Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

,,Појачања нам нису потребна, верујем у овај тим. То ће се најбоље видети кад будемо комплетни." Јанис Сферопулос. 

За цијелу сезону смо били комплетни на двије утакмице. Срамна селекција и не престајемо с тим. Продужујемо Томпкинса. На основу чега? Више личимо на рехабилитациони центар него на кошаркашки клуб. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Tormund said:

,,Појачања нам нису потребна, верујем у овај тим. То ће се најбоље видети кад будемо комплетни." Јанис Сферопулос. 

За цијелу сезону смо били комплетни на двије утакмице. Срамна селекција и не престајемо с тим. Продужујемо Томпкинса. На основу чега? Више личимо на рехабилитациони центар него на кошаркашки клуб. 

Ja Sferopulosu najviše zamjeram zbog tih glupih izjava,čeka se da budemo kompletni,traže se igrači koji prave razliku,onda sve nešto kao da ima vremena, a ono već i teoretske šanse izgubili u evroligi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

 

 

Koji smo ga onda i dovodili ako nece za ovih mesec dana ni odigrati nijednu utakmicu?

Pa za ABA ligu. To se znalo od prvog dana kad se potpisao igrač 07.02.za kojeg se znalo da pre polovine marta neće biti spreman. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fradler said:

Meridian pise da je Tompkins ipak produzen na jos mesec dana, a ne do kraja sezone :classic_biggrin:

Sledeci ugovor od mesec dana bice ujedno i do kraja sezone

😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Pa za ABA ligu. To se znalo od prvog dana kad se potpisao igrač 07.02.za kojeg se znalo da pre polovine marta neće biti spreman. 

 

1 hour ago, CuaTheTime said:

Pa dovodimo ga za aba ligu, posto se na to lozimo jedino 

 

 

Znam.

 

Mi smo jedan od retkih klubova koji dovode igrace radi domaceg takmicenja umesto EL.

I pride odmaramo igrace u EL umesto u ABA...

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Svake sezone mora biti neki cirkus u vezi našeg kk-a, često i više njih. Kapiram da je ljudima koji ne navijaju za Zvezdu baš zabavno ispratiti sve to.

Iskreno kad se naviknes...Svejedno ti je....

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Imam neki loš osećaj po pitanju Topa i ove sezone. Oporaviće se on, ali je veliko pitanje da li će da igra više za nas, mislim da neće rizikovati ništa kako bi bio draftovan zdrav.

 

Kako to mislis da igrac pod ugovorom, pa jos Zvezdino dete, i to zdrav i prav, odbije da igra, a potreban nam je? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Kako to mislis da igrac pod ugovorom, pa jos Zvezdino dete, i to zdrav i prav, odbije da igra, a potreban nam je? 

 

Ne mislim da će da odbije da igra, taman posla. Mislim da će ga Zvezda svesno štedeti i da ćemo ga minimalno videti na parketu, ako uopšte. S obzirom da je on svojevoljno došao nazad iz Mege, odigrao je bar nešto i to je to, sledeća stanica NBA.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, berti said:

Da li iko ima promil nade da ce iduca sezona biti bolja od ove... Dogurali smo dotle da nismo vise ni KK Sledeca sezona

 

Sezone nisu lose zbog neuspeha, nego zbog pretvaranja KKCZ u bahate bogatase kao sto su to jedno vreme bili Maccabi, Efes, Armani ili Khimki. Dakle, samo bacanje novca bez ikakvog sistema, pa nekad nesto i upali, nekad se potrefi dobra sezona, nekad se i udje u TOP8. Efesu jeste kliknulo u te dve - tri sezone i gde su sada? Brukaju se, nisu konkurentni ni za to 10. mesto ni ove ni prosle sezone.

 

E sad, KKCZ nema ni Armanija ni izraelske ili turske bogatase iza sebe, ima samo jednog megalomana koji se svadja sa podstanarima u svojoj glavi i nazalost nas sve koji moramo da to slusamo evo vec 12 godina. Isto vazi i za KKP, instant ekipa koja je dovukla 5-6 skupih igraca, skupog trenera i trajace dok je tu taj trener (jer, pre ce on u penziju nego sto ce megaloman prestati da bude otac svih nas sto zivimo u ovoj zemlji).

 

U redu, mi jesmo kosarkaska zemlja, do sada smo proizvodili talente, mozemo da skupimo gledaoce. Zato je resenje da imamo klubove koji su medju najjacima u EC/najslabijima u EL i da ti klubovi razvijaju nove talente, da se nateraju da rade dobro, a ne da se bacaju miliona evra za jednog potrosenog igraca (Mirotica) koji je i jednima i drugima ucinio uslugu time sto je unesrecio Armani.

 

Dakle, sto se tice sledece sezone, ako vec ni megaloman na vlasti ni vecina ljubitelja sporta (da ne kazem pobeda, uspeha i popularnosti) ne misle da stanu sa bacanjem para, mozda ce EL da povuce pravi potez i usmeri jedan klub u EC - time i rezultat u ABA ligi dobija na znacaju, a prestace se sa mitovima o "rivalstvu bez kojeg EL gubi mnogo" (jeste, bas su se potresli svih ovih godina dok KKCZ nije imala ovolike budzete, a KKP tumarao izmedju EC i FIBA LS, jedva opstase).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...