Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Prađedovac sinoć 0 skokova za 23 minuta na terenu. O čemu mi pričamo.

 

Silno smo se ogrešili stavljajući u isti koš Dobrića, limitiranog ali borbenog i atletski potentnog igrača i trkača koji neretko ubaci i 20+ poena, sa ovim mladim penzionerom.

Pre 4 dana na prvom derbiju imao je doslovno 1 skok, takodje igrao 20 min. 

Ali ne brini,  sad ce da se jave likovi kao sto su se tada javili da kazu kako je dobro zagradjivao svog igrača.

Edited by No name
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

 

Zaboravih da napišem, da su te dve pobede bile jedna 2017. gde smo razmontirali strašni Partizan sa Đokom Šalićem, Čakarom, penzosom Novicom, klincem Gossom itd. a druga pobeda je došla godinu dana posle u tekmi gde smo zaboli 11 trojki uz 50% šuta protiv Sija, Pejdža, Gagića, Lendejla i ostalih. Uz poštovanje navedenih igrača, sadašnji KKP je GSW u prajmu. I sadašnja Zvezda je bolja od tadašnje ali ne toliko koliko sadašnji KKP od tog.

 

I ovo opet nije traženje bilo kakvog izgovora jer smo mi odigrali loše. Samo je pitanje sa ovim rosterom bez 3 beka koliko je bilo moguće uopšte odigrati bolje. I pokazatelj kako je dobiti kao gost u ABA ligi.

 

I zapravo, posle one dve pobede u onoj ABA seriji 2015. godine kad su Markus, Kalina i Đenka obrisali pod sa Duletovim Partizanom, ovo gore su jedine dve pobede gosta u ABA derbijima. 

Gledah ja. Zadnja je bila u gostima 23.11.2020 pola koša. Loyd, Walden I O'Bryant. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Prađedovac sinoć 0 skokova za 23 minuta na terenu. O čemu mi pričamo.

 

Silno smo se ogrešili stavljajući u isti koš Dobrića, limitiranog ali borbenog i atletski potentnog igrača i trkača koji neretko ubaci i 20+ poena, sa ovim mladim penzionerom.

 

U partiji šaha bi nas sve pospremio.

 

Joke aside, odvratna čovićeva kombinacija. Šteta što nema novinara da pokrene ovakva pitanja, nije da smo sad iznenađeni što prolazimo ovo sa njim. Ali zato su za Shabazza svi tu da pljucnu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Sector said:

Mitrović, Tobey, Simonović, Pradedovac.

 

Ovoliko alergije na znojava tijela nije viđeno nikad na jednom mjestu.

Ne mogu u istu recenicu Tobi i Mitar sa ovom dvojicom.

Tobi je sinoc koretkno odreagovao u par navrata, on nije fizikalac i nikad nece biti, ali zna da isparira telom.

 

Nama ce utakmicu i sezonu gubiti bekovi a ne centri , pre svih Teodosic i Nejpijer koji nisu u stanju da odbrane bilo sta, sto 1na1, sto timski.

Ovo je peta utakmica ove sezone u kojoj njih dvojicu protivnicka spoljna linija bukvalno odvali od batina, kada god su zajedno u petorci to je blagi uzas.

Odatle i odbrana besomuncim iskakanjima kojima se Zeljko prolagodio i poceo da nas busi od druge cetvrtine, sve na isti nacin.

 

Napravili smo od komsija ekipu a ne igraju nista, samo sto su za razliku od nasih, njihovi problemi zapravo resivi.

 

Nije Dusko bio glup sto je 2 nedelje eskivirao dolazak legende koja je nas dres nosila tek jednom na marakani, nije ni Kari tako izlapeo kao sto se ovde pricalo pa mu se onako zahvalio i umesto njega vodi Avramovica(Jaramaza).

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, srlepajce said:

Proslogodisnja ekipa je bila timcina za ove individualce

 

Proslogodisnja ekipa je igrala kosarku 10 meseci, ova ekipa igra kosarku 1 mesec.

 

Najjaci fenomen kad krenu ljudi da uporedjuju ekipu sa kraja prosle sezone sa novom ekipom sa pocetka ili igrace neke po pozicijama i uzorak nekog igraca sto je odigrao 60 utakmica prosle sezone i nekog ko je odigrao 5. Uspem da se nasmejem uvek cak i kad sam smoren kad Zvezda izgubi.

