Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Sa našim igračima nikada nije bilo problema, sa njihovim bogami jeste i nemojmo se tu praviti ludi. Sa našim trenerima takođe nikada nije bilo problema, sa njihovim jeste - doduše samo sa dvojicom, najdvoličnijim Srbinom i jedim što je imao maniju gonjenja i obavljao posao predsednika, trenera i čistačice istovremeno. Što se uprava tiče, jasno je da je glavni trovač u našoj upravi, Ostoja se, moram teška srca priznati, tu pokazao jako dobro i dostojanstveno.

 

Možda ima i do toga da su ta dvojica trenera nešto vokalniji ali i do toga da su ta dvojica trenera bili najkompetativniji. Misliš da ne bi eskaliralo da je Trinkijeri ostao a da je Partizan postao ravnopravan protivnik? Što se tiče ovog vašeg trovača recept je izgledao isto, italijan u prevari, ture gostovanja po režimskim stanicama, priče o lažima slatkorečivog žabara i tako dalje. Potpuno sam siguran da bi bio problem i sa Trinkijerijem da se nije izdešavalo šta se izdešavalo.


Željko je umeo da kusa kiselo grožđe i da se fokusira na probleme prekoputa, ali recimo to ponašanje igrača koje je otišlo stoprocentno Željku na dušu je ipak malo isprovocirano i nekim direktorima Telekoma koji potežu stolicu, šabanima iz prvog reda i tako dalje. Slažem se da je srednjak nepotreban ali iskreno svaki igrač kome neki idiot iz prvih redova urla u uvo pogrdne stvari slobodan je da izvadi srednjaka, a znamo ko voli da prve redove pojača Sejo Kalačima. 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Odraz mišljenja Želja Obradovića o rivalstvu između Zvezde i Partizana i njegovog "poštovanja" prema Zvezdi je ponašanje ne malog broja igrača Partizana... Dok god njegovi igrači divljaju, pokazuju publici srednjaka, napadaju protivničke igrače sa leđa, hinjski udaraju, podmeću noge, plaze jezike itd... A on se pravi nevješt, poštovanje jednog djela navijača Crvene zvezde neće imati... Njegovih 9 titula u EL meni apsolutno ništa ne znače... A on je vrsta tipa koji ima nevjerovatnu potrebu da je u centru pažnje, da ga svi "vole" i poštuju... Frajer pozdravlja publiku u Zadru koja mu aplaudira, a na tribinama jedno 10 ustaških zastava... To je odprilike on, dječak od 10 god i njegova mama  rasplamsuju mržnju, a on i njegovi igrači i navijači su avangarda... Nema neke velike razlike između njega i Vujoševića, samo što je ovaj pametniji i mudriji i što je "nedodirljiv" zbog velikih rezultata... 
Jeste mnogo je bolje bilo od 2015 do 2021 godine, tad je Zvezda suvereno vladala, pa je Božić bio simpatični mladi trener, Dzikic je već malo pravio problem i da je on bio u Mutinoj 17/18 sezoni bilo bi povuci potengni, sa Trinkijerijem je krenulo pogrdno nazivanje trenera Partizana, jer videlo se da nešto kreće...


Nije vama Partizan problem, bila je i Buducnost 2018 ili 2019, svako je problem ko pridje Zvezdi, vama se podrazumeva da budete prvi, da imate najveći budzet, da na tribinama kreće seljacizam najgore vrste protiv ekipe koja se najviše približi.


Pa što bi taj Edwim Dzekson se više vratio na ove prostore, Noris Kol ili bilo koji drugi igrač Budućnosti iz te 2019 godine.


Šta se pisalo 2014 samo da ode Vujošević i to je to, mržnje više neće biti, sad kreće spinovanje oko Obradovica, igraca Partizana ili drugih činioca...


To je samo pumpanje ega Covicu, a upravo taj Covic sve ovo radi i radiće dok mu 20k u areni ne krene pevati da ode, čovek je kalup Zvezde, on ne dozvoljava bilo koji napredak, napravio je atmosferu da je aba svetinja a el sta bude bude...


