Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

On 4/26/2024 at 9:04 AM, Clash said:

Posto ce u finalu sudije  isprazniti tribine svakako cemo gledati utakmicu u kaficima oko Pionira.

Tako da Bela loža ide u Žak, Plava loža u Poštarac, a sirotilja sa nivoa 400 gleda na telefonima na parkingu.

Ipak sam pogresio, imamo upgrade, bice video bimovi posto ce biti ometaci signala za mobilne, dronove i podmornice.

U sklopu mobilizacije.

Link to comment
Share on other sites

A sad malo da budem #TeamMiki i to neironicno.

 

Nece biti potrebe da se prazni hala jer nema te pomoci sudija koja je dovoljna da nadomesti razliku koja ce biti ako oni ponove izdanje iz sve 3 tekme protiv Future.

 

Sa izdanjem od juce ili iz Podgorice, KKP nema sta da trazi u finalu i obrisacemo pod sa njima. 10 likova koji jedva cekaju kraj lose sezone. Naravno, sa najboljim evropskim trenerom yvek to moze da se okrene ali kazem ne budu li drasticno podigli nivo igre, sve i protiv nas bez mozda i kljuca finalne serije - Hange, bice pocisceni.

 

Daleko bilo da mi igramo bilo sta spektaklularno ali deluje da se ekipa malo stabilizovala, spremila za najvazniji deo sezone ponajvise sto se motiva tice. I ne sumnjam da ce domace iskusnjare na terenu koje znaju kako se uzimaju trofeji da potegnu.

 

Ajmo Zvezdo

  • Like 20
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Prodajem svoju sezonsku za 5 pakli Sobranie 100s crno (ne slim, normal).

Imam sinovljevu, ali je za odrasle, tu moze na dodjem ti za NBA 2k25 za PS5 kad izadje.

 

Edit: digital version za 2k25 da dodje na 2k, prijateljima naravno poklanjam, ali principijelno ne mogu da poklonim overall

Edited by leki bg
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Gb92 said:

Jel vas bar malo sramota sto vam klub nece dozvoliti da gledate finale iako imate sezonsku?

Smatrao sam te veoma korektnim forumašem sa druge strane brda, mada ne čitam sve što se piše, pa si možda u međuvremenu promenio opus, ali ovim si me jako razočarao i prvi put u životu sam nekome dodelio report na post, a bilo je mnogo gorih postova. To kako se ja osećam u ovoj situaciji sa 46g i gledanja ovog kluba od 1986 godine je jedna stvar, a obzirom da poslednjih 20-ak godina kupujem sezonsku kartu možeš da zamisliš kako sam oduševljen ovom odlukom. Ali da mene bude sramota što klub donosi neke odluke, pa to je van svake pameti. Mene može da bude sramota samo odluka koje ja donesem, sve ostalo je samo stvar kako ću ja to hendlovati. Tako da jbg, promašio si fudbal ovim postom, ali tebi na čast.

 

Kad već pišem o ovome, mogu i neko svoje mišljenje da iznesem. Meni lično ovo finale Aba lige nije bitno, svejedno mi je ko će osvojiti. Ovde se stalno ponavljaju dve priče o tome da je ključno da igramo EL sledeće sezone jer od 25/26 će se ne znam šta desiti ili da je vreme za reset. Ne znam ni sam šta je bolje za nas, ali ono što znam je da ja istinski nisam bio srećniji od momenta i situacije sa mog avatara. Sve ono što je usledilo posle je bilo super zanimljivo, bilo je baš srećnih trenutaka, ali ni blizu nisam doživeo ovakvu sreću. E sada ta sreća je došla nakon godina tuge, pa je očigledno da čovek bolje reaguje na uspeh nakon godina neuspeha, a nakon godina uspeha sve se nekako podrazumeva pa nezadovoljstvo mnogim stvarima počinje da eskalira do te mere da te dovede u ravnodušnost. A najveći problem iz ove vizure je to što mi kao klub nismo napravili iskorak i postali pravi evropski klub koji treba da se ponaša sve suprotno od ovoga zaključno sa tim da donese odluku da bude domaćin finalnog turnira u sali koja ima kapacitet manji od broja prodatih sezonskih karata. To je presedan kakav verovatno ne postoji na svetu. Tako da eto jbg, došao je momenat da ću propustiti gledanje finala Aba lige iako imam uredno kupljenu kartu za tu utakmicu i to za jednu od loža u Areni. Ono što je još gore postoji velika verovatnoća da ću preskočiti kupovinu sezonske za sledeću godinu što ranije nisam mogao da zamislim.

  • Like 30
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, leki bg said:

Prodajem svoju sezonsku za 5 pakli Sobranie 100s crno (ne slim, normal).