 

Ova ekipa izgleda puno bolje nego ona prosle sezone krajem Oktobra.

 

Mozemo i Kampaca da racunamo koji se prikljucio dosta kasnije. Onda moramo da spomenemo da su nam falili Nedovic, nas drugi skorer ali i igrac koji je bio nas najbolji i najkonstantiji igrac u prvih par utakmica dok se nije povredio i zatim Lazic i Hanga nasa dva najbolja defanzivca. To sto je kkp-u falio Ponitka koji im je za sada bukvalno najnebitniji igrac i Panter koji je lose otvorio sezonu, nije za poredjenje. Otprilike pandan tome bi bilo da su im falili Ledej kao najkonstantiji na pocetku sezone i Avramovic i Douzer kao najbolji defanzivci.

 

Pritom ova ekipa ima isti broj pobeda u odnosu na kkp u Aba ligi ali ima i derbi kod kuce, dok je prosle godine ona ekipa u ovo doba imala pobedu manje.

 

Dakle imamo isti broj pobeda u Aba ligi i prednost domaceg terena u derbiju i imamo pobedu manje u Evroligi u kojoj ima jos 29 kola do kraja. To je kraj, propade sezona, gasi mesalicu, motaj kablove. Treba zanemariti sto smo igrali bez Nedovica, Hange i Lazica, treba zanemariti sto imamo jos bas puno prostora za napredak jer smo nov tim i u prvoj desetini sezone, sto Sabaz nije ni na 60% od onoga sto moze i sto je malo slabije usao u sezonu, treba zanemariti sto imamo novog trenera koji polako menja sistem, tu je iza coska i potencijalna doselekcija (u koju licno sumnjam ali ipak bas svake sezone ikada je bilo pa onda kapiram da ce i sada do nove godine doci 1 igrac).

 

Sve to treba zanemariti, bacena sezona, sve su ovo ljudi videli i predvideli, sve znali. 

 

31. Oktobar, kraj sezone, genijalno.

 

 

P.s. Ziveli Miki i Uini, izgleda da skoro samo mi vidimo da posle kise dodje duga

 

P.s.s. Srlepajce tebi sam odg samo na pocetku kroz prvu recenicu ovo ostalo pisem drugima

 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

I posle ljudi kažu kako je lepse u Nemackoj, Švajcarskoj i drugim zemljama...Da li bi se sa tim složili Davidovac, Lazarevic, a pogotovo Kuzmic? Gde ima osim ovde da ne igras nista, nemas nikakav doprinos i primaš platu? Da li bi mogli negde ovako da ne rade nista, a da su uredno placeni....

Kuzmic se prosto iznenadi kada ga pozovu da udje u igru....

 

Ali, zna se dobro ko je kriv,  ko je do ovoga doveo. Postoji samo jedno ime koje se petlja u sve i misli da zna sve, i ako je milion puta pogrešio u svemu on je i dalje ubedjen da sve zna. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Chaos Is Me said:

Prađedovac sinoć 0 skokova za 23 minuta na terenu. O čemu mi pričamo.

 

Silno smo se ogrešili stavljajući u isti koš Dobrića, limitiranog ali borbenog i atletski potentnog igrača i trkača koji neretko ubaci i 20+ poena, sa ovim mladim penzionerom.

Crvena Zvezda 26 skokova naspram 17 Partizana, od toga Partizan svega 4 ofanzivna skoka.

Partizan sut za 2 poena, 23/35 odnosno 65.7% a za 3 veoma dobrih 11/25 odnosno 44%.

 

Bolomboj u EL derbiju 2 skoka, sinoc samo 1 skok. 

 

Ne bih rekao da smo izgubili zato sto su DeDa ili Bolomboj imali po 1 skok vec zbog odbrane, nista nismo uspjeli odbraniti. 

