Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Markoss said:

 

Nema, ali ce onda neko da dodje i da brani primadonicu najodvratniju Sabaza Nejpira, koji nije nista manji krivac za ovu groznu sezonu od Covica. 

Eto nema Shabazza proigrali smo i energija je nikada bolja. Ja bih stvarno voleo da je on najveci problem koji je klub imao ove sezone.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nama ocigledno trener nije bio toliki problem, uprkos tome sto se Dusko izgubio. Sferopulos bukvalno identicno gubi utakmice, ekipa mu sa istom energijom igra, jos uvek Davidovac ima gro minuta, rotacije poprilicno nelogicne. 

 

U zivotu nisam video da novi trener nista ne donese ekipi. Bukvalno copy Dusko paste Sfero. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nas roster i sa Nejpirom nije bio u prvih deset po kvalitetu, a bez njega smo samo dodatno pali na toj lestvici. Jesmo nesto vise ulozili u tim nego inace, ali i drugi klubovi su. Doveli smo par solidnih i dokazanih EL igraca, ali je konkurencija krenula da dovodi Nba igrace. Imamo kvalitet da se sibamo sa svima, pobedicemo po koju utakmicu, cak i iznenaditi nekog velikana, ali vecinu cemo ipak izgubiti. U danasnjoj EL je za ozbiljniji rezultat potrebno mnogo vise od Hange, Bolomboja, Rokasa, Tobija i domacih igraca. Jaci smo od Albe i Asvela, tu smo negde sa Zalgirisom, Bajernom, Valensijom i Baskonijom. Svi preostali imaju ozbiljnije i kvalitetnije rostere od nas.

  • Like 9
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Evo i Plavsic najavljuje nastavak sezone u ovom sastavu + Gilespi i Topic.

 

rekoh pre nekog vremena - evroligaski Kristal Palas smo, to sto nekad dobijemo Liverpul ili nadigramo Totenhem ne menja cinjenicu da uvek zavrsimo na 11-16 mestu

 

E sad jedina razlika je sto predsednik Kristal Palasa nije najavio borbu za LS u avgustu

 

vecini momaka se nema sta zameriti, niko od nas koji pisemo na forumu ne bi odbio velike pare koje mu neko ponudi da radi nesto sto zna solidno, pa tako nisu ni nasi igraci

 

steta je sto nismo umeli da zajasemo talas velikih ulaganja, a nije da nismo mogli

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Eto nema Shabazza proigrali smo i energija je nikada bolja. Ja bih stvarno voleo da je on najveci problem koji je klub imao ove sezone.

 

Jeste, jer je doveden da bude alfa i omega ekipe, a decko je placipicka. Uzmi svakoj ekipi ove sezone u EL najskupljeg i projektovano najboljeg igraca, pa ces da vidis kako ce da izgledaju. 

 

Nejpir je ljudski minimum. Moze 100 puta to da se demantuje, nece postati tacno. 

Edited by Markoss
  • Like 23
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Eto nema Shabazza proigrali smo i energija je nikada bolja. Ja bih stvarno voleo da je on najveci problem koji je klub imao ove sezone.

Pa to je potpuno delusional ocekivati:

imas projektovanog najboljeg igraca koji igra lose i ekipa ti igra lose, sad ces ti da prodas/odstranis tog igraca i NECES DOVESTI NIKOGA da popuni mesto najboljeg igraca, a ocekujes da ekipa igra bolje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos mi se polako gadi. Prodavač magle i Čovićeva marioneta. Sramota je na šta je spao trener sa reputacijom koju on ima. Ovo na šta mi ličimo ni kod Uvalina nije ovako bilo. Ako po povratku u Beograd se ne rasteraju Simonović, Davidovac i Tobi a dovede krilni centar, treba Sferopulos zajedno sa Čovićem i kompanijom pod ruku i marš iz kluba. Ovo je skandal na šta ličimo. Ja nemam ništa protiv da se jave Miki i Brat sa nepotkrepljenim optimizmom ali svaki realan ljubitelj košarke i navijač Zvezde znao je da mi ovde apsolutno nemamo ni promil šanse. Kao što nećemo imati na jednoj narednoj utakmici ukoliko se gore pomenute promene ne dese. 

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Jeste, jer je doveden da bude alfa i omega ekipe, a decko je placipicka. Uzmi svakoj ekipi ove sezone u EL najskupljeg i projektovano najboljeg igraca, pa ces da vidis kako ce da izgledaju. 

 

Nejpir je ljudski minimum. Moze 100 puta to da se demantuje, nece postati tacno. 

