Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

definitivno neće moći da igra na isti način, postoji makar 16 razloga za to, @Don Dusko

pri čemu ja nešto ne mislim da će promena uloge uticati na njegov draft; nisu ameri likovi koji gledaju boxscore i onda zaključuju na temu

 

u tom smislu se ne plašim za njegovu karijeru, samo se brinem da su minorne šanse da ovo ispadne dobro za zvezdinu sezonu, ono, baš treba da ispadne igrač kakvim ga najveći vernici-fanovi doživljavaju. nije nemoguće ali baš hail mary potez.

Ko zna. Možda u Topu dobijemo ono što smo očekivali od Šabaza. Niko nije očekivao da Šabaz može biti onakav. Ko zna, niko ne očekuje ni od Topića pa možda prijatno iznenadi. Sve u svemu, puna podrška Topu kakav god da bude. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, uini said:

 

znam i ja da navedem igrače koje je dovela druga ekipa, mislio sam da li znaš sad nekog. taj daum je zista ispao i super prangijato i dobar hustler.

da smo ga mi doveli, bilo bi ijao kol'ko ste se ugradili sa menadžerom za ovog lika. naravno ako bi proigrao kod nas kao u efesu, onda bi bio super

 

Uini ja se ne bavim tim poslom, gledanje košarke mi je samo hobi (nekad i igranje , duži period).

 

Ovi što primaju platu za to u KKCZ bi valjda trebali da nađu adekvatnog igrača. Dauma sam nabrojao samo kao primjer.

 

Elem, dok ovom pišem naš vrsni skauting pronalazi malog Topića.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ovde treba razdvojiti Topica i ono sta nam on donosi od "sposobnosti" menadzmenta kluba.

 

Ja verujem da Topic nam moze donjeti dosta jer je vec i protiv nas i Partizana pokazao da moze da se nosi sa el ekipama, u aba ligi ce imati svoje minute iz Mege. Znaci sve sto uradi u el je bonus a kladim se da ce doprinjeti vise nego Jago koji ne moze ni cunj na terenu glumiti pa da ga zaobilaze vec ga preskacu a sutevi preko njega su bukvalno sutiranje slobodnjaka. Topic je u svakom slucaju pojacanje al naravno ne ono sto nam.dize plafon ekipe al nam daje dubinu, odmor za Tea i nadam se 10-15min stabilne kosarke u el kad je Teo na klupi.

 

Sto se tice uprave ona je sa ovim potezom samo dokazala sce ono sto i ptice na grani znaju a to je da su nesposobni da pronadju bilo kakvog igraca, da sa bilo kime udju u bilo kakve razgovore i to je oduvek tako. Svake godine je ista prica gdje se vrti kao domaca osnova od 5-6 igraca a istina je da jedino njih i mogu kontaktirati i napraviti bilo kakav dogovor, ostatak rostera krpi Misko sa svojim polovnjacima i 1-2 igraca nam iskopa trener.   Svi mj koji se jos uvek zavaravamo da ce mozda doci neki igrac koji ce nam dici plafon ekipe samo trebamo pogledati da li Misko ima sta slobodno a da ne moze uvaliti nikome drugome. Doduse prosle godine smo igrom slucaja napravili kontakte sa Oktagonom al mislim da se ta prica zavrsila odlaskom Kampaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Postoji li šansa da se Top dogovorio s nekim NBA klubom za draft ovako rano, pa da mu je nebitna statistika do kraja sezone? 

Ne može da se dogovori jer se i dalje ne zna ko će biti na kojoj poziciji u draftu. Takva vrsta dogovora jedino zna da bude za igrača druge runde. Mislim da je Jokic već pre drafta znao da ide u Denver. Ali i to se ne radi pola godine pre drafta. 
Igranje u Zvezdi svakako neće imati negativan efekat na njegovu draft poziciju jer je skauting NBA timova takav da bukvalno samo gledaju potencijal igrača i da ih ne zanima jel neko igra 10 minuta i daje 3 poena ili 30 minuta i daje 15 poena. Problem je sto će imati mnogo manje prostora za individualni rad na treningu sada, ali je tu neka kompenzacija sto može svakodnevno da trenira sa Teodosićem. 

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Помешања су осећања поводом доласка малог Топа. С једне стране срце пуно јер је наше дете, син легендарног Миленка, а с друге стране бојазан да ли може адекватно одговорити на све изазове.

У сваком случају, добро дошао!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

u tom smislu se ne plašim za njegovu karijeru, samo se brinem da su minorne šanse da ovo ispadne dobro za zvezdinu sezonu, ono, baš treba da ispadne igrač kakvim ga najveći vernici-fanovi doživljavaju. nije nemoguće ali baš hail mary potez.

Upravo nabacicemo decku pritisak. Pa kad ne ispuni ono sto je zamisljeno bice komentara i komentara...

 

Svakako na ovom forumu valjda nece biti...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, u istom danu vest da komsiluk hoce Melija i da mi vracamo Topa. 

 

Jbg, nije problem reci da je nepismeni prekucavac sasija iz Prislonice oduvao doktora nauka. Stati pa gledati.

 

Kako god, jedva cekam prvu tekmu gde Top bude igrao i prvi kos koji postigne. 

 

Dobrodosao kuci, mali. ♥️

 

 

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

nije problem reci da je nepismeni prekucavac sasija iz Prislonice oduvao doktora nauka.

