Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Bravo Zvezdo a i navijaci 🔴💪

Nadam se da u Teu ima rezerve za jos sutra, onda nek odmara do Nedelje.

Mnogo nemamo srece sa tim povredama,  ne znam dal smo spojili nedelju dana kompletni cele sezone...

I veliki hendikep je bez Hange i Topa...

Bravo i za Sveropulosa 4 puta u nizu dobiti nekadasnjeg najboljeg trenera Evrope nije lako zaista.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nisam gledao utakmicu već samo hajlajtse ali par crtica:

- jasno je kakav je igrač Nedović i kako je odigrao ali Sferu ne preostaje ništa drugo nego da pokaže da veruje u svog najboljeg napadača, kao kad je npr Herbert istolerisao sramotnu igru Šrudera u četvrtfinalu svetskog pa ovaj posle pokidao posle Amera i nas

- Yago ima 100 mana ali je jedan od većih mudonja koji je nosio naš dres, uvek igra na maksimumu i preozbiljan je šuter. Jebote, on igra protiv Doziera koji je veći za dve glave i ima metar duže ruke i opet ga nadigrava

- mora da proradi Rokas bar neku, ima ispravan pristup i uzima dobre šuteve, dobar je u odbrani

- deluje da je Bolomboy igrao na 60% a opet odradio posao koliko treba

- izvukla nas jebiga domaća osnova, ne samo Deda nego i Luka i one Lazićeve trojke iz ćoška kapiram da bole protivnika kao šrafcigerom da si ih ubo pa zavrnuo

 

Partizan ima kvalitetniju, talentovaniju i fizički mnogo moćniju ekipu. Kad ih dobijaš redovno, valjda ima nešto i do trenera, majku mu.

 

Verujem da je uživo gledanje bilo nepojmljivo stresnije.

Jbn je Jago. Nizak dribling ima ,skroz do parketa, a vrlo brz, I već na drugom koraku pravi prednost. A šut ima odličan kroz celu sezonu za tri poena. Covek nas je dugo nosio do one povrede. 

 

Mogli smo i ranije da prelomio, imali smo vođstvo 64 -55, a onda dopuštamo seriju 10 -0...

 

Sve u svemu , zadovoljan, pogotovo jer smo rešili meč bez najboljih igrača. 

Bravo za Yaga, Lazica,Mitrovica , Dedu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najvise me plasi tanka rotacija na bekovima, tako da je kljuc druge utakmice pojavljivanje Nedovica u barem dobrom izdanju i Gidre bez ciglarenja ( u odbrani i skoku sasvim zahvalan inace ce nam trebati herojske partije Jaga,Bokija i Tea da iscupamo pobedu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mora Smarta da uvrsti u 12 nema izbora...

Bar neku odbranu da odigra da zameni startere, i ako je njemu samopuzdanje unisteno itd ne treba ocekivati nista od njega...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram baš ovoliko nepoverenje u Smarta. Da li su se možda potkačili na nekom treningu ili ne, ne znam, ali on ni pod razno ne bi trebalo da bude izostavljan u situaciji kada nemamo Hangu a da Lazarević bude u 12. Vrlo nelogično.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ne kapiram baš ovoliko nepoverenje u Smarta. Da li su se možda potkačili na nekom treningu ili ne, ne znam, ali on ni pod razno ne bi trebalo da bude izostavljan u situaciji kada nemamo Hangu a da Lazarević bude u 12. Vrlo nelogično.

Ako se ne varam, od prvog momenta kada je došao bilo je priče da on apsolutno ne želi da ostane i sledeće sezone kod nas, ili zapravo uopšte u Evropi , i da na kraju sezone 100% ide kako god da odigra.

Prva polu sezona mu je u evropskoj košarci, treba mu vremena, a Sfero očigledno ne želi da ga prilagođava jer ga sledeće sezone nećemo gledati kod nas svakako i nećemo imati nikakav benefit od njega a instant kvalitet ne može da nam pruži očigledno.

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The_Big_S said:

Ako se ne varam, od prvog momenta kada je došao bilo je priče da on apsolutno ne želi da ostane i sledeće sezone kod nas, ili zapravo uopšte u Evropi , i da na kraju sezone 100% ide kako god da odigra.

