Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Nele said:

Pa generalno i nacin na koji se povredio samo govori da glavom nije dovoljno na terenu. Nikakav jak udarac i ukocila ledja, da je bio zategnut i spreman na udarac ne verujem da bi se to desilo.

 

Sto se tice Plavsica u pogledu a i u tonu u kom govori se jasno vidi i cuje isfrustriranost zivotom. Jako pakostan i bedan tip.

Nema veze nacin povrede.On se povredio i to sprdanje sa time samo navlaci losu karmu jbg.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Priznas gresku, zajebao sam se i vidis jel ima volje da se nadje sporazum za izlaz iz ugovora tipa 1,5 miliona i zdravo. Ako Sabazz ne zeli razlaz, prihvtis opet gresku i stavis ga na tribine. Sve je obolje nego da smara sve oko sebe i unistava ceo tim iznutra. E da pre svega trebalo bi znati da li  plate stizu na vreme.

Edited by Dragon
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NMX said:

Nek je i tako. Ako su preplaćeni (btw, kako Darko to zna?) šta su onda Deda za 700k ili Kuzmić ili Despot ili ko već sve ne. Pička ti materina baš. 

 

I da su preplaceni to nije njihova greska vec greska kluba i Covica ali ajde da okrenemo na igrace koje terao Covica da im da tolike ugovore?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Taki said:

Čudan mi malo tajming ovog teksta,možda ne bi imao smisla ako slučajno večeras dobijemo pa požurio.Logično je da poslije Španske turneje napiše ako nešto ima napisati.

 

Ovakav tekst ne može da ima tajming. Jer ga ne sme biti. Jer je tendenciozan. Jer je neprofesionalan. Jer je paušalan i na kraju jer prećutkuje važne činjenice izdvajajući ono što pisac nalogodavac želi da bude izdvojeno. 

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Ovakav tekst ne može da ima tajming. Jer ga ne sme biti. Jer je tendenciozan. Jer je neprofesionalan. Jer je paušalan i na kraju jer prećutkuje važne činjenice izdvajajući ono što pisac nalogodavac želi da bude izdvojeno. 

+ milion 

 

Niko ne bi problem imao ni sa ovakvim tekstovima da se pomenu i Davidovac, Kuzmic koji vec koliko? 2-3 godine nicemu ne sluzi pa i Simonovic.

Onda bi i ovakvi tekstovi imali tezinu cak i kod nas da kazem mislecih navijaca😁 a ne samo kod ovih sto slave jer je Voldemort srbin.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:

Ne Berti ocigledno je da se povredio protiv Valensije i da je nekako izgurao IIp ali covek koji je doziveo dosta povreda pre ove sezone. Ali dobro ajde da se sprdamo i teramo segu jer se radi o liku koji nije zadovoljio i koji je u kanalu sa svime.

 

Ni meni se ne svidja kako deluje Shabazz i jasno mi je da je u kurcu samo mi smeta taj narativ gde se kod njega to istice i tipa zli Shabazz ne ispunjava obaveze za koliko je placen ali eto Deda ispunjava npr. A Deda je placen isto puno za njegov kvalitet.

 

Ali sve vidim kako se potencira to placen i sav ovaj narativ i kako se sprema polako scena za Silbovanje kako bi ovako besna Zvezdaska raja sa pohvalom prihvatila to. Jer eto Shabazz nosi pogresnu trenerku i kasni na bus.

Jbg, sad. Verovatno jeste povredjen, ali zbog cega ljudi razlicito reaguju na povredu Hange i Sabaza. Da se Djenka povredio, niko nista ne bi ni rekao, ni pomislio. A ovaj lelemud. Ja samo ne znam koja je ta crvena linija kada ce i oni koji imaju razumevanja za sve ovo sto Sabaz radi reci "ma neka se tera u kurac više". 

Sad je fokus sto ovaj Plavsic baljezga. Sta nas briga sto on lupeta. Uvredice Sabaza pa ovaj ce opet da se skenja. Zvezda ima stete zbog Sabaza ili zbog nekog jebenog novinara. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Jbg, sad. Verovatno jeste povredjen, ali zbog cega ljudi razlicito reaguju na povredu Hange i Sabaza. Da se Djenka povredio, niko nista ne bi ni rekao, ni pomislio. A ovaj lelemud. Ja samo ne znam koja je ta crvena linija kada ce i oni koji imaju razumevanja za sve ovo sto Sabaz radi reci "ma neka se tera u kurac više". 

Sad je fokus sto ovaj Plavsic baljezga. Sta nas briga sto on lupeta. Uvredice Sabaza pa ovaj ce opet da se skenja. Zvezda ima stete zbog Sabaza ili zbog nekog jebenog novinara. 

Jbg ja ne mogu da se nasladjujem kad se bilo ko povredi i da trazim TZ sto je dovelo.Niko ovde ne brani Shabazza vec nam smeta tendeciozan i bezobrazan tekst od strane Darka prodajem se Plavsica.A on nije pomenuo samo Shabazza(on je glavni jer su navijaci najvise nezadovoljni njime) vec i druge strance. I sad vidis problem. Sta rade zli stranci od naseg voljenog kluba.

