Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Quote

 

Tompkins je redovno uz tim, intervjue još ne daje, ali posle poslednje dve evroligaške utakmice Sport klub je Amerikancu postavio kratko pitanje, ono koje sve najviše zanima: Kada se vraćaš na parket?

 

„That’s a very loaded question“, odgovorio nam je Tompkins posle poraza od Pantinaikosa. Bukvalnog prevoda nema, ali najbliže bi se moglo prevesti kao pitanje sa skrivenim, kontroverznim značenjem.

 

Dva dana kasnije, posle pobede nad Virtusom, Tompkins je bio nešto konkretniji: „Veoma sam blizu, veoma uskoro (se vraćam)“.

 

  • Ha-ha 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Znači u Madridu bez i JEDNOG PLEJMEJKERA. Evroligaški klub sa ambicijama. Klub koji traži licencu na više godina. Nivo funkcionisanja kluba nam je samo po meri KLSa. To je takmičenje za nas. Ni za šta više mi nismo. 

 

  • Like 17
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Znači u Madridu bez i JEDNOG PLEJMEJKERA. Evroligaški klub sa ambicijama. Klub koji traži licencu na više godina. Nivo funkcionisanja kluba nam je samo po meri KLSa. To je takmičenje za nas. Ni za šta više mi nismo. 

 

 

Ja sam zahvalan Covicu, veoma je blizu toga da potpuno prestanem da gledam nas sport. Fudbal sam malte ne batalio, sem lige sampiona, kosarku gledam evroligu samo, i F1. Samo jos malo gazda Covke zaseri i spasi me svih sekiracija i gubljenja nerava. Dovedi bate jos nekog povredjenog molim te.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Znači u Madridu bez i JEDNOG PLEJMEJKERA. Evroligaški klub sa ambicijama. Klub koji traži licencu na više godina. Nivo funkcionisanja kluba nam je samo po meri KLSa. To je takmičenje za nas. Ni za šta više mi nismo. 

 

Pa cuvamo najboljeg igraca za bitnije takmicenje na koje se lozimo, ne vidim problem.

Link to comment
Share on other sites

Ovi se sada vec sprdaju sa nama, sutra je utakmica a ovaj osetio mucninu dan ranije, osetio mucninu?! Dzordan sa 40 temp igrao, Kobi pokida ahilovu tetivu i igra ovaj osetio mucninu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, K.Dot said:

Da li se nekada desilo da jedna ekipa potpiše povredjenog igrača u toku sezone samo da bi ga rehablitovala?

 

Nije to nista, mi smo pokusavali od nekosarkasa da napravimo kosarkasa, od penzionera mladica... Alhemicarski klub Crvena zvezda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I posle opet bi neko penzionere da produžuje? Konkretno Teodosic? Da li treba i sledeće godine da gledamo u pasulj da vidimo da li će moći da igra, koliko može da igra, i da merimo da li je igrao 15, a sto nije 12, e da je 12 bio bi odmoran i ostale stvari. 

Najsramotniji klub u celoj EL sa gomilom penzionera koji licno biraju kada će da igraju, I koliko će da igraju. 

Pokusao je i Nedovic isto ovakvu podvalu da stavi pre povrede Jaga, ali im je Jago upropastio odmor u sred sezone pa su morali na parket... 

Šta je sledeće da sam u 38 g upiše kad hoće da igra i protiv koga? Nije došao ovde u 30 nego u 37 godina,  i nije došao za džaba da igra nego je PLACEN ZA TO.  Očigledno mu se može da bira utakmice, jer ima fikusa za trenera, I upravu koja ne zna gde je šuplja.

 

Tuga ovog tima je veća kada su idiot covic i klozet sastavili tim da im oslonac i najbolji igrač bude čovek od 37 g, koji pri tom igra svaku 10 utakmicu i to poluvreme. 

Treba nas izbaciti iz svih evropskih takmičenja dokle god idiot covic bude u klubu. Ovo je teška sramota da tankuju celu Euroligu, a onda se kroz ABA ligu bore za isto tu Euroligu.

 

 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, fradler said:
Quote

 

Tompkins je redovno uz tim, intervjue još ne daje, ali posle poslednje dve evroligaške utakmice Sport klub je Amerikancu postavio kratko pitanje, ono koje sve najviše zanima: Kada se vraćaš na parket?

