Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Koliko puta sam ovo cuo, sprema se dobra ekipa, sprema se ovo, sprema se ono. Sve ce raditi trener i ozbiljan skauting ce da bude, uprava se nece mesati ni u sta. I svaki put bude isto, svaki put vas Covic namagarči. Mozda matrix i stvarno postoji...

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Topgun said:

Ne postoji znak jednakosti, al zato ce da jaše do svoje 97. godine.

Ono kad je rekao da je izabrao Drčelića da ga naslijedi "kad za to dođe vreme" zvučalo kao kad neka baba potpiše ugovor o doživotnom uzdržavanju, pa onda taj koji je trebalo da pokupi babin stan umre prije babe.

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Ako Kalinic stvarno dodje iskreno se nadam da ce uzeti sto vise novca. Jer ako se drzavne pare trose na razne poluigrace i mediokritete, nije mi zao ni da Kalina uzme koliko god zeli jer to zasluzuje i kao igrac i kao covek. Na kraju krajeva, nekako mi je najzdravija varijanta ovog nezdravog pumpanja drzavnog novca u klubove da isti ide u ruke kvalitetnih srpskih reprezentativaca. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

On i treba da uzme novac koliki god da je,NIKO mu ne moze zameriti 

Covek je dosao kad niko nije hteo uz onu njegovu

"Nisam mogao drugare da ostavim na cedilu"

Svaki dinar je zaradio i zasluzio

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Topgun said:

I ja bi se mnogo toga zapitao oko Covica i dokle cete mu verovati i dokle ce se rugati i unistavati klub..... al onda se osamarim i samo se podsetim gde zivim.

Da li se dobro osamaris?

  • Like 1
  • Love 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Topgun said:

I ja bi se mnogo toga zapitao oko Covica i dokle cete mu verovati i dokle ce se rugati i unistavati klub..... al onda se osamarim i samo se podsetim gde zivim.

Da li si ti bio zadovoljan dovodjenjem Nejpjera i Tobija?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sinisa85 said:

Da li si ti bio zadovoljan dovodjenjem Nejpjera i Tobija?

Napierom bi bio zadovoljan da mi je neko rekao da dolazi, bez da znam ostatak rostera, skakao bi od srece tu nema sta da lazem. Ali Napierom na ovu spoljnu liniju nikako nisam zadovoljan. Na ovo ide neki Darius Thompson, Walkup mnogo pre Napiera. Al cak i oni ne bi pokrili sve nedostatke. Generalno ekipa nam je najmucnija, najneatleticnija i najnefizikalnija ikada. Ne znam recima to da opisem.

 

Kombinacijom Tobey, Bolomboy bi bio zadovoljan takodje samo ako ne bi znao ostatak rostera i pretpostavio da smo normalan klub. S obzirom na ostatak tima mucenom Tobeyu samo mane mogu da dodju do izrazaja, nije on bas ovoliko los koliko se sad misli.

 

Sve se radi nakaradno, kada se pravi tim polazi se od domace osnove tim se pravi prema njima, a nema igraca koji njih mogu sa zakrpe. Mada ne znam ni sam ni prema njima se cak ne pravi, da je tako bilo bi Teodosic, Nedovic, Darius Thompson. Tako da ne mogu da nadjem logiku pravljenja tima, morao bi da mi pomogne tvorac ovog cirkusa u tome.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, NikadProtivKaline said:

imas neki info ili se nadas?

To je prirodni proces, kruška kad sazreli mora da padne, ili je neko ubere ... :classic_smile:

Ide to postepeno, neki igrači dobijaju veću ulogu i minutažu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Topgun said:

Ako se ne preseli u Pionir i ne pritegne druzinu za linč za finale, vrlo verovatno ce i ove. Mada i Pionir mu ne garantuje nista .

Predhodnih 5 derbija se nije igralo u Pioniru, nije ni bilo družine za linč... Pa smo fino prošli... Niti smo mi baš tolika kanta od ekipe kako se ovdje predstavlja, niti ćemo za protivnika imati neku ekipu koja seje strah i trepet po Evropi... 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Nismo kanta nego kanturina. 16. smo u el sa ovakvim budzetom halooooooooo ljudi Zemlja zove Mars, 16. smoooo. Al ocigledno i da imamo 0-34 nije dovoljno da se unustavanje kluba i kriminal primete i krene protiv toga. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...