 

To mi baš deluje glupo. Koj moj je dolazio uopšte?

 

A ako smo mi od njego očekivali instant kvalitet to je još gluplje. Svi smo svesni da Amerima treba neko vreme da se uhodaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

To mi baš deluje glupo. Koj moj je dolazio uopšte?

 

A ako smo mi od njego očekivali instant kvalitet to je još gluplje. Svi smo svesni da Amerima treba neko vreme da se uhodaju.

možda lupetam samo.. ali mi to nešto kao ostalo u podsvesti .. izvinjavam se ako sam lupio 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nema potrebe za izvinjavanjem, samo kažem taj igrač ako je već odlučio da pređe okean, treba da ima neku želju da se ovde dokazuje (u Evropi). Uglavnom Ameri dolaze iz NBA kada shvate da tamo više nema šta da traže.

Doći sa namerom da se ostane samo polusezonu je glupo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zemljoradnik said:

Scena kad DEDA 2 puta na podbacivanju uzima loptu Ledeju će dugo ostati u mom sećanju :Hail:

,, Um caruje, snaga klade valja".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Ma nema potrebe za izvinjavanjem, samo kažem taj igrač ako je već odlučio da pređe okean, treba da ima neku želju da se ovde dokazuje (u Evropi). Uglavnom Ameri dolaze iz NBA kada shvate da tamo više nema šta da traže.

Doći sa namerom da se ostane samo polusezonu je glupo.

Ja imam utisak da smo i njega i Gilespija doveli čisto da dovedemo nekoga kako bi zadovoljili javnost i skinuli pritisak nezadovoljnih navijača koji je bio baš veliki posle nedovođenja startne 2. posle odlaska Napijera i povrede Topića kao i nedovođenje startne 4. uz pride kriminalna izdanja Tobija i Simonovića

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Sinoc je Gilespi trebao da udje makar na 2-3min. 

Slažem se, i sa njim i Smartom se treba probati,pa ako se ne snađu u 2-3 minute van,a ako iznenade to bi bio veliki benefit jer bi eventualno dali doprinos i odmorili rovite nosioce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Faul na Nedovicu je bio, fudbalskim zargonom pokosio ga. Dobro se nije povrijedio kako je staklen, inace pp tom piranju dobar ove sezone, mislim da nikad manje u karijeri nije bio povrijeđen.

Faul nije bio na Jagu kad je isao na ulaz i proklizao pored Avramovića. To se moze pripisati sudijama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, PERICA!!! said:

Faul na Nedovicu je bio, fudbalskim zargonom pokosio ga. Dobro se nije povrijedio kako je staklen, inace pp tom piranju dobar ove sezone, mislim da nikad manje u karijeri nije bio povrijeđen.

Faul nije bio na Jagu kad je isao na ulaz i proklizao pored Avramovića. To se moze pripisati sudijama.

Cist faul Avramovica, levim laktom udarac u Jagovu desnu ruku...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 minute ago, Stefi88 said:

Cist faul Avramovica, levim laktom udarac u Jagovu desnu ruku...

ja sam mislio da sam jedini to video.. nisam smeo da napišem 

Edited by The_Big_S
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
5 minutes ago, Stefi88 said:

Cist faul Avramovica, levim laktom udarac u Jagovu desnu ruku...

 

Onda su zakasnili sa zviždukom, video sam taj momenat, ja ono nikad ne bih svirao kao faul, Yago je opasno zasrljao, krenuo u neriljano što se kaže i smandrljao neki šut. Po meni nije faul.

 

4 minutes ago, The_Big_S said:

ja sam mislio da sam jedini to video.. nisam smeo da napišem 

 

Što nisi smeo?

Edited by Juan Pablo Montoya
Link to comment
Share on other sites

Gilespi je mogao da odmeni malo Bolomboja jer je očigledno virus ostavio traga kao i celokupna sezona koju sam vuče sa pozicije centra. Ali opet sa druge strane Mitrović i Davidovac su dobro igrali pa nije hteo Sferopulos da rizikuje. Verujem da nije išlo da bi pokušao i sa njim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...