Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sto se tice geneze ove "vesti", medju Delijama vec duze ide prica (ja sam je cuo od druge EL utakmice) da cemo "protiv Turaka igrati u Pioniru" (ofc, nisam se udubljivao da li Fener ili Efes, jer mi i jedno i drugo podjednako nema logike). Tako da cenim da je "izvor" dosao sa te strane...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Fener sutra bez pola tima, sumnjam da će mnogo zapinjati.

 

Što znači da u utorak idu jako. 😄 #usranipotok

Pa to je ono što je u sportu i te kako potrebno a što komšije imaju na pretek. Sreća. Tokom cele prošle sezone su bili kompletni i zdravlje ih poslužilo. Ove godine kubure sa zdravljem ali zato sve ekipe protiv kojih su igrali su igrali bez bitnih igrača. Makabi bez Boldvina, Olimpijakos bez Sikme, mi bez Nedovića i Lazića i sad Fener bez Gudurića, Pjera, Kalatesa i Sanlija. Baskonija bez Maniona i Rogkavopulosa. Samo Barselona im bila kompletni rival. 

A mi? Mi kad igramo protiv nekog svi povređeni od jednom mogu da igraju protiv nas. Pa će tako sad da igra Laprovitola, Sikma, sva četvorica iz Fenera za 10 dana. 

Bože daj nekad i nas malo sreća da pogleda. Zadovoljan sam i sa pola sreće koju komšije imaju. I mi smo dobri ljudi. 😅

Edited by Čočo
  • Like 7
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Pa će tako sad da igra Laprovitola, Sikma, sva četvorica iz Fenera za 10 dana. 

 

Poenta teksta stoji, mada nas mec sa Fenerom je za 6 dana, Pjer je out 3-4 nedelje on ne igra sigurno, a za Kalatesa, Gudurica i Sanlija pise da ce im stanje biti ponovo procenjeno sledece nedelje, tako da sam ja misljenja da ce vecina njih preskociti i duplo kolo sledece nedelje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kankkunen said:

Tako su se i Dobriću podsmevali, pa ipak može da igra i u drugim EL klubovima.

Isro važi i za Luku, imao je letos par ponuda.

 

Luka verovtno nije imao punudu ni jedne EL ekipe.

 

1 hour ago, Čočo said:

Pa to je ono što je u sportu i te kako potrebno a što komšije imaju na pretek. Sreća. Tokom cele prošle sezone su bili kompletni i zdravlje ih poslužilo. Ove godine kubure sa zdravljem ali zato sve ekipe protiv kojih su igrali su igrali bez bitnih igrača. Makabi bez Boldvina, Olimpijakos bez Sikme, mi bez Nedovića i Lazića i sad Fener bez Gudurića, Pjera, Kalatesa i Sanlija. Baskonija bez Maniona i Rogkavopulosa. Samo Barselona im bila kompletni rival. 

A mi? Mi kad igramo protiv nekog svi povređeni od jednom mogu da igraju protiv nas. Pa će tako sad da igra Laprovitola, Sikma, sva četvorica iz Fenera za 10 dana. 

Bože daj nekad i nas malo sreća da pogleda. Zadovoljan sam i sa pola sreće koju komšije imaju. I mi smo dobri ljudi. 😅

 

Da ne bude bas da im je sve kao 1 na 10/11, imali su tu nesrecu da su jedini igrali protiv Makabija u Tel Avivu.

Edited by nunilo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Pa to je ono što je u sportu i te kako potrebno a što komšije imaju na pretek. Sreća. Tokom cele prošle sezone su bili kompletni i zdravlje ih poslužilo. Ove godine kubure sa zdravljem ali zato sve ekipe protiv kojih su igrali su igrali bez bitnih igrača. Makabi bez Boldvina, Olimpijakos bez Sikme, mi bez Nedovića i Lazića i sad Fener bez Gudurića, Pjera, Kalatesa i Sanlija. Baskonija bez Maniona i Rogkavopulosa. Samo Barselona im bila kompletni rival. 

A mi? Mi kad igramo protiv nekog svi povređeni od jednom mogu da igraju protiv nas. Pa će tako sad da igra Laprovitola, Sikma, sva četvorica iz Fenera za 10 dana. 

Bože daj nekad i nas malo sreća da pogleda. Zadovoljan sam i sa pola sreće koju komšije imaju. I mi smo dobri ljudi. 😅

Nije sve do srece vec ima i nesto do selekcije. :classic_biggrin:

A i nije bas da su bas povrede igraca zaobilazile. :classic_sleep:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Setih se onog intervijua Dozeta, pa sam ušao da vidim šta je beše govorio. I onda sam shvatio kojeg beka čekamo. Čim je on toliko dugo u kontaktu i od tada je taman prošlo nekoliko pomenutih meseci da zaleči povredu(naš tip) i još nije našao klub(naš tip). To je to. Dozet kad zapne ne odustaje.  😅

Od 28.50 do 29.40

 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

Nije sve do srece vec ima i nesto do selekcije. :classic_biggrin:

A i nije bas da su bas povrede igraca zaobilazile. :classic_sleep:

Ако је реч о прошлој сезони у ел у регуларном делу су Пантер, Лесор и Ледеј одиграли сви по све 34 утакмице, Егзум 33 од 34, а Нанели 32 од 34.

Код нас је Недовић одиграо 27 од 34, Вилдоза 29 од 34, Кампацо је одиграо 9 утакмица али то је због клуба и Петрушев је одиграо све 34 утакмице. Навео сам само носиоце обе екипе тако да, да заобилазиле су их повреде.

Edited by Bogoljub Gagic
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bogoljub Gagic said:

Ако је реч о прошлој сезони у ел у регуларном делу су Пантер, Лесор и Ледеј одиграли сви по све 34 утакмице, Егзум 33 од 34, а Нанели 32 од 34.

Код нас је Недовић одиграо 27 од 34, Вилдоза 29 од 34, Кампацо је одиграо 9 утакмица али то је због клуба и Петрушев је одиграо све 34 утакмице. Навео сам само носиоце обе екипе тако да, да заобилазиле су их повреде.

Neću da ulazim u polemiku ali se i oni dobro sećaju da su samo na početku sezone prvih 2,3 meseca bili bez Avramovića i Smailagića. Ostalo sve kompletni i zdravi.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Šta ćemo sad?  Sportando, Alessandro Maggi  :smiley33:

Maggi, kao i jos neki novinari Italijanske Republike pisu da od Harisona u Milano nema nista, doduse nas nisu spominjali, ali i ja sam malopre isto nacuo da je u zavrsnim pregovorima sa nama. Da smo usli da boljom ponudom od Milana i boljom rolom…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stefan1 said:

Maggi, kao i jos neki novinari Italijanske Republike pisu da od Harisona u Milano nema nista, doduse nas nisu spominjali, ali i ja sam malopre isto nacuo da je u zavrsnim pregovorima sa nama. Da smo usli da boljom ponudom od Milana i boljom rolom…

Mi smo na tržištu, al ja ne spadam u pouzdane insajdere pa admini brišu sve šro im padne pod ruku ...  tako su u mogućnosti. :classic_smile:

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, stefan1 said:

Maggi, kao i jos neki novinari Italijanske Republike pisu da od Harisona u Milano nema nista, doduse nas nisu spominjali, ali i ja sam malopre isto nacuo da je u zavrsnim pregovorima sa nama. Da smo usli da boljom ponudom od Milana i boljom rolom…

Ma nemoguce. Da je nasa uprava sposobnija od Milanove? Da li si ti svestan sta si upravo napisao? 😂😂😂

Edited by VISOKOLETAC
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...