Jer kako je krenulo doce 2030 godina u Partizanu će biti novi ljudi i ponovo će biti istih problema, dok vinovnik tih problema će i dalje da vedri u Zvezdi i podstiče mržnju.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

A nekako ipak samo po neki vade srednjake.

 

offtopic ali ipak i ne toliko: Na utakmici KKP-Mega, u sred time out-a, iza Megine klupe se čuje "Jebo vas Miško..." nekoliko puta, a onda i neki smeh koji je otprilike u nivou IQ 17. Pa opet, niko od Meginih igrača ne poteže srednji prst.

 

Na igračima je da igraju. Na navijačima da navijaju. Navijanje na Balkanu je prečesto van okvira i van onoga što su platili kartom, ako su platili. Ali igrač ne sme da interaguje tako sa publikom. To je odlično uređeno u NBA. Kazne postoje i za navijače i za igrače koji bi da se ponašaju srednjacima.

 

Ono što je tačno da moj klub, KKCZ, o drugima neka pričaju drugi, ne radi dovoljno na sportskom navijanju i edukaciji navijača, a ni na ograđivanju i kažnjavanju izgrednika. Ali, to nikad, NIKAD, ne može da bude alibi igračima da se ponašaju na način na koji su se dvojica njih ponašala.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bad said:

 

 

To što je najtrofejniji trener na svetu ne znači da je svetac.

Pa postoji nešto između sveca, što niko nigde nije ni napisao, i jednog od odgovornih, što se bez razloga piše.

 

 

Inače, postoji nešto kod naviča Zvezde što se zove gluvi telefon.

Konkretno oko te utakmice protiv Fenera, koja je iz njihovovg ugla totalno nebitna.

Napravio se veliki mit, oko vaznosti i Žocove reakcije.

 

Prvo neko kaže nije se čulo na TV, pa gde su kamere i mikrofoni za TV prenos od gostujuce klupe?

A onda posle nekog vremena se jave ljudi koji su sedeli iza Fenerove klupe i da je istina da je velika grupa navijaca iza celu utakmicu vredjala.

 

I kome se veruje?

 

 

Drugo, mit oko igraca i navijaca.

Sta ima trener da objasnjava igracima kako i sta ce kad igrac reaguje na navijacke primitivce.

Tu se napravio mit da igraci iniciraju i provociraju, sto naravno ne odgovara istini.

Pa ljudi snimaju igrace kako se zagrevaju, kako prolaze, kako i kada se pozdravljaju i prave mitove i podmecu radi jeftinih lajkova.

 

I treci mit oko konflikata na terenu medju igracima.

Osim Lesor Petrusev, gde su svi iznacili Lesora kao problem, ni jedan jedini duel nije nesto sto se ne vidja na 98% utakmica, samo je problem manjak objektivnosti, gde neko registruje sta nam rade, a ne vidi sta se radi na ostalim utakmicama.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Željko je umeo da kusa kiselo grožđe i da se fokusira na probleme prekoputa, ali recimo to ponašanje igrača koje je otišlo stoprocentno Željku na dušu je ipak malo isprovocirano i nekim direktorima Telekoma koji potežu stolicu, šabanima iz prvog reda i tako dalje. Slažem se da je srednjak nepotreban ali iskreno svaki igrač kome neki idiot iz prvih redova urla u uvo pogrdne stvari slobodan je da izvadi srednjaka, a znamo ko voli da prve redove pojača Sejo Kalačima. 

