Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

15 hours ago, elmulinho said:

Stvarno se nadam da se ne razmatra Gudura za narednu sezonu

Ja se nadam svim srcem da se Gudura razmatra i da postoji bar promil šanse da dođe kod nas sledeće sezone ..

 

Jel moguće da nama Gudura ne valja?

 

Nisam poštovalac lika i dela doktora Robotike ni malo, ali smo toliko razmaženi i nerealni postali da to prelazi svaku granicu

Edited by The_Big_S
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Гудурић игра доста слабије од доласка Шараса у Фенер, али ево да видимо тај пад у односу на период код Радоње:

Прва сезона код Радоње 7.1п, 1.5ск, 1.4ас, 47.4%, 37.1%, 81%

Друга сезона код Радоње 7.8п, 2.1ск, 2.1ас, 48.8%, 30.4%, 85.9%

 

Прошла сезона у Фенеру 12.3п, 3ск, 3.2ас, 57.3%, 40.2%, 83.3%

 

Што би рекли неки математика је егзактна наука.

Ljudi ga gledaju vrv samo protiv nas i kad igra za rep i automatski je propao kao igrač

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Гудурић игра доста слабије од доласка Шараса у Фенер, али ево да видимо тај пад у односу на период код Радоње:

Прва сезона код Радоње 7.1п, 1.5ск, 1.4ас, 47.4%, 37.1%, 81%

Друга сезона код Радоње 7.8п, 2.1ск, 2.1ас, 48.8%, 30.4%, 85.9%

 

Прошла сезона у Фенеру 12.3п, 3ск, 3.2ас, 57.3%, 40.2%, 83.3%

 

Што би рекли неки математика је егзактна наука.

 

Da, kad bismo pričali o matematici.

Glesaš statse i kao ok je učinak.

Gledaš utakmicu i pitaš se šta radi ovaj dečko...

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Da, kad bismo pričali o matematici.

Glesaš statse i kao ok je učinak.

Gledaš utakmicu i pitaš se šta radi ovaj dečko...

Онда би требао да погледаш његове утакмице под Итудисом или његове утакмице против Турске у квалификацијама поготово ону у Београду, а могле би да се погледају и утакмице против Литваније и Канаде на сп.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Ljudi ga gledaju vrv samo protiv nas i kad igra za rep i automatski je propao kao igrač

 

Nije propao, napisao sam "blagi pad". Uvek mi je utisak da ne daje 100% svog potencijala, a sta je razlog, pojma nemam. Da li motiv ili ja previse ocekujem od njega ili nesto trece. Uglavnom, retke su utakmice gde on nesto ozbiljno odigra.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Guru said:

 

Zašto bi to bila prepreka da se na ovom topiku piše o njemu, sve su to potencijalna pojačanjatm

 

Inače se slažem sa ovim, ali s obzirom da je na spisku i više je nego potencijalno pojačanje. Ne znaju ovi iz Fenera još ko je Mali Alek, al' naučiće.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Babaduka said:

Neko bi rekao da se u oba slučaja hrane kod Vesne, moguće da je ovim to i poručeno😅

 

Ovaj klip iz serije je zapravo bio najveci insajderski tip ikada, samo sto ga mi nismo tada razumeli. 

 

Pogledajte 7.epizodu serije "Zigosani u reketu" od 13. minuta, i sve ce vam se samo kazati...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Darko said:

Kako ide oporavak Topa, zna li iko nešto? Mislim da je prošlo bar 7 nedelja od njegove povrede.

 

Hvala!

eto kako su ljudi neinformisani kad ne gledaju gazdu u podkastu :lol_2:

da ne prepricavam, imas na 1:43:00 otprilike
 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, djura.net said:

eto kako su ljudi neinformisani kad ne gledaju gazdu u podkastu :lol_2:

da ne prepricavam, imas na 1:43:00 otprilike
 

 

Thanks but no thanks :lol_2: Poslušao sam prvih dvadesetak sekundi i pod utiskom sam da mnogo sere, kao po običaju. Greh je trošiti bajtove na njega, odoh da pitam Boga za oproštaj iako nisam religiozan. 

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Top je još u fazi rehabilitacije. Uopšte nije bila naivna situacija i kako je on uspeo da prođe bez operacije samo Bog zna. Terapije su uspele, izbegnuta je operacija i to je najbitnije za sada. Sa operacijom bi bila završena sezona za njega a i verovatno ne bi ni od NBA bilo ništa ove godine. Ovako, kad ga je već Bog pogledao ne treba žuriti. Čović je u onom potkastu rekao da će biti spreman za plej of ABA lige ( kraj marta najranije) i ja bih se složio sa tom odlukom da se ne forsira do tada jer nam sad svakako i ne treba za EL koju smo već završili a i imamo obezbeđeno prvo mesto u ABA ligi. A s obzirom da Čoviću ništa ne verujem poslao sam pitanje i čekam odgovor za od prilike vreme povratka na teren. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Čočo said:

Top je još u fazi rehabilitacije. Uopšte nije bila naivna situacija i kako je on uspeo da prođe bez operacije samo Bog zna. Terapije su uspele, izbegnuta je operacija i to je najbitnije za sada. Sa operacijom bi bila završena sezona za njega a i verovatno ne bi ni od NBA bilo ništa ove godine. Ovako, kad ga je već Bog pogledao ne treba žuriti. Čović je u onom potkastu rekao da će biti spreman za plej of ABA lige ( kraj marta najranije) i ja bih se složio sa tom odlukom da se ne forsira do tada jer nam sad svakako i ne treba za EL koju smo već završili a i imamo obezbeđeno prvo mesto u ABA ligi. A s obzirom da Čoviću ništa ne verujem poslao sam pitanje i čekam odgovor za od prilike vreme povratka na teren. 

 

Upravo ovo. Sve i da je spreman, nema potrebe da se rizikuje i bolje da ga cuvamo za play off, uostalom kao i Tea. 

Yago neka bude nosioc i da stekne sto vise iskustva i samopouzdanja. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...