 

Svakako stoji da je DeDa ocajan ove sezone. Cak je sinoc imao i nekog napadackog ucinka za razliku od vecine dosadasnje sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba i čović da pomogne u ovom transferu kabokla u kkp, nije strasno ni platiti 1,5m za obeštećenje ako je dobar igrač i znaš kako da ga uklopiš. Nama i onako više pare ne trebaju, plus smo videli da i kada ima para Čović ne zna da dovede igrače nego gleda da strpa sebi u džep. 
Inače u kkp domaca osnova smajli i avramovic kod nas bi igrali u prvoj petorci jer Čović.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

Najjaci fenomen kad krenu ljudi da uporedjuju ekipu sa kraja prosle sezone sa novom ekipom sa pocetka ili igrace neke po pozicijama i uzorak nekog igraca sto je odigrao 60 utakmica prosle sezone i nekog ko je odigrao 5. Uspem da se nasmejem uvek cak i kad sam smoren kad Zvezda izgubi.

 

Napraviš intro smislenom opaskom prema ljudima koji porede babe i žabe, a onda napišeš ovo:

 

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

Onda moramo da spomenemo da su nam falili Nedovic, nas drugi skorer ali i igrac koji je bio nas najbolji i najkonstantiji igrac u prvih par utakmica dok se nije povredio i zatim Lazic i Hanga nasa dva najbolja defanzivca. To sto je kkp-u falio Ponitka koji im je za sada bukvalno najnebitniji igrac i Panter koji je lose otvorio sezonu, nije za poredjenje. Otprilike pandan tome bi bilo da su im falili Ledej kao najkonstantiji na pocetku sezone i Avramovic i Douzer kao najbolji defanzivci.

 

Kako da očekuješ da ne nasmeješ druge slično kao oni prvi što nasmeju tebe?

Link to comment
Share on other sites

@svi koji su replajovali

Hvala na odgovorima. U sustini, Teo je navukao odijum navijaca, sto mi nije nerazumljivo, naravno. On je dosao u bas bas poznom trenutku svoje karijere i to zajedno sa manama koje je uvek nosio (a koje sa godinama mogu biti samo jos vidljivije i ekstremnije) nije lako za pretvaranje u instant kvalitet. Moguce je da nije bio odusevljen trenerom poput Duska, imajuci u vidu da je oduvek bio mnogo blizi Larryima Sandersima i Iversonima nego Butlerima i Wallaceima ovog sveta. Mozda se i ispostavi toksicnim (za sad mislim da nema dovoljno materijala na uzorku cele karijere da se tvrdi tako nesto), ali svejedno mislim da nije ni blizu toliki non-factor kakvim ga ljudi u naletu besa i nezadovoljstva prikazuju. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ja imam zivaca i volje jos da pogledam protiv Bajerna. Ako se ne samo pobjedi nego pokaze i neki napredak u igri i eventualno uradi doselekcija/cistka, moze se nastaviti gledati i spasiti sezona.

Stvarno je steta, radovao sam se ko budala ovoj sezoni i nadao se da ce se nekako uklopiti ovaj frenkenstajn od rostera (jos dok se pricalo da ce doci 2 i 4).

 

Ne znam, stvarno tragi-komicno, ja obozavam gledati zvezdu u EL pogotovo, ali ovo za sada je ne samo mucenje nego jebanje u zdrav mozak svakoga ko iole zna nesto o kosarci i istu prati duze od godinu dana. 

Igranje centra na cetvorci nije nikada moglo i nece moci. Nije mogao jedan Nikola Jokic, ne moze ni Karl Anthony Town (iako ima nenormalan sut), normalno da nemogu ni Simonovic ni Bolomboj. Igrati u kosarci na drugoj poziciji je stvarno robija, ko je ikad igrao kosarku, zna.  Cetvorka i nekako moze na laznu peticu u niskim petorkama, ali to moraju biti nevjerovatno pameni i atletski potentni igraci.

 

A za dvojku da ne pricam, ali jbg sta je tu je, nadati se da nece otici skroz u kurac sezona dok se ne uradi doselekcija/izmjeni roster jer sa ovim stvarno nemamo sta traziti u EL. Da mozemo i pobjedicemo sigurno neke jace protivnike kad se poklopi dan i krene sut sviju, zatrpacemo 100+ poena primi oko 100 i dobro, ali to je neodrzivo i nemamo ni mlade igrace da mogu da igraju taj ritam na kos vise.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, K.Dot said:

Treba i čović da pomogne u ovom transferu kabokla u kkp, nije strasno ni platiti 1,5m za obeštećenje ako je dobar igrač i znaš kako da ga uklopiš. Nama i onako više pare ne trebaju, plus smo videli da i kada ima para Čović ne zna da dovede igrače nego gleda da strpa sebi u džep. 
Inače u kkp domaca osnova smajli i avramovic kod nas bi igrali u prvoj petorci jer Čović.