Ne mozemo da poredimo profesionalne sportiste i obican narod na tribinama. Valjda ti je jasno da svaki potez igraca ima znatno vecu tezinu nego nekoga iz publike. Naravno da nije ni igracima lako da ostanu hladne glave i maksimalno profesionalni, ali mora se jednom podvuci crta da li cemo da pricamo o tim problemima ili necemo. Da li ce igraci da budu gospoda ili nece. Nije nista strasno da se hvataju za onu stvar i pokazuju srednji prst, svuda po svetu toga ima, ali onda budi baja do kraja pa nemoj uopste o tome pricati. Bilo je mnogo gorih stvari za vreme DV pa se nije toliko pricalo o svemu tome. Obradovic da ne komentarise vecito losu atmosferu ne bi mi sad o ovim stvarima ni diskutovali. I ne treba Obradovic da bude svetac, nije mu to obaveza, ali ako je vec od starta pokusao da prica o tome onda neka istraje i ispravi ponasanje svojih igraca. Prvi veci incident koji se desio od dolaska Zeljka je posle druge utakmice finala Aba lige gde su navodno navijaci Zvezde napali igrace Partizana. I ostalo bi na tome da se nije kasnije pojavio drugi snimak gde se vidi da se Lesor i ekipa zalecu sa polovine terena na tribine da se obracunavaju sa nekim iz kojeg razloga? Ne moze srednji prst iz publike da bude povod profesionalnom sportisti da ulazi u tucu. Isto vazi i za strucni stab Partizana koji je imao svoje momente tokom te serije.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kao i u mnogim konfliktima iluzorno je očekivati egzaktnu evaluaciju doprinosa eskalaciji, kao što je iluzorno očekivati da Željko neće ribati vaše uši jače no naše. Probali smo sa novim igračima, drugim trenerima, drugim sudijama, praznim tribinama, čak i drugim takmičenjima... nekad je bilo bolje, nekad lošije, jedino do sada nismo probali da ovog glavnog trovača ilegališemo, koji je dan posle Milojeve smrti trovao na dve režimske stanice usput aktivno lažući koga je on postavljao i za čije uspehe je zaslužan. Meni neki insekt govori da bi dosta srednjaka, stolica, deca u naručju majke i licemerja nestalo ili bilo dosta, dosta smanjeno. Možda bi i kiselo grožđe postalo nešto manje kiselo. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pierre van hooijdonk said:

Kao i u mnogim konfliktima iluzorno je očekivati egzaktnu evaluaciju doprinosa eskalaciji, kao što je iluzorno očekivati da Željko neće ribati vaše uši jače no naše. Probali smo sa novim igračima, drugim trenerima, drugim sudijama, praznim tribinama, čak i drugim takmičenjima... nekad je bilo bolje, nekad lošije, jedino do sada nismo probali da ovog glavnog trovača ilegališemo, koji je dan posle Milojeve smrti trovao na dve režimske stanice usput aktivno lažući koga je on postavljao i za čije uspehe je zaslužan. Meni neki insekt govori da bi dosta srednjaka, stolica, deca u naručju majke i licemerja nestalo ili bilo dosta, dosta smanjeno. Možda bi i kiselo grožđe postalo nešto manje kiselo. 

Vratimo se 10 godina unazad kada mrznja prema Covicu nije bila ovolika, a i on sam je jos uvek bio "svez" u svemu tome i sa daleko manje ispada. Jel bila bolja atmosfera tada? Vi ste se tada nasli uvredjeni sto je Zvezda postala jaca zahvaljujuci drzavi, pa je sve krenulo da smeta i da se stvara nenormalna mrznja kojoj je konstantno doprinosio DV. Nije bilo konferencije da ne prica o Zvezdi. I ne, nije to samo do vas, mozes uzeti i primer u fudbal za vreme Toleta Karadzica i ponasanje Zvezdasa. Na kraju, prirodno je da mi ne volimo Partizan, a vi da ne volite Zvezdu. Ne verujem da nesto puca od ljubavi na relaciji Oli-Pao ili Lacio-Roma.

 

Po meni je Radonjic poentirao nakon finala Aba lige pre dve godine kada su ga pitali o atmosferi. Ko se ne seca, rekao je da se nista nije promenilo na ovim prostorima od kako je on bio igrac, a od tada je proslo 20+ godina. Razlika je samo da li cemo pricati o tome i analizirati incidente do detalja ili cemo ignorisati jer smo navikli na sve to.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Pa postoji nešto između sveca, što niko nigde nije ni napisao, i jednog od odgovornih, što se bez razloga piše.

 

 

Inače, postoji nešto kod naviča Zvezde što se zove gluvi telefon.

Konkretno oko te utakmice protiv Fenera, koja je iz njihovovg ugla totalno nebitna.

Napravio se veliki mit, oko vaznosti i Žocove reakcije.