Samo sto je neko tog ljudskog minimuma doveo u klub nije sam pokucao na mali kalemegdan i rekao ja dosao, aj pusti te price

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Nema, ali ce onda neko da dodje i da brani primadonicu najodvratniju Sabaza Nejpira, koji nije nista manji krivac za ovu groznu sezonu od Covica. 

Ма jbo nam frajer sezonu kompletnu u EL...nismo mu mogli otvarati lobanju i gledati šta mu je u glavi kada smo mu dali ključnu ulogu... Što je uopšte potpisivao koji qrac... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Jeste, jer je doveden da bude alfa i omega ekipe, a decko je placipicka. Uzmi svakoj ekipi ove sezone u EL najskupljeg i projektovano najboljeg igraca, pa ces da vidis kako ce da izgledaju. 

 

Nejpir je ljudski minimum. Moze 100 puta to da se demantuje, nece postati tacno. 

Dobro Shabazz je pobacio i sta sad?Dobio je otkaz zasluzeno otisao je u Armani. I sta mi radimo?Dovedemo Topica(i to predstavimo kao ni ja ne znam sta) umesto nekog pleja koji moze da da slican doprinos kao Shabazz tj da bude ta Alfa i Omega. Al dobro do Shabazza je sve slazemo se. Nije do toga sto nemamo cetvorku, sto nemamo drugog beka sutera.

 

Nama ce se ovo dogadjati sve dok je Nebojsa na celu kluba.

  • Like 14
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Prađedovština. 

 

Bolje nismo ni zasluzili.

Samozvani deda igra EL, naravno samo u CZ, posto smo mi jedini prepoznali njegov kvalitet, pa pozurili da ga kaparisemo .

Klasična pijavica koja uzima platu za ništa. A nije jedini. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo pokazatelj gde smo realno.Sezona u EL nilada ranije mislim da nije zavrsena. Pri tom, boris se za top 10 ove godine, a ne top8. Ocajan roster, ocajni igraci koji celu polusezonu nisu doprineli ni na jednoj skoro utakmici, tipa Davidovac, Tobi, Simonovic. Ocekujes od igraca sa 37 godina da ti igra mvp utakmicu svako kolo... Hoce to bas... 

Bas veliko razocarenje. Posle narednog kola smo na 6-12.Pa nam dolaze komsije, koji su 3 nivoa iznad nas. Ne mogu da opisem ovaj osecaj gorčine. Sram vas bilo svih iz uprave! 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kako da kažem.. tu smo gde nam je mesto i gde zaslužujemo da budemo.

Nije toliko težak ovaj poraz, PAO je ozbiljna ekipa ali kako gubimo, to nema smisla nikakvog.. ko da smo se predali i pre neg ošto je utakmica počeli. A najjače je ovo kao sada posle Šabaza posložili smo redove, ovo, ono, kad ono.. trt Milojka. Gaziće nas sve ozbiljne ekipe samo tako. Ostaje nam da se bijemo za ABU i KLŠ.

I još nešto, ovakav pozitivan vajb i pozitivna energija, kakvu se dobija dolaskom malog Topa, to se dešava jednom u deset, možda dvadeset godina. I jesam ljut, jer se to prosipa na ispravljanje Čovićevih sranja i da bežimo od fenjera, umesto da nam tako nešto bude boost pa da se borimo za npr. top 10 ili top 8. To nema nigde.

Nikoli ovo baš nije trebalo ali mali je otrovan istim otrovom ko mi svi. Neka ti je sa srećom, mali, da ti prođe ovih par meseci kako si zamislio, nabuđi barem neku statistiku i da budeš zdrav.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ab1995 said:

Ма jbo nam frajer sezonu kompletnu u EL...nismo mu mogli otvarati lobanju i gledati šta mu je u glavi kada smo mu dali ključnu ulogu... Što je uopšte potpisivao koji qrac... 

 

Ako jedan igrac moze da nam unisti sezonu pa makar to bio i najbolji igrac ekipe onda ta ekipa i nije za bolje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

radimo?Dovedemo Topica(i to predstavimo kao ni ja ne znam sta) umesto nekog pleja koji moze da da slican doprinos kao Shabazz tj da bude ta Alfa i Omega.

 

Brate, Januar je mesec, nije Jul. Ne postoji slobodan igrac u Evropi ranga Sabaza a ocigledno iz Nba niko nije hteo da dodje.

 

Jedino ce vreme ubrzo da pokaze dal je bolje Topic ili Pengos na primer.

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

 

Brate, Januar je mesec, nije Jul. Ne postoji slobodan igrac u Evropi ranga Sabaza a ocigledno iz Nba niko nije hteo da dodje.

 

Jedino ce vreme ubrzo da pokaze dal je bolje Topic ili Pengos na primer.

Ovakva misljenja ce da nas sahrane.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...