Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Bad said:

Doktor robotike nikad tiši. Nema gostovanja, nema saopštenja, čak su se i Tviter insajderi ućutali.

 

Muk jebote.

 

Sad će da krene sa spinovima kako Andrej Vučić hoće da uzme klub, kako ima druga struja koja ga busi i te fore....

Edited by propolis
Ko zna možda i njega patrijarh buši.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bad said:

Doktor robotike nikad tiši. Nema gostovanja, nema saopštenja, čak su se i Tviter insajderi ućutali.

 

Muk jebote.

Шта да кажу??? Па свако ко није слеп и глув види и чује шта се дешава. Толике паре бачене, продужаваш уговоре играчима који нити знају, нити могу више да играју. Терај то све из клуба почев од руководства. Ово је срамота шта је урађено. 10 година се игра ЕЛ и ти не можеш да саставиш тим који може да уђе у плеј оф. 10 година једна те иста прича. 

Link to comment
Share on other sites

Nebojsi Covicu (doktoru robotike) je nas klub postao instrument za izvlacenje para, karta uticaja.

 

Pricamo o nekim sistemima kod komsija i nas.Je l vi razumete da je on oterao Radonju, koji je imao neki sistem?

Dalje,kao sto neko rece oteran Obradovic koji je mogao ovde da pravi sistem, kao neko ko je dete ovog kluba,sa svom emocijom koju je doneo.Komsije imaju svog Obradovica, mi od Sase boljeg nemamo,vrlo brzo smo prodali(Nebojsa)

Imali smo i Ivanovica, koji je oteran posle 4 utakmice, a pricamo o nekom smislenom vodjenju kluba?

Ko ozbiljan zeli vise da dodje u ovaj klub, i da radi sa Covicem?Koji ozbiljan igrac zeli vise da dodje u ovaj klub bez ambicije, bez sistema, gde se treneri menjaju 2 put godisnje?

O kakvom smislenom vodjenju kluba treba da pricamo kada je Covic prosle godine postavio trenera pocetnika da izadje na megdan najtrofejnijem treneru Evrope u ovim domacim takmicenjima na koja se mi (dr robotike)"palimo"?

O kakvim skartovima pricate kada je nama prosle godine Adams bio projektovan za prvog pleja, a Miroslav Raduljica "pojacanje"

Razumete li da u klubu imamo Kuzmica i Ilica, i da u istu recenicu sa njima treba neko da napise borba za top8?

 

Nas klub sa Covicem na celu, sluzi za pravljenje kombinacija, taljenja sa igracima i menadzerima, i ispumpavanjem para iz kluba.

 

Sreca, pa su komsije dobile lovu, stvaraju ozbiljnu pricu, pa se i Nebojsin manevarski prostor da nastavi sa sranjima smanjuje i nadam se da mu se blizi odlazak iz kluba.Nevezano za trenutne rezultate, jasno je da ovakav sistem sa njim na celu vise ne moze da funkcionise.Valjanje u blatu sa Vujosevicem,revijalna ucesca u EL kao i osvajanje titula kada ti je komsija prosecna ABA liga je passe.

 

Promene su hitno potrebne, i nadam se da na tome neko i radi(makar morao da se zove Aleksandar)

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sector said:

Sedekerskis je već dugo u Baskoniji. Nije davao neki veći doprinos ali su ga istrpili i evo dobili dobrog igrača ove sezone.

 

Kod nas je to nezamislivo, npr Rit je mogao biti slična priča ali je on otišao nakon prve sezone i to smo bili srećni što ide. Yago je zanimljiv potpis na 3 godine, mlad igrač pri tom već dokazan na ozbiljnijoj sceni ali problem sa njim je što današnja košarka ne prašta metar i kusur.

 

Kod nas kontinuitet postoji samo sa domaćom osovinom.

Sedekerkis je u Baskoniju od 15 godine 

7 hours ago, СтелаРоса said:

Jel imamo u zvezdaskom svetu ime poput Obradovica koje ce nam garantovati novac? Jer Partizan nema novac tako sto ga je zaradio kroz transfere, marketing i sponzore, nego jer se predsedniku drzave svidja da u grani sporta ima ime poput Obradovica u svojoj zemlji.

Bio jedan , ali je u decembru prošle godine kad su bili klupski izbori on izabrao da ne ulazi u ovaj naš mulj, što je za poštovanje

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ste preterali sa KKP-om na ovoj temi. Ne može da prodje strana bez pominjanja komšija. Umesto da pišemo o glavnom krivcu što nam klub trenutno ovako izgleda i pokušamo da kenjamo o mogućim rešenjima, piše se o KKP-u, Željku, njihovim igračima...

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se odlučim da li ljudi iz nekih sitnih interesa brane Čovića i sve što radi ili su posle svega razvili neki Stokholmski Sindrom i veruju u to što on priča i kako bi/će bez njega biti potop.

