Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

 

 

@Miki28 Teoljub Baš razočarava ovaj stav koji guraš kako bi racionalizovao loše rezultate u EL - koliko smo puta dobili komšiluk, koliko je poena koji igrač dao komšiluku... Sve dok se navijači večitih budu merili po tome koliko je krava crklo preko plota, a praktično jedino merilo uspešnosti sezone bilo koliko derbija su dobili, biće vrlo laka meta za manipulaciju određenog tipa ljudi. Sezona KKP neće postati uspešnija nakon ovog vašeg poraza, kao što ni vaša sezona nije postala uspešnija time što su oni izvisili za plejin. U oba slučaja poređenje sa večitim rivalom služi kako bi se lakše progutala gorka pilula sopstvenog neuspeha. Ovo večeras je bio baš blam, jer se svakako podrazumeva da igrači KKCZ igraju za sebe tj. svoj klub, ne za KKP. No međutim, oni su od Efesa napravili neke Istanbul State Warriorse... 

Vidi, nema potrebe meni da popujes sa tim nekim diplomatskim, neutralnim stavom ( dibra sam sa svima, nikog necu da uvrijedim ). Ja navijam za CZ, Partizan nepodnosim organski i zelim im sve najgore. Ne navijacima Partizana, ne igracima ali klubu da. 

 

Meni uopste ne predstavlja satisfakciju to sto su oni ispali jer smo i mi katastrofa ali da se ja pravim lud i da navijam da bi Partizan prosao hahahah, ma vazi. Pozivas se na sportsli duh i ne znam ni ja na sta azanemarujes rivalitet. Ma ocu da im vidim katanac na klubu, da budu poslednji a ne da moj klub njima pomaze. Ti to predstavi kao da komsiji crkne krava jer ce tebi to biti lakse a meni nemoj spcitavati kako cu ja i sta cu ja. Zelis sve najgore Denveru i Bostonu a meni drzis slovo, nemoj me bre zasmijavati.

 

Ja za razliku od tebe, zelim isto i Partizanu kao sto zelim i Bostonu a sada i Denveru.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sokmeniki said:

Na stranu taktik, trenerska filozofija i sve, znate kad bi Dusko Ivanovic dozvolio ovo da se desi - NIKADA

 

A i igraci se ne bi usudili ovako da odigraju znajuci sta ih ceka poslije.

 

To dovoljnoo govori o Sferopulosu kao treneru...

Jbg Duško odbio Hauarda i Monekea😂,a videćemo kada najure Sfera koga je on odbio,verovatno Džejmsa i  Rubija

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Brajan Danston said:

Završi se i ova sezona u Evroligi za nas.

 

Ukratko, ne povratila se nikad.

 

Eto je dogodine. Čović već sklapa roster ...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Vidi, nema potrebe meni da popujes sa tim nekim diplomatskim, neutralnim stavom ( dibra sam sa svima, nikog necu da uvrijedim ). Ja navijam za CZ, Partizan nepodnosim organski i zelim im sve najgore. Ne navijacima Partizana, ne igracima ali klubu da. 

 

Meni uopste ne predstavlja satisfakciju to sto su oni ispali jer smo i mi katastrofa ali da se ja pravim lud i da navijam da bi Partizan prosao hahahah, ma vazi. Pozivas se na sportsli duh i ne znam ni ja na sta azanemarujes rivalitet. Ma ocu da im vidim katanac na klubu, da budu poslednji a ne da moj klub njima pomaze. Ti to predstavi kao da komsiji crkne krava jer ce tebi to biti lakse a meni nemoj spcitavati kako cu ja i sta cu ja. Zelis sve najgore Denveru i Bostonu a meni drzis slovo, nemoj me bre zasmijavati.

 

Ja za razliku od tebe, zelim isto i Partizanu kao sto zelim i Bostonu a sada i Denveru.

 

Da, da, ja sam poznata po tome da sam dobra sa svima :lol_2: Mislila sam da ti se kulturno obratim, ali rekla bih da to ne zaslužuješ. Tako da boli me k, nastavi da pišeš ove gluposti, večeras si mnogo toga rekao o sebi.

