Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, berti said:

Postavljamo standarde sa TT. Dosao, istekao mu ugovor i nije odigrao ni minut. Sledeci put da potpisemo nekog na tri dana.

Kakav klub!!!!!!!!!!!

Covek je potpisao 7.2. na mesec dana, sto znaci da mu jos nije isteko ugovor. Prvi sam za kritike prema nasoj upravi, ali ne mora bas uvek bez potrebe.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo ni baš tako loše, imamo par pobeda više od asvela i albe tako da smo sigurni na 16. mestu, ne može niko da nas ugrozi. Od lepših vesti izdvajamo povratak Nedare sa skijanja. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Au kako se dobro zeza Covic Nebojsa ahhahahhahahahhahahhaahhahhahahahahahhahaha. Bravo svaka vam cast svima vi ste zasluzni za ovo i ucestvujete u ovome dragi navijaci Zvezde. Imate svaku utakmicu i ne cuje se nijedna jedina rec (ja sam pokusao makar). Idemo jako i do samog kraja na 10-24. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kakav Frankenštajn od rostera i pored dobrog budžeta je napravio Dr Nebojša?

Treba i to umeti nakon 53 iskustva .

Ovde imaš 5,6 upotrebljivih igrača gde ni jedan nije neki extra nivo ovog takmičenja ali mogu da ga igraju,za razliku od većine koji da nije Čovića i KKCZ plesali bi u ekipama Mornara,Krke,FMP ili pak Borca iz Čačka.

Sramota me u ime njih.

Marš iz kluba nesposobna upravo!!!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzonii said:

Covek je potpisao 7.2. na mesec dana, sto znaci da mu jos nije isteko ugovor. Prvi sam za kritike prema nasoj upravi, ali ne mora bas uvek bez potrebe.

Moja greska. Ok, tih 7 dana što fale drasticno menja sliku o našem klubu kao jednom cirkusu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nik1991 said:

Bez Zvezde do finala Aba,sto je mnogo mnogo je.

Bez Zvezde do leta na Kališu i uzimanja rednog broja za kupovinu sezonske karte napisanog na belom papiriću.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Moja greska. Ok, tih 7 dana što fale drasticno menja sliku o našem klubu kao jednom cirkusu.

Slazem se da je cirkus. Pre svega je cirkus sto je potpisan igrac bez kolena, koji nije spreman odmah da igra. Kao i potpis brata Gileta koji ne zna dal je doso ili je poso.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

Baciš pogled na minutaže i vidiš klasično štekanje. Bruka i sramota. Za ovo treba trener da odgovara. 

Ovo je nepostovanje Eurolige, navijača..i samog kluba , jer se igraju sa ugledom i reputacijom. Neko je pre ovih "igraca" krvario na terenu da bi klub stekao kakav takav kredibilitet. 

 

Od kupa u Nisu je prošlo X dana, ali ponovo imamo potrebu da "odmaramo" , doziramo minutazu, stekamo se i sve ono što gadi sport. Ponovo se minutaza deli na ravne časti, bez obzira na razvoj situacija na terenu. 

Šablon je konstantno prisutan. 

 

 

Edited by No name
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da l znate ali nudili su nam Ibaku i Bukera a ________ ( Radonjic, S.Obradovic, Ivanovic, Vlada Jo, Alimpije....upisati po zelji) je zeleo Davidovca i Mitrovica. 

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Нека екипа када промени тренера обично буде или та почетничка шок терапија или након 2-3 месеца она почиње личити на нешто. Код нас се није десило ништа од тога, али се зато десила катастрофална доселекција.

Тринкијери у Жалгирису 6-4, пре њега 5-12
Душко у Басконији 13-9, пре њега 1-4
Шарунас у Фенеру 10-4, пре њега 6-7

 

Па ниси ти пријатељу случајно био без посла годину и по дана.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Невероватно какав распад Ханге у последње време, генерално игра слабу сезону испресецану повредама, али ово у последњих пар недеља је испод сваког нивоа.

 

Ласо преозбиљан дефанзивни ум, солидно селектирана екипа са не превише нападачке креације, али способна да све преузима, плус им је фалио Франциско који им доноси тај екстра квалитет у нападу.

 

Први тренер Звезде је изгледа Тео брат, а он није био са екипом.

Link to comment
Share on other sites

Sta se brinete. Mi ionako EL igramo rekreativno. To pokazuje i Teo sto nece da se cima(ni nemora iskreno) u EL al zato za finale kupa igra na svoju odgovornost.

A verujem da bi se iscimao da imamo kakve takve sanse za play in ili TOP 8.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma nema kvaliteta, Sfero nista ne moze sa ovom ekipom. Onoliko otvorenih trojki u prvom masis pa jbg ne moze se el igrati sa kamenjarima i igracima koji daju nesto svaku trecu. Nisam siguran, ali Smart mora da dobije vise podrske i slobode nece biti losiji od Nede na veci broj tekmi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

Moj kolega na seminaru u Minhenu. Bio na tekmi. 

Kaže u poruci: 

" Zamisli sve ovo...samo lajv. Svratiću u povratku do Kicbila na dan-dva da  jedem sneg".

 

Realno i skroz normalna reakcija coveka. Svaka cas ovima sto idu na gostovanja da gledaju ovo. Svaka cast.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eh da smo se makar stvarno stekali, cuvali, odmarali... Dali smo mi maksimum, ali veze sa zivotom nemamo, a ovo je tipicna Sferova rotacija, isto bi rasporedio minute i da je ovo bilo finale el.

 

Ocajna suterska ekipa koja zivi i umire od suta za 3...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...