Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Čočo said:

Ajde jedan po jedan. Simonović odavno ispao, evo sad polako ispada i Šabaz, nek se dogovore Davidovac i Tobi ko će sledeći od njih dvojice da ispadne. Jedan po jedan. 

 

Grandpa uleće u SNS ako zagusti. Nema od toga ništa. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Kakve su prognoze za večeras? Markus 30+? Čima vs Prađed? 

Znas ono kada prospes foru kao dete, neko se nasmeje, a ti onda non stop ponavljas tu istu foru iako nikome nije smesna. E, na to me podseca ova tvoja fora. Stvarno je sada vec neukusno i uopste nije smesno. Svaka tebi cast, mislio sam da ovde retko ko moze vise da me iznervira, ali eto ti si uspeo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislili su da su ga izbušili...

 

Ali prijatno putovanje kroz Španiju preseći će neko koga nisu očekivali...

 

...sada sa još dužim repom!

 

 

DUŠKO IVANOVIĆ 2: OSVETA SKELETORA

 

U bioskopima od 20:30.

 

 

 

Pa aj da se nadamo nekom hepiendu.

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Znas ono kada prospes foru kao dete, neko se nasmeje, a ti onda non stop ponavljas tu istu foru iako nikome nije smesna. E, na to me podseca ova tvoja fora. Stvarno je sada vec neukusno i uopste nije smesno. Svaka tebi cast, mislio sam da ovde retko ko moze vise da me iznervira, ali eto ti si uspeo. 

 

Aj da sam stvarno pokušao da budem duhovit u postu koji su replicirao. Volio bih da znam gdje vidiš to? 

Link to comment
Share on other sites

Koje je ovo cigaNJsko prokletstvo, sunce ti. Ceo dan serem, kukam, trazim krivce, jebem majku redom. Dodjem kuci sa posla mrtav umoran. I sednem i jedva cekam utakmicu i lozim se da mozemo da dobijemo.

 

Nemam drugi klub, jbg.

 

AJMO ZVEZDO BREEEEE

  • Like 13
  • Love 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

Koje je ovo cigaNJsko prokletstvo, sunce ti. Ceo dan serem, kukam, trazim krivce, jebem majku redom. Dodjem kuci sa posla mrtav umoran. I sednem i jedva cekam utakmicu i lozim se da mozemo da dobijemo.

 

Nemam drugi klub, jbg.

 

AJMO ZVEZDO BREEEEE

Kako drugačije? :classic_love:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...