 

A promašio si fudbal, pa kako da ti kažem, onoliko koliko ga MNU maši poslednjih 10 godina. Znači tebi je skroz okej ovaj debakl od -45, jer to znači da niste pomogli Partizanu? Usput su vas, naravno, sudije krale... Jebem ti sunce kakva retorika. 

  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Najteži poraz u našem učešću u EL. Do sada je bio 38 razlike od Himkija. Sada je ovo novi rekord.

Sigurno da ovako nešto nije bilo u planu ni u snovima, I ko je mogao da očekuje ovako nesto. Ok poraz, ali ovako izgubiti je bas ponižavajuće, i po tome se vidi koliko je ovaj tim loš, kada nije uspeo da se spase najtežeg poraza u istoriji. 

 

Da su mogli nešto da urade i da su se pitali šta na terenu , bar bi pokušali da smanje rezultatsku razliku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Da, da, ja sam poznata po tome da sam dobra sa svima :lol_2: Mislila sam da ti se kulturno obratim, ali rekla bih da to ne zaslužuješ. Tako da boli me k, nastavi da pišeš ove gluposti, večeras si mnogo toga rekao o sebi.

 

A promašio si fudbal, pa kako da ti kažem, onoliko koliko ga MNU maši poslednjih 10 godina. Znači tebi je skroz okej ovaj debakl od -45, jer to znači da niste pomogli Partizanu? Usput su vas, naravno, sudije krale... Jebem ti sunce kakva retorika. 

Zasto sada spominjemo MNU, cime smo to zasluzili? 😞

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, berti said:

Ja ne znam cemu da se nadamo. Ostace Deda, Nedovic, Jago, Teo, Laza, Mitar, Ilić, Bolomboj, Hanga. Neka dodju Kalina i Gudura. Koje strance treba da dovedemo pa da budemo iole ozbiljan tim. Bice sve isto, ako ne i gore.

Ko se nada osim Korneta. Niko realan ne očekuje ništa bolje nego što smo svih ovih godina gledali od Čovićeve prćije. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pacino said:

Ja samo ovu tabelu priznajem...

IMG_2034.jpg

 

Stara italijanska poslovica kaze: "Bolje ziveti jedan dan kao lav nego ceo zivot kao mis" a ja bi rekao: "Bolje biti ijedno kolo 1. na tabeli nego nijedno!"

 

Mi i Real smo bili 1. ove sezone na tabeli... To je nase drustvo.

 

Slavimo!

  • Ha-ha 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ko se nada osim Korneta. Niko realan ne očekuje ništa bolje nego što smo svih ovih godina gledali kod Čovićeve prćije. 

Ako ponovo ponudi opkladu za 2024/25  sezonu...? Da li prihvatiti...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ko se nada osim Korneta. Niko realan ne očekuje ništa bolje nego što smo svih ovih godina gledali kod Čovićeve prćije. 

Evo ga, prizvao si ga 🍿

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Stara italijanska poslovica kaze: "Bolje ziveti jedan dan kao lav nego ceo zivot kao mis" a ja bi rekao: "Bolje biti ijedno kolo 1. na tabeli nego nijedno!"

 

Mi i Real smo bili 1. ove sezone na tabeli... To je nase drustvo.

 

Slavimo!

Jel si poslao mail il isms podrske Covicu za ovogodisnju EL sezonu? Alal vera Olivera 😄

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Da, da, ja sam poznata po tome da sam dobra sa svima :lol_2: Mislila sam da ti se kulturno obratim, ali rekla bih da to ne zaslužuješ. Tako da boli me k, nastavi da pišeš ove gluposti, večeras si mnogo toga rekao o sebi.

 

A promašio si fudbal, pa kako da ti kažem, onoliko koliko ga MNU maši poslednjih 10 godina. Znači tebi je skroz okej ovaj debakl od -45, jer to znači da niste pomogli Partizanu? Usput su vas, naravno, sudije krale... Jebem ti sunce kakva retorika. 

Ko je tebi tresao kavez? Kakav ti je ovo recnik? Kako te je povredio da bi ovo zasluzio? 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Da, da, ja sam poznata po tome da sam dobra sa svima :lol_2: Mislila sam da ti se kulturno obratim, ali rekla bih da to ne zaslužuješ. Tako da boli me k, nastavi da pišeš ove gluposti, večeras si mnogo toga rekao o sebi.

