spori da ima debila i na nasoj strani, a ima ih i na vasoj (ako to sporis onda nema sta da diskutujemo), i "'cka grobarska" i "'cka ciganska" su vokabular tih dileja. To opet ne znaci da "navijaci Zvezde mrze Vanju", kao sto ne znaci da "navijaci Partizana mrze (recimo) Petruseva". To je ruzna generalizacija. Mogao bi jedan bancic za reprezentativca Vanju 🙂 

 

Tatisanje ti je zakljucano pa ako ti je do toga, zaobidji ovu temu a ne posle da bude kako je tema losa. Mada vidim da istu pricu furas na vise tema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Cemu ovo? To niko nije rekao ovde...

 

 

Niko ne spori da ima debila i na nasoj strani, a ima ih i na vasoj (ako to sporis onda nema sta da diskutujemo), i "'cka grobarska" i "'cka ciganska" su vokabular tih dileja. To opet ne znaci da "navijaci Zvezde mrze Vanju", kao sto ne znaci da "navijaci Partizana mrze (recimo) Petruseva". To je ruzna generalizacija. Mogao bi jedan bancic za reprezentativca Vanju 🙂 

 

Tatisanje ti je zakljucano pa ako ti je do toga, zaobidji ovu temu a ne posle da bude kako je tema losa. Mada vidim da istu pricu furas na vise tema. 

Apsolutno mi nije do tatisanja, ali nikako ne mogu da se otmem utisku da se na ovom forumu iz dana u dan sve vise i vise stvari dopusta vama, a da se nama sve vise i vise  sprecava sloboda govora. Sad se svi dusebriznici uhvatili za Vanju, a nisam video da su ikome zasmetale izjave i pisanje po tviterima i drugim sranjima  CMM-a nakon potpisa za Zvezdu, nego je ispao bas car..

  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Naravno da postoji DEO navijača KKCZ koji "mrzi" Vanju, kao što postoji DEO navijača KKP koji "mrzi" nekog X igrača KKCZ...

 

Želim da verujem kako je Vanja ovo izjavio u kontekstu rivaliteta između dva kluba, ali je svejedno glupa i nepotrebna izjava. Jbt jedan dan je prošao... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vanja je samo rekao istinu, pritom nije glumio debila u fazonu mrzim i ja njih ili pokušao da se pravi naivan kao ne znam odakle to 

Navijači Zvezde ga mrze jer je ponikao tj igrao za Partizan i jer je derbije igrao dobro, kraj svake priče i nije nikakva generalizacija nego činjenica, imaju i oni koje mrze više ili manje od Vanje

 

Licemerno je tražiti racionalizaciju u klimao je glavom, vau.

 

I da sprečim nekakav pokušaj okretanja, da - Partizanovi navijači mrze one koji iz suprotnog tabora ispunjavaju gore navedene kriterijume

Get over yourselfs

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 minutes ago, DKH said:

Apsolutno mi nije do tatisanja, ali nikako ne mogu da se otmem utisku da se na ovom forumu iz dana u dan sve vise i vise stvari dopusta vama, a da se nama sve vise i vise  sprecava sloboda govora. Sad se svi dusebriznici uhvatili za Vanju,

Jok, samo od kad su ti zakljucali Tatu (gde si iskljucivo bivstovao), malo-malo pa eto te po raznim temama... Sto bi se reklo - zapamtio sam te 🙂  

 

Umesto ovde da dodjes i kazes nesto tipa "stvarno nepotrebna izjava naseg kapitena" "ne doprinosi nicemu" a sve zbog grupice debila iz ko zna koje utakmice koje sezone (valjda bilo prosle godine kad je gostovao sa Baskonijom, ne znam, svakako niko ga sada nije dirao), ti dodjes ovde da nas sta - ubedjujes da je to opravdano? Pa bolje i precuti. 

 

Jedan novi-stari kapiten, na pocetku priprema da izjavi ovako nesto, pa ma koliko glupo pitanje novinara bilo, iskuliras. 

 

Razumeo bih da je ovo nesto sto mu se desava sada. 

 

 

9 minutes ago, DKH said:

a nisam video da su ikome zasmetale izjave i pisanje po tviterima i drugim sranjima  CMM-a nakon potpisa za Zvezdu, nego je ispao bas car..

Nemam pojma o cemu pises ovde (nije valjda ono nesto za "payback time" ili tako nesto - kako ti je to poredivo s ovim, majke ti?), a i tako nas zabole da komentarisemo debile sa tvitera (ako je nesto drugo u pitanju) - pricamo o nama ovde, na forumu, jer tu obitavamo, i ti i ja, i mnogi. 

 

 

 

3 minutes ago, Shikamaru said:

Vanja je samo rekao istinu, pritom nije glumio debila u fazonu mrzim i ja njih ili pokušao da se pravi naivan kao ne znam odakle to 

Navijači Zvezde ga mrze jer je ponikao tj igrao za Partizan i jer je derbije igrao dobro, kraj svake priče i nije nikakva generalizacija nego činjenica, imaju i oni koje mrze više ili manje od Vanje

 

Licemerno je tražiti racionalizaciju u klimao je glavom, vau.

 

I da sprečim nekakav pokušaj okretanja, da - Partizanovi navijači mrze one koji iz suprotnog tabora ispunjavaju gore navedene kriterijume

Get over yourselfs

Apsolutno netacno. Ruzna generalizacija. 