Imam sinovljevu, ali je za odrasle, tu moze na dodjem ti za NBA 2k25 za PS5 kad izadje.

Moze li za tri pakle i levi zadnji far od Golfa 2?

Far je nov nov nov

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Clash said:

Moze li za tri pakle i levi zadnji far od Golfa 2?

Far je nov nov nov

Hahahah...da bismo zadrzali obesmisljenost, moze i polovan za Golf 3!

 

Edit: jedino ne moze za suvi kes, sve ostale kombinacije -tu sam

Edited by leki bg
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Golf dvojka skoro trojka :classic_biggrin:

28 minutes ago, Angola said:

Bar je resena dilema oko broja prodatih sezonskih. 

 

To je glavni problem? Nije problem što će ljudi sa sezonskom ostati van hale, što ljudi unutra neće moći da dišu, što može doći do povreda igrača usled klizališta. Bitno je da komšija prebroji ko ima više prodatih sezonskih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, NMX said:

Nece biti potrebe da se prazni hala jer nema te pomoci sudija koja je dovoljna da nadomesti razliku koja ce biti ako oni ponove izdanje iz sve 3 tekme protiv Future.

Samo što je problem što će razlog za pražnjnje da postoji i pre početka utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Slaba vajda od foruma i društvenih mreža, ovi su zreli za proteste na Kališu kao u dobra stara vremena... Teško je naći klub koji ovoliko ne poštuje sopstvene navijače i to one zaista najvernije o kojima bi najviše morao da vodi računa. Ogromna sramota, možda i najveća do sada, jer ili su lagali da je prodato 12k sezonskih, ili ih zabole što možda i trećina sezonaca neće moći da uđe u halu. Tipičan vučićevski "pa šta! I?" momenat, sa sve ovim bednim saopštenjem.

  • Like 34
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
15 minutes ago, Guru said:

Slaba vajda od foruma i društvenih mreža, ovi su zreli za proteste na Kališu kao u dobra stara vremena... Teško je naći klub koji ovoliko ne poštuje sopstvene navijače i to one zaista najvernije o kojima bi najviše morao da vodi računa. Ogromna sramota, možda i najveća do sada, jer ili su lagali da je prodato 12k sezonskih, ili ih zabole što možda i trećina sezonaca neće moći da uđe u halu. Tipičan vučićevski "pa šta! I?" momenat, sa sve ovim bednim saopštenjem.

Nije prvi put. U Železnik 2012. nije mogao niko od sezonaca, osim ako nije imao kontakte u klubu. A i nije obezbeđen video bim. Tako da napredujemo.

 

Edit: A i obećavaju nama, ovcama, "kupovinu nove sezonske karte za sezonu 2024-2025 uz značajne pogodnosti, popuste i olakšice".

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Barem je doktor robotike iz Železnika pokazao da nije sasvim izgubio razum i da je svestan da je, zahvaljujući lošem vođenju kluba, KKP favorit, pa želi da na svaki mogući način preokrene šanse u svoju korist.

 

Ali džabe mu i kožne gaće ako ga Ostoja opet presvuče.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne tvrdim,ali prilično sam siguran da ovde može da se podnese tužba protiv kluba..na osnovu zakona o obligacionim odnosima.
Potpisao si ugovor prodavši sezonsku,uzeo si pare,obećao ulaz na sve utakmice i sad ne daš. Znači da nisi ispunio obligaciju na koju si se obavezao. Dođeš naknadu štete. Samo,ovde bi bila veća naknada za nematerijalnu nego za matarijalnu štetu. Jer bi karta u slobodnoj prodaji bila tipa 1000 dinara..

Velika sramota za klub i pišanje po navijačima koji su kupili sezonsku kartu.

  • Like 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

Nije prvi put. U Železnik 2012. nije mogao niko od sezonaca, osim ako nije imao kontakte u klubu. A i nije obezbeđen video bim. Tako da napredujemo.

 

Mene već sećanje počinje da izdaje pa sam guglao. Na osnovu teksta iz tog vremena hala Pionir je bila zauzeta zbog nekog odbojkaškog takmičenja.

 

Ako je verovati tom tekstu ipak je ovo sramotni presedan.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Ne tvrdim,ali prilično sam siguran da ovde može da se podnese tužba protiv kluba..na osnovu zakona o obligacionim odnosima.
Potpisao si ugovor prodavši sezonsku,uzeo si pare,obećao ulaz na sve utakmice i sad ne daš. Znači da nisi ispunio obligaciju na koju si se obavezao. Dođeš naknadu štete. Samo,ovde bi bila veća naknada za nematerijalnu nego za matarijalnu štetu. Jer bi karta u slobodnoj prodaji bila tipa 1000 dinara..

