Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

171 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

1 minute ago, Mile1 said:

Cekaj da li je to Zoki Savic prevaspitavao sudije u svlacionici pa je zbog toga kasnilo drugo poluvreme? 

Drugo poluvreme je kasnilo jer sudije nisu izasle na teren na vreme, a cisto sumnjam da je razlog toga bio sto je Javor morao da obavi jos

jednom vc

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je sve vec vidjeno i vidjace se i dalje naravno, ionako u danasnjem sportu ne postoji takmicarski motiv.samo trziste i interes,imamo klubove za koje navijaju milioni ljudi,stranka koja drzi ta 2 kluba jedini finansijski pokrovitelj lige,tako da je ovo sve vidjeno otkako je SNS preuzeo ligu.
Dok su Slovenci vodili desavalo se naravno da KKB dobije finale u BG,Zvezda u ZG i 2 puta protiv Duleta u Pioniru,Partizan u ZG i Ljubljani,Cedevita u PG i BG,Cibona u BG...otkako je SNS preuzeo ligu pobjeda gostiju je misaona imenica kada su timovi pribliznog kvaliteta i uticaja.
Navijaci ka navijaci,sve ja to razumijem sada ce da krene racionalizacija,a sta ste vi radili,a DPS a banane,a Bokan itd itd, a za tri dana kad sve to isto dozive od Covica kukanje na sudbinu kletu i tako u krug.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nemam_ti_kad said:

E ovo vam je vec vidjeni scenario....smiješno i zalosno. 

Najjace je sto se na sve ovo ljudi cude i "iznenadjuju" ka da je ovo prvi put da se dogadja 😄 A kad se nesto slicno dogadjalo zadnjih godina vs drugog kluba bilo je isto ovo "iznenadjenje" od onih sa druge strane brda.

Treba nesto ko u NFL napraviti, da oba tima imaju BYE do finala ABA lige, eventualno dvomec da se odigra da se odredi HCA i onda nakon zavrsetka EL sezone, da se odigra to finale i proglasi vladar svemira, da se bar ta putovanja skrate i sprijece nezeljene povrede.

Pustiti ovu boraniju da igra neke jade za svoju dusu da bar ne smetamo.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lovcenac 73 said:

Navijaci ka navijaci,sve ja to razumijem sada ce da krene racionalizacija,a sta ste vi radili,a DPS a banane,a Bokan itd itd

 

Nije to nikakva racionalizacija vec istina. Bokan je kriminalac a KK Buducnost je drzavni projekat Crne Gore. Razlog sto Beogradski klubovi dominiraju je sto se srpski Sultan vise isprsio od Crnogorskog.

 

Ostalo se slazem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, pendulum said:

Kao da im juče nisu sudije dozvolile ragbi i rukomet da bi dobili jedan SC Derbiu Areni.

 

 

Istina, ali ne znam što je onda problem priznati da je ovo večeras takođe bila jedna siledžijska pobeda?

 

Dok KK SNS1 i KK SNS2 jašu na krilima glavnog finansijera apsolutno je besmisleno pratiti ovaj domaći brlog, Jogi Ferel sve objasnio.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ja ne znam gde ste vi Zvezdasi bili kod game 1 protiv Studenata...Kada su sudije dobrano nas pogurale u 4Q promenom kriterijuma....

Podjednako mi se gadi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ja ne znam gde ste vi Zvezdasi bili kod game 1 protiv Studenata...Kada su sudije dobrano nas pogurale u 4Q promenom kriterijuma....

Jel stvarno poredis promenu kriterijuma sa ociglednim greskama? Kao da je nesto nevidjeno da se domacoj ekipi, koja je pritom favorit, dozvoli malo jaca odbrana, pa toga smo se nagledali i prethodnih dana u plej ofu EL. Ali je cudno da se Ferelu daje onakva nesportska, da sudije kasne na drugo poluvreme i da nad Panterom svira faul na sutu za istirenu nogu sto dalje rezultuje tehnickom i iskljucenjem najboljeg igraca na utakmici. Ako je to za poredjenje, onda jbg.