 

Prvo neko kaže nije se čulo na TV, pa gde su kamere i mikrofoni za TV prenos od gostujuce klupe?

A onda posle nekog vremena se jave ljudi koji su sedeli iza Fenerove klupe i da je istina da je velika grupa navijaca iza celu utakmicu vredjala.

 

I kome se veruje?

 

 

Drugo, mit oko igraca i navijaca.

Sta ima trener da objasnjava igracima kako i sta ce kad igrac reaguje na navijacke primitivce.

Tu se napravio mit da igraci iniciraju i provociraju, sto naravno ne odgovara istini.

Pa ljudi snimaju igrace kako se zagrevaju, kako prolaze, kako i kada se pozdravljaju i prave mitove i podmecu radi jeftinih lajkova.

 

I treci mit oko konflikata na terenu medju igracima.

Osim Lesor Petrusev, gde su svi iznacili Lesora kao problem, ni jedan jedini duel nije nesto sto se ne vidja na 98% utakmica, samo je problem manjak objektivnosti, gde neko registruje sta nam rade, a ne vidi sta se radi na ostalim utakmicama.

Prvo nije mit, postoji snimak i može svako da odgleda i da proveri. To da li je neki pojedinac vredjao njega lično, to ne znači da svi u klubu i oko njega treba da se stigmatizuju kao neprijatelji, a navijači Zvezde kao antisrbi i ne znam ti šta.

 

Drugo, i mi imamo igrače koji trpe najgore uvrede, kojima se peva o porodici i o kojima se prave nagnusniji transparenti pored kojih se slikaju igrači Partizana pa potom i pevaju pesmice o ciganskim kurvama i slično. To se kod nas NE RADI. Ponašanje igrača je jednostavno neuporedivo i ukoliko nemaš toliko objektivnosti da to priznaš, onda nemamo o čemu da pričamo.

 

I ovo treće je neistina, ne, ne dešava se da se u 98% da jedan isti igrač pokida drugom ligamente, da mu slomi rebro ili ga odgurne u skoku i time potencijalno povredi na duži vremenski period. A Lesor nije bio isprovociran ničim na onakvu reakciju, to se može videti na snimku. Mada to i nije toliko strašno, to mogu da prihvatim kao impulsivnu reakciju, ako ti možeš i Jabuselea tako da tretiraš.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Ja sam iz ovog zaključio da je Čović kriv za ovakvo ponašanje igrača Partizana, a da Obradović koji se toliko trudi da smiri strasti nije u mogućnosti ukrotiti svoje igrače jer Čović ima veći uticaj na njih.A da sad se sjeti, slao je Trifunovića da se izvini Radonjiću a moguće i Avramovića ne sjećam se baš al se sjećam da je to bilo nakon pobjeda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Cooper said:

Drugo, mit oko igraca i navijaca.

Sta ima trener da objasnjava igracima kako i sta ce kad igrac reaguje na navijacke primitivce.

Tu se napravio mit da igraci iniciraju i provociraju, sto naravno ne odgovara istini.

Pa ljudi snimaju igrace kako se zagrevaju, kako prolaze, kako i kada se pozdravljaju i prave mitove i podmecu radi jeftinih lajkova.

 

 

Jeste Cooperu.Samo sto ti od nase stoke mozes da ocekujes svakakva vredjanja i razumem kada Nunala pokaze srednji prst na tako nesto ali to ne znaci da to sto je uradio ispravno.

Vec ako se govori da ste gospodski klub ili sta vec takve situacije bi trebalo iskulirati i napomenuti posle utakmice i zahtevati da se poduzmu mere protiv toga..Tipa ako se ponovi isprazniti deo tribine, pa celu halu(kod jednog i drugog kluba) al to je utopija jer je jako tesko...