 

Verujem da imam gomilu istomisljenika sa "moje strane brda" koji ne mrzimo Vanju, cak naprotiv. 


Nisam mrzeo nikada ni Novicu, nego sam mu se divio. Naravno da ne volim kad nam da kos ili ima neki dobar potez, ali ga ne mrzim. 

 

Sta je sa vama ljudi?! 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Shikamaru said:

Vanja je samo rekao istinu, pritom nije glumio debila u fazonu mrzim i ja njih ili pokušao da se pravi naivan kao ne znam odakle to 

Navijači Zvezde ga mrze jer je ponikao tj igrao za Partizan i jer je derbije igrao dobro, kraj svake priče i nije nikakva generalizacija nego činjenica, imaju i oni koje mrze više ili manje od Vanje

 

Licemerno je tražiti racionalizaciju u klimao je glavom, vau.

 

I da sprečim nekakav pokušaj okretanja, da - Partizanovi navijači mrze one koji iz suprotnog tabora ispunjavaju gore navedene kriterijume

Get over yourselfs

Dobrom delu navijaca je bio skroz gotivan, narocito nakon ove dobre sezone u Baskoniji i par lepih akcija sa reprezentacijom.

On je odlucio da se ovako postavi po povratku u Partizan, da daje na vaznosti sipkasima umesto onima koji su ga docekali na balkonu.

 

Zamisli Teo da kaze ovako nesto, ili recimo Lucic... Neke stvari se ne rade ako si pametan i ako imas svest o tome sta predstavljas.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Shikamaru said:

Važi brt, dobijaš nagradu najplemenitiji Zvezdaš godine, iskrene čestitke i sve najbolje 

Vazi tebra, ali ne treba zaista... 

 

 

Evo, otisao sam da trazim neke primere gde @Barkley#34 @Son_of_a_gun @uvrnuto @fillam @SteveFrancis#3 @Luchifer89 @Stiletto @Marvin @realno *w @Eddard @Beonegro @jedibojan @goofy @Kronostime @Ne sam Safete @Charles De Ketelaere @odupri se ludilu @Magia @Dzep @Shonewizard i da ne nabrajam vise (uvredice se neko sto je izostavljen), zaista mrze Dobrica. 

 

Mada, ima par sumnjivih lica na ovom spisku gore 😄 

 

I ne, nije to ovaj nas bubble ovde na forumu, imam i prijatelje grobare koji zamisli ne mrze, kao i prijatelje zvezdase koji takodje ne mrze... 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kooineeperk said:

Jok, samo od kad su ti zakljucali Tatu (gde si iskljucivo bivstovao), malo-malo pa eto te po raznim temama... Sto bi se reklo - zapamtio sam te 🙂  

 

Umesto ovde da dodjes i kazes nesto tipa "stvarno nepotrebna izjava naseg kapitena" "ne doprinosi nicemu" a sve zbog grupice debila iz ko zna koje utakmice koje sezone (valjda bilo prosle godine kad je gostovao sa Baskonijom, ne znam, svakako niko ga sada nije dirao), ti dodjes ovde da nas sta - ubedjujes da je to opravdano? Pa bolje i precuti. 

 

Jedan novi-stari kapiten, na pocetku priprema da izjavi ovako nesto, pa ma koliko glupo pitanje novinara bilo, iskuliras. 

 

Razumeo bih da je ovo nesto sto mu se desava sada. 

 

 

Nemam pojma o cemu pises ovde (nije valjda ono nesto za "payback time" ili tako nesto - kako ti je to poredivo s ovim, majke ti?), a i tako nas zabole da komentarisemo debile sa tvitera (ako je nesto drugo u pitanju) - pricamo o nama ovde, na forumu, jer tu obitavamo, i ti i ja, i mnogi. 

 

 

 

Apsolutno netacno. Ruzna generalizacija. 

 

Verujem da imam gomilu istomisljenika sa "moje strane brda" koji ne mrzimo Vanju, cak naprotiv. 


Nisam mrzeo nikada ni Novicu, nego sam mu se divio. Naravno da ne volim kad nam da kos ili ima neki dobar potez, ali ga ne mrzim. 

 

Sta je sa vama ljudi?! 

 

I ja sam tebe zapamtio kao putnika "dobronamernika" i "otvaraca ociju", nama nemoralnim i primitivnim navijacima Partizana. Jasno mi je da imas svoju istinu kao i ja svoju i najbolje da ne smaramo ljude. Evo ja sam pogresio i izvinjavam se. Vanja Marinkovic je jedan zlikovac, a teta Vesna je svetica. Ono jedared kad je mahala srednjim prstom ka navijacima Partizana je bio njen izraz ljubavi i postovanja, a primitivna stoka nakon toga pocela da je vredja...

Link to comment
Share on other sites

Problem je ovde sto je Vanja izjavio najveci uspeh je sto me mrze Zvezdasi i ja sam Zvezdas pa ga ne mrzim, kao ni 90% normalnih navijaca.

To sto ga sipkasi mrze okacite macku o rep i ne treba to ozbiljno uzimati kao neko merilo.

 

I izjava ma u kakvom kontekstu bila(kontam da je sprdnja sve ovo) je nepotrebna jer pre nedelju dana su svi zvezdasi navijali za tebe u reprezentaciji,

Edited by Don Dusko
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...