Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

ovde se radi o evoluciji kosarke i drugacijim potrebama po pozicijama

ostalo se slazem

Virtus, Pao i Baskonija dobro gaze sa tim 3/2 igracima kao glavnim opcijama na krilu, ali npr Ataman zeli Hezonju, dok Virtus navodno Kalinu.

 

 

Stoji da kosarka ide u drugom pravcu, neki Sedekerskis bi kod Radonje bio 3, nikako se nebi na 4 gurao, dok Vanja kod Duleta cist bek ili Trifunović npr, gde svi oni su top defanzivna tela.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Na poziciji Hangolikog tu odmah možeš da računaš na samog Hangu s obzirom da ima ugovor i za sledeću sezonu. A mene neko da pita na bekovskoj poziciji ako treba da biram između Nedovića i Smarta odabrao bih ovog drugog. Ne zato što ne volim Nedovića već iz razloga što Smart igra na obe strane terena, može mnogo više da pruži u odbrani a u napadu u odnosu na ovo šta igra sad, može još mnogo više. Uz sve to je mlađi i nije sklon povredama i bar duplo jeftiniji od Nedovića. 

Onda mozes i Nedovica da stavis, posto i on ima ugovor za sledecu godinu. Mislim da se zaboravlja da je doslo 10 novih igraca(mozda i vise, ko ce ih sve pobrojati 🙂  ) i jednostavno to je jako tesko uklopiti. Uspeo je PAO, ali su oni kupili ozbiljne igrace. Prica se o Virtusu i Baskoniji, ali se zaboravlja da su njihovi timovi na okupu vec tri godine, sa odredjenim manjim doselekcijama. Pa i komsijama je gro tima na okupu vec treca godina. 

Ako se razmislja o Kalinicu, onda ne vidim kako Rokas moze da ostane. Na toj poziciji za sledecu godinu su vec tu Hanga, Lazic i Lazarevic. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Onda mozes i Nedovica da stavis, posto i on ima ugovor za sledecu godinu. Mislim da se zaboravlja da je doslo 10 novih igraca(mozda i vise, ko ce ih sve pobrojati 🙂  ) i jednostavno to je jako tesko uklopiti. Uspeo je PAO, ali su oni kupili ozbiljne igrace. Prica se o Virtusu i Baskoniji, ali se zaboravlja da su njihovi timovi na okupu vec tri godine, sa odredjenim manjim doselekcijama. Pa i komsijama je gro tima na okupu vec treca godina. 

Ako se razmislja o Kalinicu, onda ne vidim kako Rokas moze da ostane. Na toj poziciji za sledecu godinu su vec tu Hanga, Lazic i Lazarevic. 

Za igrače koji nemaju kvalitet za prvih 12 EL ne bih se ja mnogo držao za te ugovore koje imaju. Tako mislim da će svakako Lazarević sledeće sezone negde u FMP ili Igokeu kao što je i Kuzmić imao ugovor pa mu je pronađen drugi klub. Što se tiče Lazića i Hange oni će biti u timu. Hanga sigurno a verujem da će se i sa Lazićem produžiti na godinu dana ako ga zdravlje posluži. I mislim da će nam svakako pored Rokasa trebati još jedna trojka. Hanga i Lazić su više za epizodnu ulogu gde će da krpe pozicije od 1 do 3. Što i ove godine rade. Hanga zbog loše kadrovske situacije ima značajniju ulogu ali njemu mnogo više odgovara kad igra iz drugog i trećeg plana. Tako da na 3 ostajemo samo na Rokasu(ako produži ugovor)  i treba mu adekvatna zamena ili igrač koji će sa njim da podeli minutažu. Meni se sviđa što mi imamo kvalitetniji kostur tima za sledeću sezonu za razliku od prošle sezone. Ono šta je nama potrebno na leto jesu prve opcije na pleju, beku, krilnom centru. A zatim još jedna kvalitetna zamena na 4 i tu će ostati DeDa kao treća opcija od ne više od 10minuta što će kako njemu tako i nama prijati. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nini3112 said:

Kod nas Hanga igra sve ali najmanje trojku,tako da ga ne bih bas na toj poziciji stavljao iako to jeste,vise ga koristimo kao 2/1

Zato što cele sezone imamo 1.5 igrača na spoljnim pozicijama. Ne treba očekivati njega na 1 i 2 kad budemo kompletni a naročitno ne sledeće sezone. Ovo sada su iznuđena rešenja. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Čočo said:

Zato što cele sezone imamo 1.5 igrača na spoljnim pozicijama. Ne treba očekivati njega na 1 i 2 kad budemo kompletni a naročitno ne sledeće sezone. Ovo sada su iznuđena rešenja. 

