Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ovo je toliki nivo sramote da bi ih pustio da se vracaju u sopstvenoj reziji, kakav bre charter, kakvi benefiti...

 

A Sfero i ne mora da se vraca. Da mu ekipa ovako igra, da mu se igraci ovako ponasaju, to je za momentalni otkaz pa sve neka je i ne znam ko.

 

Videti sta radi Milenko Topic. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Bas pricas gluposti. Vec nedelju dana se ovde zajebavate kako ne smemo da dobijemo Efes. Pravite sale i onda kada igraci uddju tako u utakmicu, normalno je da ce se desiti ovo. Sta je sada problem? Eto izgubili smo i Partizan ne ide dalje. To ste hteli, to ste dobili. Neka mi neko objasni kako se to spremi ekipa da malo izgubi? 

Ima nesto izmedju ta dva ekstrema?

 

Btw ja nisam pricao da izgubimo niti sam podgrevao tu ideju. Ali dobro ako je tebi ok da puknemo 45 razlike umesto borbe do zadnje sekunde ili minuta onda ok.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Losa utakmica, otisli turisricki i totalno nezainteresovano. 

Vidjelo se u mecevima sa Realom i Oly koji su mnogo bolje ekipe od Efesa da ovo nije nista strasno ali dzaba vama objasnjavati. 

 

Crvena Zvezda nece igrati za Partizan iako bi pojedini voljeli pod izgovorom da ih izmorimo. 

 

Crvena Zvezda ce ove sezone rutinirati Partizan u svakom takmicenju. Eto imace prilike novopeceni simpatizeri Partizana da to gledaju u jos 2 takmicenja. 

Ovo je bruka i sramota. Nema veze sa Partizanom, ma koliko ti pokušavao na taj način da umanjiš debakl. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Losa utakmica, otisli turisricki i totalno nezainteresovano. 

Vidjelo se u mecevima sa Realom i Oly koji su mnogo bolje ekipe od Efesa da ovo nije nista strasno ali dzaba vama objasnjavati. 

 

Crvena Zvezda nece igrati za Partizan iako bi pojedini voljeli pod izgovorom da ih izmorimo. 

 

Crvena Zvezda ce ove sezone rutinirati Partizan u svakom takmicenju. Eto imace prilike novopeceni simpatizeri Partizana da to gledaju u jos 2 takmicenja. 

Covece, ekipa ti se blamira iz utakmice do utakmice u evropi sve vise i vise, dotakli ste kosarkasko dno, a ti samo pises o partizanu. E zbog toga je CZ na dnu kosarkaske evrope, zato sto se samo gleda u partizan.

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ovo najtezi nas poraz u istoriji EL? 

 

jebes ti trenera koji apsolutno nista nije doneo "svoje" za toliko meseci da ne kazem i unazadio mnogo sto sta

 

10-20 u EL

Jbmt sunce

Edited by srlepajce
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nik_nurse said:

Pa jel ovo turističko rekreativno takmičenje ili ozbiljno,za ovo izdanje nema opravdanja i tačka.

I ko kaze da ima opravdanje? Ocajni smo ove sezone u EL i izgubili smo svaku sansu odavno i sada ocekujete da igramo za ove iz komsiluka? Ma vazi.

Totalno nebitan mec za nas.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Koji odurni reptil od ekipe, majko mila. Opusteno sednem sa pivom u ruci i osmehom na licu da na miru ispratim jedan rutinski poraz, a zavrsim obliven znojem u predinfarktnom stanju, sa polomljenim daljinskim i preklinjanjem Boga da Studentski centar prekine ovu agoniju kako zna i ume.

  • Like 1
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Ovo je bruka i sramota. Nema veze sa Partizanom, ma koliko ti pokušavao na taj način da umanjiš debakl. 

Jel tebi tako lakse? Slobodno. 

 

Meni totalno nebitan mec. Komsiluk je imao prilika i prilika da sam rijesi sudbinu svoju. Da im mi pomazemo a igramo vec nekoliko kola rekreativno? Ma vazi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

I ko kaze da ima opravdanje? Ocajni smo ove sezone u EL i izgubili smo svaku sansu odavno i sada ocekujete da igramo za ove iz komsiluka? Ma vazi.

Totalno nebitan mec za nas.

Niko ne traži da se igra za komšiluk već,da se nema ovakav bedan pristup,prema navijačima ,klubu i igri,ovo je klasično pisanje prema dresu koji nose.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MarkoB said:

Covece, ekipa ti se blamira iz utakmice do utakmice u evropi sve vise i vise, dotakli ste kosarkasko dno, a ti samo pises o partizanu. E zbog toga je CZ na dnu kosarkaske evrope, zato sto se samo gleda u partizan.

Bas smo se blamirali protiv Reala i Oly. Vazi. Ae sad krenite sa pljuvanjem Zvezde kako vas je zajebala, kao da smo se uopste i pitali🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Nema drame.

 

Kako god kažeš. Ja mislim da kada ti protivnik ovoliko natrpa muda u usta ovaj izgovor "nebitna utakmica" se ne čuje baš najrazgovetnije.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ima nesto izmedju ta dva ekstrema?

 

Btw ja nisam pricao da izgubimo niti sam podgrevao tu ideju. Ali dobro ako je tebi ok da puknemo 45 razlike umesto borbe do zadnje sekunde ili minuta onda ok.

Meni nije ok da izgubimo i 1 razlike. Ja ne bih pustio utakmicu ni da mi zivot zavisi od toga. Uslo se u utakmicu da ne moramo da dobijemo. Kako se zove izdanje Hange i Rokasa na pocetku? To se zove dosli smo da izgubimo, a kada je taj govor tela, onda se desi ovo. Opet pitam, kako se to gubi sa par razlike?

Neka je sramota svakoga ko je ovde pisao da treba da se izgubi od Efesa, sprdao se sa taktikom sa Gilespijem i Lazarevicem, a sada pise da je sramota sto smo izgubili. 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jel tebi tako lakse? Slobodno. 

 

Meni totalno nebitan mec. Komsiluk je imao prilika i prilika da sam rijesi sudbinu svoju. Da im mi pomazemo a igramo vec nekoliko kola rekreativno? Ma vazi.

Ima nesto i do ponosa ekipe kad te protivnik ovako gazi.

 

Bilo bi i ubedljivije da Efes nije bio stegnut na pocetku. Kad se otcepilo onda je bilo gotovo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Jel tebi tako lakse? Slobodno. 

 

Meni totalno nebitan mec. Komsiluk je imao prilika i prilika da sam rijesi sudbinu svoju. Da im mi pomazemo a igramo vec nekoliko kola rekreativno? Ma vazi.

 

Znam da je vasa strana veliki zagovornik karme (cesto u kontekstu nasih igraca i navijanja posle tekmi, neki su cak time i objasnili ono sto je nama bilo u plej ofu EL protov Reala). U tom slucaju vam je ovaj i ovakav poraz samo prva stvar koja ce da vas snadje do kraja sezone.

 

No da vidimo, ja u karmu nesto ne verujem previse na ovom podneblju.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...