Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Sinisa85 said:

Taman mu dobro došlo da se ne mora cimati više,vagati,ovu utakmicu hoću ovu neću..Sad laganica do avgusta..

Ako planira da i sledecu godinu igra kao ovu neka nadje novi klub. Ne mora da ceka avgust.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Top Teo Yago

Nedovic Smart

Gedraitis Lazic Lazarevic

Davidovac Tompkins Ilic

Bolomboj Mitrovic Gilespi Tobi

 

Odje je lakse izbacit 10 igraca nego 3 prekobrojna 😂

 

Nebojsa treba i ovo znati sastaviti 🫠

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Ako planira da i sledecu godinu igra kao ovu neka nadje novi klub. Ne mora da ceka avgust.

Nije lud,ima ugovor,jedino ako nekako preko veze izganjamo neku Kinu, al nisam nešto optimista.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sinisa85 said:

Nije lud,ima ugovor,jedino ako nekako preko veze izganjamo neku Kinu, al nisam nešto optimista.

 

Ako se Hangi ne dopadne ta neka Kina, ima fino da sjedi tamo pored Čovića iduće sezone dok mi čitamo najave da će uskoro početi da trenira sa timom, a onda je sve na stručnom štabu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Povredom Hange gubimo jednog od dva two-way igrača koja imamo u rosteru. Njegov izostanak ne možemo da nadoknadimo i šanse protiv Partizana će nam biti skromne, ako se uopšte dovučemo do finala.

Pobjeda u finalu se ne dovodi u pitanje ako oni uopste i dodju do tamo

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel ovo prvi put ikada da smo potpisali nekoga na 1+1 i da se mi pitamo za tu +1?

Bilo je za Vildozu koliko se secam ali onda mozes da zamislis koliko se pitamo

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2024 at 7:35 PM, Manoly said:

Uz to da je ispricana prica o sezoni za zaborav, mislim da cemo ovako sakati i u losem ritmu tesko i do ocekivanog finala abe da se dovucemo.

Trudim se da ne mislim o tome kako cemo izgledati protiv kkP, prednost domace hale u biti nista ne znaci.

 

Nemam uopste poverenja ni u ovakvu Cedevitu ni u Megu da mogu da na racun opustenosti i leprsavosti nekako dobiju grogiranu i nervoznu Crvenu zvezdu.

 

Mozda ce ovo zvucati kao jeres u odnosu na ovo sto sam pisao poslednje dve sezone (ili tri), ali bas bih voleo da KKCZ dodje do finala ABA lige jer to onda znaci da postoji nada da ce liga da dobije samo jedno mesto u EL sledece sezone. Ovako, nema sanse da Crvena zvezda sama sebe izbaci pre finala ako ce to da znaci igranje EC sledece sezone.

 

No, ono sto je jasno je da se ABA liga u poslednje dve sezone pretvorila u cirkus, niko tu vise meceve ne shvata ozbiljno, a ne shvataju se mecevi ozbiljno bas zbog miliona evra od drzave i raznih namigivanja da ce EL da ugine od tuge ako neka sezona prodje bez najvelicansvenijeg moguceg duela ikada.

 

Covece, kad se samo setim sa kolikom sam nadom ocekivao da pocne 5. mec u seriji prosle sezone, kad ono, kraj prve cetvrtine, rezultat 30:18, poluvreme 54:34, pa jadna Cedevita bi pruzila jaci otpor. Ovo ce tek biti mucno pratiti, to kao da u tenisu svima na Vimbldonu podele po 10 miliona funti nevezano za plasman i to stalno pozivaju iste tenisere, njih 30 (+2 osvajaca nekog manjeg turnira!) sa A licencama i onda gledamo revijalne meceve tokom turnira.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Prvi čovek Crvene zvezde Meridijanbet bio je gost "Sport kluba" i prilikom intervjua je u studiju došlo do tenzija. Nije mu se dopalo insinuiranje da se on pita u izbor igrača i transfere, pa je došlo do rasprave u vezi toga.

 

"Pa, ko će da bira čoveče božiji? Hoćete vi da birate?", rekao je Čović povišenim tonom jasno stavljajući do znanja da nije on taj koji se pita za pojačanja. Nedugo posle toga spominjao je određene igrače poput Fredija Gilespija i Sofoklisa Skorcanitisa.

 

"Znate li kako to funkcioniše? Sportski direktor, generalni menadžer prvog tima, pomoćni treneri, oni vrše skauting, preko 200, 250 igrača na raznim pozicijama. Onda trener prvog tima to sagleda i traži krakteristike, sužava se izbor, svi oni tu rade. Konačnu odluku, kada je sport u pitanju, donosi trener".

 

"Kako prolaze igrači koje uprava nametne trenerima? Najsvežiji primer je Luka Vildoza u Panatinaikosu. Ataman ga je obrisao, iako je Janakopulos moćan. Kako se zvao onaj 'Bejbi Šek?' Ja sam uticao da Sofoklis dođe, Radonjić ga nije hteo. Uticao sam, trebalo nam je marketinški. Došao je, pravili smo ono sa autobusom i slično. Posle sam ja platio troškove od 90.000 evra da ode."

 

Dotakao se Gilespija. "Nije bilo mimoilaženja ni sa Duškom Ivanovićem ni sa Janisom Sferopulosom. Kada je Grk došao rekao je da ćemo igrati sa ovim što imamo i da će se pratiti situacija. Tržište se otvorilo, izabrao je to što je izabrao i mislim da nije pogrešio ni kod Gilespija. Samo ona utakmica sa Partizanom je meni dovoljna", zaključio je Čović.

 

 

:classic_laugh:

  • Like 1
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vrisnuo je udbaški govnar kao jogurt na suncu. Kao ona matora vojna lica koja su ogrezla u ludilu rata, krvi, propagandi i odbrani sistema, i usled godina službe više nemaju kontrolu ni šta baljezgaju ni kako artikulišu svoje laži, ni blizu zlatnih vremena. 

 

Samo pojačati skandiranje i konačno survati esenciju zla na deponiju istorije. Titule će doći i proći, ovo mora odmah i sad. 

  • Like 27
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Molina23 said:

Vrisnuo je udbaški govnar kao jogurt na suncu. Kao ona matora vojna lica koja su ogrezla u ludilu rata, krvi, propagandi i odbrani sistema, i usled godina službe više nemaju kontrolu ni šta baljezgaju ni kako artikulišu svoje laži, ni blizu zlatnih vremena. 

 

Samo pojačati skandiranje i konačno survati esenciju zla na deponiju istorije. Titule će doći i proći, ovo mora odmah i sad. 

Jako dobra definicija stanja u kome se nalazi Čović, samo što sumnjam da bilo šta sa tribina njega može otjerati. To može samo onaj ko ga je postavio, a njemu trenutno izgleda odgovara da je Zvezda u ovakvom stanju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...