Nije to zato sto imamo 1.5 igraca na spoljim pozicijama vec zato sto trener ima takvu zamisao sa njim

Link to comment
Share on other sites

Na SK1 ide utakmica CZ-Bayern iz sezone 15/16. Kalva ekipa.

 

Quincy ludak, Jovke komandant, Zirbes bullyball i Gudura koji dize za 3 poena bez fintiranja vazduha. 

 

Sve to praceno plesom Radonje sa strane i igranjem odbrane🤣🤣

  • Like 7
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Na SK1 ide utakmica CZ-Bayern iz sezone 15/16. Kalva ekipa.

 

Quincy ludak, Jovke komandant, Zirbes bullyball i Gudura koji dize za 3 poena bez fintiranja vazduha. 

 

Sve to praceno plesom Radonje sa strane i igranjem odbrane🤣🤣

Htio sam pogledati tu utakmicu kad sam pročitao post, uključih SK1, kad tamo EL Studio počeo, utakmice ni u tragu. :thumbdown:

 

Edit: Premotao sam malo, vidim da su puštali pregled utamice ili 4/4

Edited by Grunf
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nini3112 said:

Neka ostane zapisano ovde

Koliko god gotivio Hangu on ce nas kostati titule,svaki napad potrosi,u odbrani ne igra nista specijalno dobro sto se ocekuje od njega

Koje titule? U Aba ligi? Mi titulu u Aba ligi nećemo videti dok god je prva violina ekipe Nemanja Nedović jer onda džaba i Kampaco i Teodosić, da se ne zaluđujemo previše. Domaći teren nam ove sezone neće značiti, jbg tako je kako je.

Kls ćemo osvojiti 🥴

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Hanga nikada nije bio planiran za ovo vec da bude ta neka ispomoc i sek kreator. E sad sto nama malo po malo fali Teodosic je nesto drugo. Pa mu je data mnogo veca uloga nego sto moze da iznese u ovim godinama.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Trigger said:

Koje titule? U Aba ligi? Mi titulu u Aba ligi nećemo videti dok god je prva violina ekipe Nemanja Nedović jer onda džaba i Kampaco i Teodosić, da se ne zaluđujemo previše. Domaći teren nam ove sezone neće značiti, jbg tako je kako je.

Kls ćemo osvojiti 🥴

A kad je to Nedovic bio prva violina? 

Link to comment
Share on other sites

Prvi cilj ispunjen, NIKO SE NIJE UMORIO.

Svi koji su krenuli put Minhena, ušli su u igru, jedino Bolomboj "štrči " 24 min ( sta nam bi ) , svi ostali do 20 min...što bi se reklo penzionerski.

 

Bravo za dedu 3.p...

Bravo i za Hangu...došao u tim koji nema rezultatski imperativ u EL, pa igra u skladu sa tim. Naravno ima ugovor još jednu godinu.

Bravo i za Nedu , posto nije lako uci u patike iz skija , a s obzirom da je došao sa kopaonika šut 2/9 iz igre je prihvatljiv. 

Jago drugi skakač ekipe sa 8 skokova. Sad sam sve video. Sve naopako.

 

Ali opet ponavljam. Niko se nije umorio, svi su se lepo igrali, mirna bačka.

Ah dociće i taj plej off

Edited by No name
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Castiel-supernatural-38510342-540-500.gi

 

 

Nije problem da gubimo, ali ako je to negledljivo onda ne znam kako sebe da nateram da sledeci put odem u Arenu? 

 

Jos jednom, da barem igramo kosarku gde moze nesto lepo da se vidi, a ne samo kad igra Teodosic, to bi mi bilo dovoljno... ono, da mi barem ne zgade kosarku to vece. Pa neka i izgubimo. Ali ne ovo jbt. Samo ne ovako. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...