Obe mogućnosti su dosta jezive.

 

Doduše najluđe je rešenje "Ma samo mu treba dati još više para pa ćeš da vidiš kakav je stručnjak! I kakav će rooster da napravi."

 

Nije majka klela sina što se kockao nego što se vadio...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima li šanse da semenkari u meču sa Albom pokrenu skandiranje: "Uprava napolje."

To neće uvrediti igrače a štetočini će zasigurno pokvariti novogodišnje praznike i unervoziti ga da povuče neki potez...kakav god.
Ako se nastavi ova "play dead" agonija zasigurno će rezultirati sa 4-5k navijača već u januaru.

Das uradi nešto...

Onomad su Čoviću rogovi izrasli od Lakija i onog transparenta a pritisak i ulog su sada duplo veći.

Ladno se može desiti da Partizan dobije EL licencu a da mi ovakvi sakati izgubimo PO ABA lige sa 3-1...ili 3:0.
U takvom scenariju već za dve godine odrapiće i Dubajce za EL, Lajonse...Paris.

A mi tesne završnice sa Klužom u Pioniru u Mile Dragić opremi.








  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Na ovoj listi podrske su izmedju ostalih Nesa Ilic, Branko Lazic, kao i Ognjen Kuzmic, Keselj...eto zasto je tu Kuzmic, a i zasto je bio Keselj...takav klub zasluzuje sve ovo.

 

Klub nisu ONI, jer ONI su prolazni. Klub smo MI. I sto pre to shvatimo, bice nam bolje.

 

ONI = ON + Onaj Iznad Njega + Politicki Poltroni... 

 

ON je uzurpirao klub i napravio od svega NJEGOVU privatnu prciju jer mu ona stara koja je pocela da propada vise nije bila dovoljna. Ostavio sinu da se igra. 

 

ON je lik koji predribla ceo teren, sve igrace, a onda omasi zicer. I krivi nekog drugog za promasaj. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, duboko said:

Da li je poznato da postoji neki sposoban i uspesan kandidat koji bi preuzeo kk, ili se samo tera Covic, pa ko god da dodje?

Cenim da je ono prvo ali da niko nece da oda ime nama koji smo slabije upoznati.

Stojan Vujko se pominje za zamenu Covica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, duboko said:

Da li je poznato da postoji nEki sposoban i uspesan kandidat koji bi pReuzeO kk, ili se samo tera Covic, pa ko god da dodje?

CeNim da je ono prVo Ali da niko nece da oda ime nama koJi smo slabije upoznaTi.

 

Heh, lukav nacin insajderisanja. Nije bas resenje kome sam se nadao, ali daj sta das, pretanki smo na 4 :default_coffee:

 

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Milos 3.14 said:

Topić se sve ozbiljnije kotira kako vreme prolazi. Bukvalno na skoro svim  draft predviđanjima je u TOP( hehe ) 5, a sve su češća i ovakva poređenja i analize

 

 

Kako sada ovo? Mene su ovde ubedjivali da nije nista posebno, da je talenat, ali ne generacijski talenat. Ja bih licno voleo da ni ne zaigra za nas. U NBA ce postati vrhunski igrac, a to je ono sto nama kao zemlji treba. U Zvezdi bi samo imao problema i ko zna kako bi se snasao u ovoj otrovnoj sredini. Nemojte me shvatiti pogresno i kod komsija je isto takva sredina. Cim neko ne pruza sta neki od njega ocekuju odmah krece pljuvanje i niko nije postedjen, ni porodica, deca, politicko opredeljenje, versko, seksualno, cini mi se da se vredjaju cak i kucni ljubimci.

I zbog toga moja zelja je da decko ode u NBA i da se ne okrece. Dobicemo i mi neki milion cisto da ne placemo (posto je takav ugovor podpisan).

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kako sada ovo? Mene su ovde ubedjivali da nije nista posebno, da je talenat, ali ne generacijski talenat. Ja bih licno voleo da ni ne zaigra za nas. U NBA ce postati vrhunski igrac, a to je ono sto nama kao zemlji treba. U Zvezdi bi samo imao problema i ko zna kako bi se snasao u ovoj otrovnoj sredini. Nemojte me shvatiti pogresno i kod komsija je isto takva sredina. Cim neko ne pruza sta neki od njega ocekuju odmah krece pljuvanje i niko nije postedjen, ni porodica, deca, politicko opredeljenje, versko, seksualno, cini mi se da se vredjaju cak i kucni ljubimci.

I zbog toga moja zelja je da decko ode u NBA i da se ne okrece. Dobicemo i mi neki milion cisto da ne placemo (posto je takav ugovor podpisan).

E pa sad, ako neko kaze 'jebo mu pas mater' ne znam koliko je to bas vredjanje kucnog ljubimca. Zavisi od mame...

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...