 

„That’s a very loaded question“, odgovorio nam je Tompkins posle poraza od Pantinaikosa. Bukvalnog prevoda nema, ali najbliže bi se moglo prevesti kao pitanje sa skrivenim, kontroverznim značenjem.

 

Dva dana kasnije, posle pobede nad Virtusom, Tompkins je bio nešto konkretniji: „Veoma sam blizu, veoma uskoro (se vraćam)“.

 


haha, postavljaju mu punjena pitanja. Kakva je bratina Trej, dobio plaćeno lečenje kod Dr. Marijane a jedina ugovorna obeveza mu je da deli paketiće i da šutne po koju na koš kad je tu ekipa iz meridianbeta da fotka. “Šta ću volim život skup”. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ScepanScekicSto said:

Rekao sam da se sprdate sa EL… zaista ovo sto vi radite je smesno…

 

ja ne znam da li Covic ili ko god misli da to neko ne vidi…

 

pa jebeni Asvel i Alba muce protivnike, o Zalgirisu da ne govorim

Lmao dobijamo real lagano

Link to comment
Share on other sites

Kakvim se samo lažima služe,  I doslovno prave navijače budalama. Ja samo ne znam kako ih nije sramota sve do jednog od igrača , do trenera pa do uprave. 

"Organizovani" ćute uz samo njima znanih razloga, obični navijači nemaju taj uticaj i moć da izguraju upravu, a uprava to obilato koristi.

 

Samo zbog laži o Topicu i dužini povrede, pa onda o lekarskom pregledu za Treja , pa sve do ove zajebancije sa biranjem ko će i kad da igra, treba da lete na keca. Da ne govorimo dalje šta su sve radili u samo ovoj godini, a o prethodnim bi imalo šta da se piše mesecima.

 

Ja mogu da razumem da je igrač povredjen kao recimo Topic i ne igra. Sve ok. Ali ovo sto radi Teodosic prevazilazi sve granice. Covek je igrao protiv Mege , da bi sad namerno propustio Real. I tako cele godine , jednu igra, taman misliš oporavio se, on već sledeću i narednih 5 ne igra.

Prosto je nemoguće da on posle Mege ne može 12-13 min u Madridu (poznato da igramo rekreativno) , već covek uzeo odmor od Mege? 

 

Kako sam klub nije sramota svega ovoga. Imamo šansu pa makar i rekreativno da igramo sa šampionom Evrope, sa ekipom koja je trenutno prva, da probaš koliko toliko da ublazis ovu tragediju nekom dobrom igrom, pozrtvovanjem ili eventualnom pobedom , i oni tankuju da bi igrali sa SC derbijem. Tu će se sigurno Teodosic pojaviti, 200%. 

Sve ovo je mučno i tragično za nas navijače.

 

 

Edited by No name
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fradler said:
Quote

 

Tompkins je redovno uz tim, intervjue još ne daje, ali posle poslednje dve evroligaške utakmice Sport klub je Amerikancu postavio kratko pitanje, ono koje sve najviše zanima: Kada se vraćaš na parket?

 

„That’s a very loaded question“, odgovorio nam je Tompkins posle poraza od Pantinaikosa. Bukvalnog prevoda nema, ali najbliže bi se moglo prevesti kao pitanje sa skrivenim, kontroverznim značenjem.

 

Dva dana kasnije, posle pobede nad Virtusom, Tompkins je bio nešto konkretniji: „Veoma sam blizu, veoma uskoro (se vraćam)“.

 

Putujuci cirkus Nebojse Covica, ovako se sa FMP ne bi izdrkavao

Link to comment
Share on other sites

Da postoji neko telo u EL i da nije ovakav privatni cirkus, samo da udbaškoj sotoni rokne jedan doživotni ban na bavljenje košarkom i klub na godinu pauze iz iste i Bog da nas vidi. Procvetali bi iz tog master reseta, osvojili EK i onda lagano ka top 10, bez zajebavanja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Čočo said:

Znači u Madridu bez i JEDNOG PLEJMEJKERA. Evroligaški klub sa ambicijama. Klub koji traži licencu na više godina. Nivo funkcionisanja kluba nam je samo po meri KLSa. To je takmičenje za nas. Ni za šta više mi nismo. 

 

Jos mi smesnija bude pljuvacina po Hangi, Rokasu 

 

Crta se Stefan Jovic na leto pa da opet Hanga glumi pleja

 

Edit: ladno ce Trej biti uz tim, pripremati se trte mrte do klsa kada ce biti jedan od visak stranaca

Edited by srlepajce
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...