Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Ahahahaa poderali ga 🙂 

 

Ki svinja masan džak :)) 

 

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Najbolje su sale na nas racun, realno. Jbg kad sami dajemo odlicnu podlogu. 

 

Ma sprdaju oni odlično i KKP i aktuelne NBA teme... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Odgledaj za avramovica, preplakao sam.

 

Zar sumnjaš u mene? Već jesam 😂 

 

Spoiler

Kako glumi neku pribranost, a dođe mu da se u'vati za onu stvar da pokaže na Efesovu klupu... :lol_2:

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Zar sumnjaš u mene? Već jesam 😂 

 

  Hide contents

Kako glumi neku pribranost, a dođe mu da se u'vati za onu stvar da pokaže na Efesovu klupu... :lol_2:

 

Prija si mu reprezentacija, nema s koga da prica srpski iz Partizana🤣 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ovamo naši ljudi :lol_2: Prozbori on po koju s Željka, ali ovaj mu se dere :lol_2:

Misleo on ce sa Zeljka na cacanski😆

 

I ono kad kaze, "samo mi gu dajte"

Mnogo smesno pricaju, ko Tika spic iz Stajkovce.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čim paklene ulice Drčela preuzime KKCZ, najluđeg brata Boceta guramo do vrha PR i marketing službe. Ima be zaradimo milioni samo od sprdnje i mim-šit kontenta.

Lom će gi napravimo, lom. 

 

 

Edited by Molina23
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

+53, Gile 12p, +/- 48. Skok do dabl dabl.🤯

Smart 28min, 24p, opet bez promašaja za 2 (4/4), 4/6 za 3. Svaku utakmicu pokaže zašto mu treba kontinuitet i minuti. I opet će protiv Makabija da greje klupu. 

Yago standardica, 26min, 20p, 4/5 za 2, 4/6 za 3, 8sk, 12as. 

😍

Dve utakmice uzastopno u ABA preko 100p datih. Tačno se vidi koliko znači rekreativna košarka u EL utakmicama. 😅

Edited by Čočo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Smart sa pola gasa odradjuje Aba utakmice. Neki igraci u proslosti koji su bili promasaji nisu uspevali ni na Aba nivou da doprinesu. Dobar je Smartic, ima ozbiljan potencijal, samo je pitanje koliko cemo mi to znati i hteti da iskoristimo. 
 

Hvala Sferopulosu sto je klupirao Dedu skoro celo drugo poluvreme, ostao na 7 poena, a granica 7.5 🫠

 

I da li je moguce da Tomkins ne moze ni ove utakmice koje vise lice na trening da odigra?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Potom je trener crveno-belih otkrio detalje o zdravstvenom stanju Miloša Teodosića, Nikole Topića i Kleja Tompkinsa.

“U periodu rehablitacije su, vežbaće još, kada nam doktori daju “zeleno svetlo” treniraće sa timom. Trenutno, rade na jačanju tela, mišića u pozicijama na kojima to treba da rade. u kojoj moraju. Topić u kolenu, Teodosić u zglobu, Tompkins u kolenu takođe. Vežbaju individualno i ići će korak po korak dok ne dođu do toga da treniraju sa timom. Onda će igrati”.

Kada će moći na teren?

“Ne znam, ne mogu da odgovorim precizno na to pitanje jer doktori ne mogu da daju precizan odgovor kada će se vratiti. To je procedura, idemo dan po dan”; zaključio je Janis Sferopulos.

 

 😂

Dan po dan se oporavlja, mesec po mesec ugovor 

Covece

Edited by srlepajce
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kako mi se čini, Trej će debitovati tačno godinu dana od kad je odigrao poslednju utakmicu. Jezivo. Na šta nam liči klub i poslovanje nije čak ni ispod nivoa. Mi nemamo nivo. 

Edited by Čočo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NMX said:

Ali Tobi brat, koliko je on u mentalnom kanalu, da protiv najgore ekipe lige ovako odigra. I finisira lomljenjem reklame. Bas tuznu sezonu ima

I on je toga svestan. Sto je najgore trudi se al ne ide.Jbg.

 

Pogresili smo i sta da se radi. Ali nije ni njemu lako tj ne olaksavamo mu situaciju sa kakvim petorkama igra jbg.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

Odmaraju ga za takmicenje na koje se lozimo

Sfero dao odgovor a bolje da nije.

Kaze covjek to znaju doktori. 

Ocito ljudi misle da su svi pored terena ovce ili hoce da kaze kako njemu doktori ne govore kad ce moci racunati na kojeg igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

Potom je trener crveno-belih otkrio detalje o zdravstvenom stanju Miloša Teodosića, Nikole Topića i Kleja Tompkinsa.

 

Ovo zaista zvuči kao interesantno pojačanje, pohvale za skauting. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 18
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...