Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jeste se ispucali sa prozivkama i odustajenjem od ovog tima?

Ovaj tim je odustao sam od sebe. Posle rekreativnog igranja EL krenuli su rekreativno i ABA ligu da igraju. Počev od marionete podguzne Čović muve trenera. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ajde nemoj smarati. 

Aba smo 1, cekamo plejof. Ako se to desi u plejofu onda mozes pricati

Ne pričam o položaju na tabeli. Pričam o sramotnom pristupu već mesec i više dana unazad. Jadniju ekipu Čović godinama nije uspeo da napravi. Oborio je sve svoje rekorde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"Smart nije povređen. Moja je odluka da bude van tima, hteo sam da pružim minutažu drugim igračima. Što se ostalih tiče, Laziću treba vreme da se vrati u ritam, Topić je počeo da vežba individualno, Tompkins takođe. Oni još ne rade sa ostatkom ekipe", zaključio je grčki stručnjak.

Zato si pružio Nedi 36 minuta👀

Edited by szsd21
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Митровић 10 минута, Гедраитис 14, на то и онако већ скраћеној бековској линији Смарта оставља ван 12, а набија Недовићу 36 минута и Ханги 29.

Недовић и Тео нас јесу сахранили данас, али овај Грк благе везе нема шта ради.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, szsd21 said:

"Smart nije povređen. Moja je odluka da bude van tima, hteo sam da pružim minutažu drugim igračima. Što se ostalih tiče, Laziću treba vreme da se vrati u ritam, Topić je počeo da vežba individualno, Tompkins takođe. Oni još ne rade sa ostatkom ekipe", zaključio je grčki stručnjak.

Ja mislio da je povreda ipak u pitanju, jer baš nikakve logike nema u odluci da Smart ne igra. Kome je to pružio minutažu, osim Nedoviću koji je igrao skoro 15 minuta više od proseka.

Link to comment
Share on other sites

Sve mi je jasnije zasto je dve godine bio bez posla, nakon sto je prethodno iz Makabija bukvalno motkama najuren.

 

Jbg, lepi maniri i besprekorno zalizana frizura nisu dovoljni da se radi ovaj posao.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, szsd21 said:

"Smart nije povređen. Moja je odluka da bude van tima, hteo sam da pružim minutažu drugim igračima. Što se ostalih tiče, Laziću treba vreme da se vrati u ritam, Topić je počeo da vežba individualno, Tompkins takođe. Oni još ne rade sa ostatkom ekipe", zaključio je grčki stručnjak.

Papagaj i alibi trener. Ćuti i ljubi guzicu svom faraonu što mu dao angažman kad ga niko drugi nije hteo. Laže i maže bez da trepne. 

1. Ne dovodimo nikog ko neće praviti razliku. 

-Dovede Gilespija

-Tompkinsa da deli ruže. 

2. Ništa ne zna. Ni kad će ko da mu igra ni zašto neće. Ili još gore zna i ćuti. 

3. Prihvata šta god mu gazda faraon podvali. A za uzvrat noge mu iz faraonovog dupeta vire. Sreća FČ3 je u penziji potpisujem da bih ga sad gledali sa 20+ minuta. 

Jezivijeg trenera Zvezda nije imala skoro pa deceniju. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Filbi said:

Ako u eventualnom finalu Željko,najveći Srbin i trener, izgubi od ovakvih nas, treba da kupi kazan i da peče čačansku rodnu ,da se mane lopte

 

Da, baš će čovek koji je osvojio 9 EL titula sa 5 timova da se mane lopte. Mada, to bi ti voleo :classic_laugh:

  • Like 1
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fasper said:

Stvarno je bas jeziv Sferopulos.

Sama pojava tokom utakmice, drzanje, govor sve je nekako jezivo, neprijatno da se gleda i slusa.

 

SVIĐAO VAM SE HESUS FERER IZ "LJOVISNE"? Evo kako on danas izgleda! (FOTO)

Link to comment
Share on other sites

Potpuno nebitan poraz, ne znam čemu drama... Ekipe nakon duplog kola u EL često pokušaju da otaljaju utakmice u domaćem takmičenju, momci iz Mege prirodno mnogo naprženiji, odigrali odličan meč i kaznili nas za takav pristup - svaka im čast. Pošto smo u EL uveliko izduvali, sve do plejofa ABA je realno limunada i ne treba preozbiljno shvatati te utakmice... A i nema ih puno: još 3 u EL i 2 u ABA, pa počinje ono pravo. :default_coffee:

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

 

Da, baš će čovek koji je osvojio 9 EL titula sa 5 timova da se mane lopte. Mada, to bi ti voleo :classic_laugh:

Ja bi to voleo ? 😁Ko ti drma kafez?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Guru said:

Potpuno nebitan poraz, ne znam čemu drama... Ekipe nakon duplog kola u EL često pokušaju da otaljaju utakmice u domaćem takmičenju, momci iz Mege prirodno mnogo naprženiji, odigrali odličan meč i kaznili nas za takav pristup - svaka im čast. Pošto smo u EL uveliko izduvali, sve do plejofa ABA je realno limunada i ne treba preozbiljno shvatati te utakmice... A i nema ih puno: još 3 u EL i 2 u ABA, pa počinje ono pravo. :default_coffee:

 

 

Drama zato što imamo trenera koji ne zna gde bije. Trenera koji radi kako mu se kaže. Trenera koji po ko zna koji put gubi utakmicu ili bude blizu da je izgubi jer ubija svaki momentum i dobar nalet ekipe. Trenera koji izmedju Lazarevića, Lazića i Smarta izabere prvu dvojicu. Da ne pričam o tome da isti taj trener dozvoli sebi da nema jedan jedini tajm aut na 5min pre kraja utakmice. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Filbi said:

Ja bi to voleo ? 😁Ko ti drma kafez?

 

To je pitanje za tebe.

 

Kad bi najbolji i najtrofejniji treneri bataljivali košarku nakon izgubljene plejof serije, prosečno trajanje trenerske karijere bi bilo 5 godina.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

To je pitanje za tebe.

 

Kad bi najbolji i najtrofejniji treneri bataljivali košarku nakon izgubljene plejof serije, prosečno trajanje trenerske karijere bi bilo 5 godina.

Ti si već dala odgovor čini mi se u moje ime

 

Jebe mi se za Željka da ti pravo rečem, nek ostane još 10 godina 

 

Poyy

Edited by Filbi
Link to comment
Share on other sites

Isti taj trener je pocistio Zeljka u Kupu i poslednja 2 derbija...

Dajte malo realnopsti, totalno nebitan mec i ocekivan posle duplog kola...

Ko se i malo razume u kosarku zna kako cemo izgledati u plej ofu Aba lige i koliko cemo biti naprzeni, uz navijace naravno.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Branio sam Sfera do sada, ali nedopustiva je odluka da Smart ne igra kad vec nema i Jaga, a da mu veterani Hanga i Nedovic odigraju 29 i 36 minuta nakon duplog kola.

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...