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ja ne znam gde ste vi Zvezdasi bili kod game 1 protiv Studenata...Kada su sudije dobrano nas pogurale u 4Q promenom kriterijuma....

 

Ja bio u predinfarktnom stanju, bukvalno nisam primetio utakmicu i sudije, samo rezultat i fakat da smo izbegli nevidjenu blamazu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, robespierre said:

 

 

Istina, ali ne znam što je onda problem priznati da je ovo večeras takođe bila jedna siledžijska pobeda?

 

Dok KK SNS1 i KK SNS2 jašu na krilima glavnog finansijera apsolutno je besmisleno pratiti ovaj domaći brlog, Jogi Ferel sve objasnio.

Istina poguran je Partizan to treba reci ali ne znam otkud nama pravo da ovako kukamo? Jer i nas i njih sudije guraju samo zavisi koliko(tj koliko nam je potrebno taj dan). Jbg.

 

Ja prvi kazem da Lazic/Panter za ono ne bi dobili tehnicku vec samo upozorenje. Al ajde ti u onakvoj atmosferi sudi po PS-u...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ja ne znam gde ste vi Zvezdasi bili kod game 1 protiv Studenata...Kada su sudije dobrano nas pogurale u 4Q promenom kriterijuma....

Možeš slobodno da pogledaš komentare, i videćeš da je ogroman deo negodovao, o koristio teške reči.

Možeš početi od mene i mojih komentara posle te pobede.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ja ne znam gde ste vi Zvezdasi bili kod game 1 protiv Studenata...Kada su sudije dobrano nas pogurale u 4Q promenom kriterijuma....

 

Ti si najmanje pozvan da nekom držiš moralne pridike i prozivas nekoga...

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ja ne znam gde ste vi Zvezdasi bili kod game 1 protiv Studenata...Kada su sudije dobrano nas pogurale u 4Q promenom kriterijuma....

Cekao se neki politicki korektan forumas, to bi ranije bio uini ali posto vise ne pise ovde eto prilike za tebe

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Quote

„Poštovani prijatelji, podržavaoci KK Budućnost, uvažena javnosti, nakon večerašnje utakmice SVE JE JASNO !!! Ponosni smo na naše momke!!! Hvala svima na podršci! Idemo dalje!”, objavio je klub.

 

O čemu se radi? 

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, robespierre said:

 

 

Istina, ali ne znam što je onda problem priznati da je ovo večeras takođe bila jedna siledžijska pobeda?

 

Dok KK SNS1 i KK SNS2 jašu na krilima glavnog finansijera apsolutno je besmisleno pratiti ovaj domaći brlog, Jogi Ferel sve objasnio.

Sada ce ko po obicaju prebaciti fokus na navijace a realno navijaci bi se najmanje potresli da ostanu bez trofeja (i kkp i kkcz)

 

Ovo je samo bitno celnicima klubova u pokusaju pravdanja pred gazdom toliko bacenih para, zato i sve veca papazjanija i vasar

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pendulum said:

Savić je bio na terwnu pre ulaska sudija. Otišao je po njih zato što nisu izlazili na parket i nakon toga su ih izveli sa druge strane. 

Zanimljivo.

 

Pukl i ekipa se izgubili pa zvali Zokija skretničara da ih izvede na pravi put...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Znate sta je meni ovde histericno smesno. Izadje neko ispred Buducnosti, valjda Pajovic ako se dobro secam i izjavi kako izmedju KKB i KKP nema problema nego su problem sudije.

 

Jel ima jos nekoga kome je ova izjava apsurdno smesna? Zasto bi sudije krale za KKP osim ako nisu korumpirane, a ako su korumpirane kako mozete da budete dobri sa onima koji placaju sudije?

 

Celom sportu ovde treba jedan reset od nule pa onda ni dinar iz budzeta profesionalnim sudijama klubovima vec samo privatna svojina pa ko se kako snadje.

Edited by Juan Pablo Montoya
lapsus
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...