Velika sramota za klub i pišanje po navijačima koji su kupili sezonsku kartu.

Razumeo bih donekle da smo ih u januaru ona dva puta dobili u pioniru pa kao ajde....nekako

 

ali dobili ih glat sto se kaze dve tekme bila puna hala sve top i sad ovo

 

uprava napolje sve i  da bude metla 3-0 za nas napolje bando

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kontra said:

 

Mene već sećanje počinje da izdaje pa sam guglao. Na osnovu teksta iz tog vremena hala Pionir je bila zauzeta zbog nekog odbojkaškog takmičenja.

 

Ako je verovati tom tekstu ipak je ovo sramotni presedan.

Ne pričam ja da li je bilo opravdano da se igra u Železniku. Pionir jeste bio zauzet tri dana, ali mogla je da se za ta tri dana pomeri utakmica, ali to je manje bitno.

Mislim na odluku da sezonske ne važe za tu utakmicu u Železniku.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Ne pričam ja da li je bilo opravdano da se igra u Železniku. Pionir jeste bio zauzet tri dana, ali mogla je da se za ta tri dana pomeri utakmica, ali to je manje bitno.

Mislim na odluku da sezonske ne važe za tu utakmicu u Železniku.

 

Pišeš ovo sa ogromnim samopouzdanjem pa ću ti verovati.

 

Ja se stvarno više ne sećam detalja. U krajnjem slučaju nije ni važno. Odluku je klub već doneo, a ono što mi najteže pada je što je odluka podržana od strane većinskog dela navijača. Mnogih i na ovom forumu.

 

Dogodine bez sezonske nakon ni sam ne znam koliko godina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jel istina da je pri kupovini sezonskih za sektor 400 bilo reci da ne vaze za Pionir?

 

Jbt i da je istina da je bilo obavestenje zamisli puknes nemale pare a kada se odlucuje ne vaze karte 😂

 

 

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

Pa sto sto ima 12 hiljada sezonaca ?  12 hiljada je  manje nego 13 hiljada , sto bi tece rekao 😜😄😄

39 minutes ago, Guru said:

Slaba vajda od foruma i društvenih mreža, ovi su zreli za proteste na Kališu kao u dobra stara vremena... Teško je naći klub koji ovoliko ne poštuje sopstvene navijače i to one zaista najvernije o kojima bi najviše morao da vodi računa. Ogromna sramota, možda i najveća do sada, jer ili su lagali da je prodato 12k sezonskih, ili ih zabole što možda i trećina sezonaca neće moći da uđe u halu. Tipičan vučićevski "pa šta! I?" momenat, sa sve ovim bednim saopštenjem.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kontra said:

 

Pišeš ovo sa ogromnim samopouzdanjem pa ću ti verovati.

 

Ja se stvarno više ne sećam detalja. U krajnjem slučaju nije ni važno. Odluku je klub već doneo, a ono što mi najteže pada je što je odluka podržana od strane većinskog dela navijača. Mnogih i na ovom forumu.

 

Dogodine bez sezonske nakon ni sam ne znam koliko godina.

https://sportal.blic.rs/ostali-sportovi/odbojka/srbija-domacin-drugog-vikenda-gran-prija-2012-za-odbojkasice/2022042712154723194

 

15. juna je odigrana ta utakmica. 15-17 je bila odbojka. No, kažem da je da mnogo problematičnije da se odluči da sezonske uopšte ne važe, kako bi organizovani navijači ušli.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ti što pišu da imaju sezonsku i da podržavaju prebacivanje utakmice u Pionir ili lažu da imaju sezonsku ili su 100% sigurni da će ući na utakmicu. Prosto zdrav razum. Pre desetak dana je počelo botovanje za pravdanje odluke da se igra u pioniru.

 

Ovo je sramotna odluka kluba. Nipodaštavanje navijača koji su na početku sezone pokazali vernost klubu. 

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 minutes ago, srlepajce said:

Jel istina da je pri kupovini sezonskih za sektor 400 bilo reci da ne vaze za Pionir?

 

Jbt i da je istina da je bilo obavestenje zamisli puknes nemale pare a kada se odlucuje ne vaze karte 😂

 

 

Nije istina. To je bilo 2019/20, kada su naknadno prodavane sezonske za nivo 400. Tada, a i prošlih sezona je bila dupla numeracija karata. Ove sezone uopšte nema numeracije za Pionir na sezonskim.

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

15. juna je odigrana ta utakmica. 15-17 je bila odbojka. No, kažem da je da mnogo problematičnije da se odluči da sezonske uopšte ne važe, kako bi organizovani navijači ušli.

 

E ovo je već valjan argument. Sad si već uspeo da mi povratiš sećanja i na ovaj dogadjaj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...