 

Zato bi trebao neko iz kluba da im skrene paznju da se ne spustaju na taj nivo al jbg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

 

Možda ima i do toga da su ta dvojica trenera nešto vokalniji ali i do toga da su ta dvojica trenera bili najkompetativniji. Misliš da ne bi eskaliralo da je Trinkijeri ostao a da je Partizan postao ravnopravan protivnik? Što se tiče ovog vašeg trovača recept je izgledao isto, italijan u prevari, ture gostovanja po režimskim stanicama, priče o lažima slatkorečivog žabara i tako dalje. Potpuno sam siguran da bi bio problem i sa Trinkijerijem da se nije izdešavalo šta se izdešavalo.


Željko je umeo da kusa kiselo grožđe i da se fokusira na probleme prekoputa, ali recimo to ponašanje igrača koje je otišlo stoprocentno Željku na dušu je ipak malo isprovocirano i nekim direktorima Telekoma koji potežu stolicu, šabanima iz prvog reda i tako dalje. Slažem se da je srednjak nepotreban ali iskreno svaki igrač kome neki idiot iz prvih redova urla u uvo pogrdne stvari slobodan je da izvadi srednjaka, a znamo ko voli da prve redove pojača Sejo Kalačima. 

Nije, jer je sportista, ambasador koji predstavlja nekoga i nesto.

Nije slobodan ni da skandira pogrdne pesmice na racun rivalskog kluba kada mu isti takav idiot (samo nosi druge boje) urla na uvo jednako pogrdne stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Chaos Is Me said:

On ne samo da to ne radi, već se eksplicitno pravi lud na ispade iz "svog dvorišta" čime dodatno rasplamsava toksičnost blizanačkog odnosa (ako na navijače može manje da utiče, na svoje igrače može itekako)

 

ovo oko igrača partizana je jedina stavka koju mu zameram; kao što kažeš, ima takav autoritet da može da traži da se svi popnu na krov arene i sviraju trubu odatle a kamo da nakon jednog-dva ispada, ne kaže prosto, ej mojne to da radiš..dal' xy igrač pokazuje srednjake ili peva mizogine pesme u službi poniđavanja zvezde ili nešto treće

 

sve ostalo mi je potpuno nebitno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

ovo oko igrača partizana je jedina stavka koju mu zameram; kao što kažeš, ima takav autoritet da može da traži da se svi popnu na krov arene i sviraju trubu odatle a kamo da nakon jednog-dva ispada, ne kaže prosto, ej mojne to da radiš..dal' xy igrač pokazuje srednjake ili peva mizogine pesme u službi poniđavanja zvezde ili nešto treće

 

sve ostalo mi je potpuno nebitno

Oko ovoga se sve i vrti, pricas bajke na konferenciji i lazes da si na nekoj televiziji gledao derbi 80-neke godine gde su svi vikali titula Beogradu (nek mi neko nadje tu utakmicu samo da vidim koja tv je to prenosila) pricas sta se to nama danas desava, a onda ti se igraci tako ponasaju. Pa majstore za mene se to zove tesko licemerstvo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Topgun said:

Oko ovoga se sve i vrti, 

 

ne brate, sve se vrti oko mnogo većih problema nego to što je željko licemeran (mislim, ne mogu dalje da ulazim u taj deo, pa nek' ostane tako) ili oko toga što se ne ponaša gospodski kada izgubi tekmu. znamo dobro šta su osnovni problemi a moje mišljenje je da je partizan od dolaska željka ipak olabavio sa govnarijama (navijači, kao i zvezdini, isti pimpek, naši igrači kao i uvek profi, za razliku od njihovih)

 

ali zato čovke posere sve što ostali faktori sa zvezdine strane časno urade, tako da eto.

kao što mi nije bio kriv neko levi iz zvezde dok je vujošević kreirao onakav kontekst, tako mi sada neći biti problem ni to što željko ne ume da izgubi tekmu ili šta već treće. izuzev igrača, kojiam, kao što kažem, ima čime da sugeriše da batale gluposti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije isključeno da trener, pa makar se on zvao i Željko Obradović, svojim igračima dopusti i nešto preko granice striktno sportskog ponašanja, ako osjeti da to može pomoći homogenizaciji i motivaciji ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

 

Vec ako se govori da ste gospodski klub ili sta vec...

Odavde sve pocinje.

Ko govori da smo gospodski klub, da je XY svetac, da nesto nije pogresno...?