O da, itekako si poznata sa tim neutralnim stavom na temu CZ-Partizan. Svima je jasmo da si navijacica Partizana a nama predstavljas kao da si eto simpatizer oba kluba i da zelis da siris jedinstvo. To vec traje dobrih godinu i po dana. Dobro znas da smo imali iste price i u duelu Real-Partitan gdje si mi i tada spocitavala a jasno sam i tada rekao da ja za Partizan nikada nisam navijao, ne navijam i nikada necu navijati.

11 minutes ago, DameTime said:

A promašio si fudbal, pa kako da ti kažem, onoliko koliko ga MNU maši poslednjih 10 godina. Znači tebi je skroz okej ovaj debakl od -45, jer to znači da niste pomogli Partizanu? Usput su vas, naravno, sudije krale... Jebem ti sunce kakva retorika. 

Vec sam pisao ali ae zbog NBA teme cu ti opet ponoviti. Ni da nam je trebalo ne bi dobili Efes, nisam ocekivao pobjedu ali isto tako nisam ocekivao ni ovakav debakl ali mi je jasno bilo nakon par minuta gdje je igracima glava a ja da bih tebe, navijace Partizana i novostecene simpatizere istog kluba zadovoljio tako sto cu staviti igrace pod autobus, ne pada mi na pamet. 

 

Ocajan mec, debakl ali vjerujem da ce se iskupiti i sigurno im necu skidati skalp sa glave da bi tebi potpao pod milost.

 

I da dodam kad vec koristis analogiju Utd. Navijao sam da City pukne prosle sezone, nisu. Navijam da Liverpool se raspadne pa po cijenu da i Arsenal uzme titulu

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, MarkoB said:

Covece, ekipa ti se blamira iz utakmice do utakmice u evropi sve vise i vise, dotakli ste kosarkasko dno, a ti samo pises o partizanu. E zbog toga je CZ na dnu kosarkaske evrope, zato sto se samo gleda u partizan.

 

  Dok ste vi na vrhu evropske kosarke, zar ne?

 

55 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jel tebi tako lakse? Slobodno. 

 

Meni totalno nebitan mec. Komsiluk je imao prilika i prilika da sam rijesi sudbinu svoju. Da im mi pomazemo a igramo vec nekoliko kola rekreativno? Ma vazi.

  Ne postoji nebitan meč, posebno u rečniku profesionalnih sportista a posebno trenera. Posebno je pogrešno gledište da pobedom pomažemo nekom... ne igramo za svoj grb, svoje dres i navijače... ovim večeras su se posrali po svima nama. Sramno i nedopustivo. 

 Ako već Čović nema obraza, trener MORA da ga ima.

 

12 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Subverzivne poruke protiv uprave ili samo imbecili?

 

 Učinjeno odavno 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

O da, itekako si poznata sa tim neutralnim stavom na temu CZ-Partizan. Svima je jasmo da si navijacica Partizana a nama predstavljas kao da si eto simpatizer oba kluba i da zelis da siris jedinstvo. To vec traje dobrih godinu i po dana. Dobro znas da smo imali iste price i u duelu Real-Partitan gdje si mi i tada spocitavala a jasno sam i tada rekao da ja za Partizan nikada nisam navijao, ne navijam i nikada necu navijati.

Vec sam pisao ali ae zbog NBA teme cu ti opet ponoviti. Ni da nam je trebalo ne bi dobili Efes, nisam ocekivao pobjedu ali isto tako nisam ocekivao ni ovakav debakl ali mi je jasno bilo nakon par minuta gdje je igracima glava a ja da bih tebe, navijace Partizana i novostecene simpatizere jstog kluba zadovoljio tako sto cu staviti igrace pod autonus, ne pada mi na pamet. 

 

Ocajan mec, debakl ali vjerujem da ce se iskupiti i sigurno im necu skidati skalp sa glave da bi tebk potpao pod milost.

 

Sve što mogu da kažem je da mi je drago što održavam taj neutralni stav i ne razmišljam kao ti. Kad čitam ove rečenice, jasno mi je zašto je to dobro. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...