Link to comment
Share on other sites

Slučaj Hanga nam samo govori da u klubu vlada javašluk i amaterizam. Javio se insajder koji je rekao da povreda zahteva pauzu do Nove godine. On je nakon toga igrao još par utakmica. Kakvi su stručnjaci u klubu govori i da je bilo raznih informacija da Hanga nakon toga ide po lekarima u Španiju, Nemačku, Mađarsku, a poslednje informacije i u Zagreb..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Jbg ja ne mogu da se nasladjujem kad se bilo ko povredi i da trazim TZ sto je dovelo.Niko ovde ne brani Shabazza vec nam smeta tendeciozan i bezobrazan tekst od strane Darka prodajem se Plavsica.A on nije pomenuo samo Shabazza(on je glavni jer su navijaci najvise nezadovoljni njime) vec i druge strance. I sad vidis problem. Sta rade zli stranci od naseg voljenog kluba.

Dobro, jesu li  zli novinari kada rastrgnu Šerifa, a ne razapnu Mićka ili Dragovića? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, berti said:

Sad je fokus sto ovaj Plavsic baljezga. Sta nas briga sto on lupeta. Uvredice Sabaza pa ovaj ce opet da se skenja. Zvezda ima stete zbog Sabaza ili zbog nekog jebenog novinara. 

 

Ne pričamo o Radi iz Jedinstva ili Rajku na 2 promila vinjaka nego o novinaru koji je pre mesec i po dana imao identičan tekst kao uvod u otkaz treneru. 

 

A Zvezda ima štete zbog onoga ko je Šabazu dao dva miliona a istovremeno dva miliona sprcao na domaće kombinacije koje smo videli šta i kako mogu. Pa eto, te pare smo mogli na 2 dobra igrača koja bi bila davala kvalitet i kada prvu violinu ne ide. 

 

Tako da je tačan odgovor Nebojša Čović. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

OK, većina teme sve vrijeme piše da Šabaz nije dobar, da ne pruža šta se očekivalo, isto tako za Tobija, onda Plavšić napiše to isto i mi ga kolektivno napušimo.

Naravno da je trebalo da se osvrne i na domaće misteriozne i beskorisne akvizicije, i naravno da tu postoji momenat poltronstva i straha, ali malo ste ga previše izudarali.

A i realno, da Šabaz, Tobi i Gedraitis igraju na svom nivou to bi ipak pokrilo slabog Davidovca, pogubljenog Simonovića i besmislenog Kuzmića. Stranci su nam realno veći problem.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ne ulazeci u kvaltiet ali zaista kada se pogleda podela domaci vs strani igraci. Osim Bolomboja i Yaga ne isporucuje ni turnku onoga zbog cega su dovedeni.

Hangu ne ubrajam covek je povredjen.

Sabaz, Gidra i Tobey su ozbiljnom minusu u EL.

 

Toby ce biti fenomen koji ce MVP ABA lige a u EL je upotrebljiv kolliko i Simonovic. 

 

Lazic i Lazarevic nam spasili Efes a Lazic povukao u drugom poluvremenu protiv Valencije (odlicna utakmica)

Mitar 15i najbolji igrac EL.
Bez Tea bi bili na nivou EK. 

Nedovic barem nesto donosi.

 

 

Edited by pilif88
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Dobro, jesu li  zli novinari kada rastrgnu Šerifa, a ne razapnu Mićka ili Dragovića? 

Ako pljuju samo po strancima i onima koji ne odgovaraju jesu. Ako pljuju i po jednima i po drugima onda nisu.

Jbg ne mozes samo jednu stranu da obavljas kako treba a drugu da precutkujes. A onaj iz Mocarta jeste zao novinar.

 

A pogotovo ako imamo vec iskustva kako Darko uzimam pare Plavsic radi i izbacuje tekstove a bogami i komentarise utakmice.

3 minutes ago, quentin said:

OK, većina teme sve vrijeme piše da Šabaz nije dobar, da ne pruža šta se očekivalo, isto tako za Tobija, onda Plavšić napiše to isto i mi ga kolektivno napušimo.

 

Jedno je sta mi navijaci pisemo ovde. Mi se toliko ne cujemo u svetu kosarke a i nase misljenje nije toliko bitno a drugo je novinar koji je pride i blizak klubu i kad izbacuje ovakve tekstove jbg.A novinari bi valjda trebalo biti objektivni a ne subjektivni pa kad se pise o zlim strancima pa onda bi trebalo da se pise i o nasoj voljenoj domacoj osnovi.

 

I zaboravlja se da je Darko placaju me Plavsic izbacio vec jedan sl tekst pre otpustanja Ivanovica.

Edited by Don Dusko
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno ovo oko Shabazza od pocetka sezone ne sme da skrene paznju sa Dr. Nebojse i njegovih igrarija sa velikom lovom, za nase uslove ogrimnom lovom. Shabazza mu ne pripisujem kao gresku, svi smo ga hteli i retko ko ni ga preskocio, doduse ako je zaista bio izbor DT ili Shabaz ja bi pre DT, ali to su vec detalji i licni ukusu.

Link to comment
Share on other sites

Znači spreman je gajtan za Shabazza, verovatno su planirali da krenu nakon utakmice sa Baskonijom ali veli Čović pošto ne igra, puštaj Dare to odmah na intramek. Jbt da je CEO u bilo kojoj firmi za ovakvu proneveru novca Čović bi sedeo iza rešetaka. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...