 

Ovde je izgleda samo crno ili belo.

A takvi ljudi nisu.

Nisu ni sportisti, ni umetnici, ni profesori, ni inzinjeri...

 

Ne znam zbog cega se pravi mit na osnovu nepostojeceg mita.

 

Ne znam zbog cega ne vidite kakva je struktura u sportu.

Javne nastupe predstavnika KKCZ i FKCZ koji gotovo na nedeljnom nivou pljuju sve u vezi Partizana.

Koliko jutarnjih programa i rezoranih intervjua.

Pa ovde citamo o simpticnim doskocicama, kako je pecnuo, jao sta je rekao, au sta je pokusao...

 

Znam da pratis domace medije i redovno ih kacis, ne znam da li si primetio naslovnu stranu telegrafa posle utakmice Partizan Mega?

 

Pa se onda zalimo sto navijaci pevaju pesmice.

 

Sa druge strane od dolaska Vucica koliko puta su uprave KKP i FKP na drzavnim televizajama prozivale trenere, navijace i igrace rivala?

Koliko imaju postora u medijima, i koliko truju atmosferu?

 

 

Ili je za to kriv kosarkas iz Dalasa i Zeljko?

 

Evo jedan test, stavite na papir politicare, politicare u sportu, medije, trenere, bivse sportiste, sadasnje sportiste, navijace, simpaizere... i videcete, kada ih rangirate po toksicnosti, da su sadasnji sportisti i treneri na samom dnu, ma sta ko podmetao preko svojih tviter botova.

 

To je sve sto zelimo da kazemo.

Niko nije svetac, ali neko nije problem i nikada nece ni biti, to nisu ni Zeljko, ni Naneli, ni Panter, ni Lazic, ni Luka, ni Sferopulos...

 

Nije problem ni prst Pantera, kao sto nije problem rafal mitreljeza ka navijacima Paritzana Viga.

 

Problem su politicari, njihovi trovacki mediji i uprave, krimi navijaci, kao i botovi na drustvenim mrezama.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ne brate, sve se vrti oko mnogo većih problema nego to što je željko licemeran (mislim, ne mogu dalje da ulazim u taj deo, pa nek' ostane tako) ili oko toga što se ne ponaša gospodski kada izgubi tekmu. znamo dobro šta su osnovni problemi a moje mišljenje je da je partizan od dolaska željka ipak olabavio sa govnarijama (navijači, kao i zvezdini, isti pimpek, naši igrači kao i uvek profi, za razliku od njihovih)

ne izlaze na tv ili u medije sa izjavama poput Covicevih, ali zato im igraci pesnice naseg, posle ga zajebavaju za policijske sirene i simuliraju se*s na zagrevanju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

ne izlaze na tv ili u medije sa izjavama poput Covicevih, ali zato im igraci pesnice naseg, posle ga zajebavaju za policijske sirene i simuliraju se*s na zagrevanju

 

i treba da ga zajebavaju kada je pristao da se blamira u čovićevo ime.

a kapiram da između ostalog i zato nije razmatrao zvezdu pri povratku iz nba, pa ti vidi ko je tu na gubitku

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

i treba da ga zajebavaju kada je pristao da se blamira u čovićevo ime.

a kapiram da između ostalog i zato nije razmatrao zvezdu pri povratku iz nba, pa ti vidi ko je tu na gubitku

ma treba ga jos jednom napesniciti, ali ovaj put jos jace mozda ga to opameti

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

i treba da ga zajebavaju kada je pristao da se blamira u čovićevo ime.

a kapiram da između ostalog i zato nije razmatrao zvezdu pri povratku iz nba, pa ti vidi ko je tu na gubitku

I brate, blamira. Možda neki od nas nisu vični tučama i borilačkim veštinama pa moramo da potražimo zaštitu u policijskom aparatu.

 

Nismo u srednjem veku gde fizički najjači mogu da rade šta žele.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Ma nije najavljeno pojacanje, nego da budem spreman kad pocnu banovi... 

 

e da, moderacija da provetri malo topik, ne može da se živi od detektiva iz tvinpiksa & drevnog holandskog fudbalera :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...