 

On se pita otprilike kao ti i ja. I u tome je oduvao Čovića, tačno. Ovaj "naš" misli da se razume i sujetan u pičku materinu. Recept za katastrofu.

 

Ponoviću FMP je napravio Raša Radovanović, ne Čović, čisto da se zna.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Čočo said:

Odlična i prva pametna odluka ove sezone ako se Top vrati. Finansijski najisplativije a srcu najmilije. Zatvaramo poziciju 1. A nadam se više novca sad za krilnog centra i beka. Pre bih gledao naše dete koji ima potencijal da eksplodira i napreduje i na nivou EL nego strane polovnjake iz Evrolige. A i pitanje je da li će od leta biti kod nas. Neka bar polusezonu odigra u našem dresu na najvećem nivou. 

Bez ljutnje, nema čak ništa loše u napisanom, samo tvoja promena raspoloženja je dokaz da je ovo potez namenjen smirivanju nezadovoljnih navijača.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Boli me spolovilo za udbaškog smrada, znamo svi dobro šta radi, pročitan je kao bukvar i neće se izvući na kraju sezone.

 

Top je toliko dobar, tolika muda i cigansko srce da nema sile da ne pokaže kvalitet odmah i sada. Tu je gosn Sfero, tu je mentor Teo, biće dobro. EL se često precenjuje do jaja, njegov prvi korak i ubrzanje je već Nba nivo. Pazi da se ne usere raznih Boldvina, Vokapa, Nanelija i sličnih fake tough likova. Uništiće ih sve. Neke već jeste. 

 

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Bez ljutnje, nema čak ništa loše u napisanom, samo tvoja promena raspoloženja je dokaz da je ovo potez namenjen smirivanju nezadovoljnih navijača.

Naravno. Populistički ali pametan potez. Svakako bolja opcija nego svi koji su se povezivali sa nama do sada. A moje raspoloženje je isto dok ne vidim novog PF. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

Dakle, u istom danu vest da komsiluk hoce Melija i da mi vracamo Topa. 

 

Jbg, nije problem reci da je nepismeni prekucavac sasija iz Prislonice oduvao doktora nauka. Stati pa gledati.

 

Kako god, jedva cekam prvu tekmu gde Top bude igrao i prvi kos koji postigne. 

 

Dobrodosao kuci, mali. ♥️

 

 

Hleba i igara, ne bi me cudilo da ovih dana potpise i neko jako zvucno ime samo da se skrene paznja sa priznatih kosovskih tablica.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Bez ljutnje, nema čak ništa loše u napisanom, samo tvoja promena raspoloženja je dokaz da je ovo potez namenjen smirivanju nezadovoljnih navijača.

 

Pa u tome je i fora. To ti je kao kad nam Terzić servira Dejana Stankovića za trenera. Paravan.

 

Topić je poturen kao baby Jesus žrtva, evo vam, to ste hteli, ja perem ruke iako numem ništa pametno da uradim sa tolikim paretinama. Ali nemam srca da se žalim, ZNAM da će srce da lupa kad mali uđe u igru.

 

I šta sad, jebe mi se ako komšije jure Melija, normalno je da ga jure, njima je prvi deo sezone evrolige prošao dobro, i sad gledaju da ojačaju dodatno. Mi smo prvi deo završili u donjem delu tabele, i nemamo preterana nadanja pa samim tim ni želje da trošenjem.

 

Jel tako. E PA KURAC. To bi bilo tako kada bi privatni klub štedeo novac za neka bolja vremena. A šta ovaj naš štedi to samo bog zna, jer te pare ako se ne potroše, neće biti u klubu dogodine. Ovo sa pranjem para preko Plate Radulje, Dede i Kuzme mi je pa i jasno. Ovo sad je smešno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

To da ce Topic unistiti svoju karijeru ako zaigra u Zvezdi sada je takva nebuloza da nemam reci. Samo pokazujete vas mentalni sklop i nacin razmisljanja. Evroliga moze samo da mu donese plus, pa makar igrao 10 min i imao prosecno 2p i 1 asist. A Topic ako dodje pokazace zasto ce uspeti u zivotu, zato sto ima drugaciji pogled na zivot od vecine ovde, mali ima hrabrosti i veruje u sebe i veruje da je za velika takmicenja, a ti koji kalkulisu na takav nacin vrlo brzo budu prizemljeni, recimo Rade Zagorac

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, magiko said:

To da ce Topic unistiti svoju karijeru ako zaigra u Zvezdi sada je takva nebuloza da nemam reci. Samo pokazujete vas mentalni sklop i nacin razmisljanja. Evroliga moze samo da mu donese plus, pa makar igrao 10 min i imao prosecno 2p i 1 asist. A Topic ako dodje pokazace zasto ce uspeti u zivotu, zato sto ima drugaciji pogled na zivot od vecine ovde, mali ima hrabrosti i veruje u sebe i veruje da je za velika takmicenja, a ti koji kalkulisu na takav nacin vrlo brzo budu prizemljeni, recimo Rade Zagorac

 

Mislim da se ljudi ne plaše u smislu da se neće snaći, nego da neće dobiti šansu. Ali ja ni u to ne verujem, drugačija mu je sad pregovaračka pozicija. Dečko je jasno pokazao šta može, a to je baš mnogo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...