 

Umana Reyer Venezia (2023–present)[edit]

On June 30, 2023, Caboclo put pen to paper on a contract with Umana Reyer Venezia of the Italian Serie A.[46]

 

Sa Wikipedie.

 

Da ti iskreno kažem, drago mi je da nije došao kod nas, lik koji je izmislio pojam neprofesionalizma. Potpiše za Veneciju pa se predomisli, pa odbije da trenira dok ga ne puste. Samo nam to fali.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:


 

 

P.s. Ziveli Miki i Uini, izgleda da skoro samo mi vidimo da posle kise dodje duga

 

 

 

 

 

 

Broji i mene tu. Ja sam nepopravljivi optimist. Ja i u lošem vidim uvek nešto lepo i pozitivno. Da se razumemo  doselekcija je nužna ali ja vidim svjetlo na kraju tunela. 

Edited by bodo
  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Broji i mene tu. Ja sam nepopravljivi optimist. Ja i u lošem vidim uvek nešto lepo i pozitivno. Da se razumemo  selekcija je nužna ali ja vidim svjetlo na kraju tunela. 

Ja optimista sam do kraja skroz
Iako svjetlo na kraju tunela može biti voz
Umjesto zida napravit ću most
Ako misliš isto budi mi gost
Neće niko doć, neće ništa past s neba ti
Mi smo ti koje smo čekali
Neće niko doć, neće ništa past s neba ti
Mi smo ti koje smo čekali

 

ako voliš bosanski rep

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Brat od Korneta said:

P.s. Ziveli Miki i Uini, izgleda da skoro samo mi vidimo da posle kise dodje duga

 

Posle kise dodje duga, rekli su mi drugovi, kad bi duga bila pljuga, pa bi Deda i Teo proigralii.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bodo said:

Broji i mene tu. Ja sam nepopravljivi optimist. Ja i u lošem vidim uvek nešto lepo i pozitivno. Da se razumemo  selekcija je nužna ali ja vidim svjetlo na kraju tunela. 

 

Pravim spisak sad ljudi koji vide svetlo na kraju tunela:

-Miki

-Uini

-Bodo

-...

 

Prijave se zatvaraju uskoro.

41 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

 

Napraviš intro smislenom opaskom prema ljudima koji porede babe i žabe, a onda napišeš ovo:

 

 

Kako da očekuješ da ne nasmeješ druge slično kao oni prvi što nasmeju tebe?

 

Ma ne ocekujem nista, svejedno mi je jel se smeje 5 ili 500 ljudi.

 

Mozda sam lose proformulisao ali sigurno je da da su nama vise falili Nedovic, Hanga i Lazic vise nego vama Panter koji nije u formi i Ponitka.

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Mi jednostavno moramo da pobedimo Bajern. Doveli smo sebe u situaciju da nam treba ta pobeda kao leba, nije važno kako i sa kakvom igrom. Ima utakmica gde je važno pokazati napredak u igri i tako dalje, ali ova nije od takvih, ovde kratko i jasno treba pobeda, pa makar i uz očajnu igru, na guzove, uz pomoć sudija, bilo kako. Samo pobede će ekipu izvući iz kanala. 

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Filbi said:

Ja optimista sam do kraja skroz
Iako svjetlo na kraju tunela može biti voz
Umjesto zida napravit ću most
Ako misliš isto budi mi gost
Neće niko doć, neće ništa past s neba ti
Mi smo ti koje smo čekali
Neće niko doć, neće ništa past s neba ti
Mi smo ti koje smo čekali

 

ako voliš bosanski rep

Mada sam ja više house i techno guy. Ali i obožavam klasiku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Pravim spisak sad ljudi koji vide svetlo na kraju tunela:

-Miki

-Uini

-Bodo

-...

 

Prijave se zatvaraju uskoro.

 

Ma ne ocekujem nista, svejedno mi je jel se smeje 5 ili 500 ljudi.

 

Mozda sam lose proformulisao ali sigurno je da da su nama vise falili Nedovic, Hanga i Lazic vise nego vama Panter koji nije u formi i Ponitka.

Mozes li samo da nam definises sta znaci svetlo na kraju tunela u smislu rezultata na kraju sezone?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...