Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Мене ово са Калинићем подсећа на то кад је Радоњић други пут одлазио, да се овако јавно прича да се ради на томе да дође, а тада се давала саопштења да Радоњић има понуду клуба и рок да се изјасни.

Опет надам се да ће брат доћи да игра са Теом.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao taj deo za igrače samo i malo se i preteruje sa pisanjima na tviteru, od svega ispisanog jedino je tačno da se kao priča sa Kalinom mada ni u to ne verujem, za Rokasa se čeka trenerova odluka (znajući Bojšu vrv ništa od produžetka), za Topa je navodno obeštećenje preko 1500000. Pričao je nešto i za Dubai a ostale nebuloze i lupetanja nisam slušao. E da što se tiče Micića i Jovića iz nba kad bi se vraćali u EL voleo bi da dođu kod nas.

9 minutes ago, srlepajce said:

ma nisam ja ni gledao, nemam zeludac za to

procitao sta ljudi pisu samo

 

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Kankkunen said:

Samo na jedno pitanje je vešto izbegao odgovor, i to najvažnije, o povlačenju ... jbg. :smiley26:

 

Vidi se da niste slusali. Rekao je da je rukovodstvo izabrano na 3 godine, sa njim na celu. To kao nemate zeludac da ga slusate(ovo ne pisem tebi licno, jer ti to nisi rekao), a komentarisete rekla kazala mi je bas lose. Ja sam uvek da se saslusaju svi, pa onda formiram svoje misljenje o svemu.

Ovaj forum ne shvatam kao zvanicno misljenje navijaca Zvezde. Sto? Pa, uglavnom su otisli (a mnogi su i oterani) svi koji imaju razlicito misljenje, a to se najbolje vidi ako se procitaju komentari youtube snimka gostovanja Covica gde ga podrzava 90% navijaca, a ovde je obrnuto.

Sto se tice 5+5+5, samo da napomenem da se i Jago smatra za mladog igraca, a i Topic. Mislim da je cilj vracanje Gudurica i Kalinica i sa njima taj koncept jedino pije vodu, ali tesko da ce se vratiti, jedino da ponovo zaigraju sa Teom kapitenom.

  • Like 7
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ovaj forum ne shvatam kao zvanicno misljenje navijaca Zvezde. Sto? Pa, uglavnom su otisli (a mnogi su i oterani) svi koji imaju razlicito misljenje, a to se najbolje vidi ako se procitaju komentari youtube snimka gostovanja Covica gde ga podrzava 90% navijaca, a ovde je obrnuto.

pQKqswb.gif

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vidi se da niste slusali. Rekao je da je rukovodstvo izabrano na 3 godine, sa njim na celu. To kao nemate zeludac da ga slusate(ovo ne pisem tebi licno, jer ti to nisi rekao), a komentarisete rekla kazala mi je bas lose. Ja sam uvek da se saslusaju svi, pa onda formiram svoje misljenje o svemu.

Ovaj forum ne shvatam kao zvanicno misljenje navijaca Zvezde. Sto? Pa, uglavnom su otisli (a mnogi su i oterani) svi koji imaju razlicito misljenje, a to se najbolje vidi ako se procitaju komentari youtube snimka gostovanja Covica gde ga podrzava 90% navijaca, a ovde je obrnuto.

Sto se tice 5+5+5, samo da napomenem da se i Jago smatra za mladog igraca, a i Topic. Mislim da je cilj vracanje Gudurica i Kalinica i sa njima taj koncept jedino pije vodu, ali tesko da ce se vratiti, jedino da ponovo zaigraju sa Teom kapitenom.

A mozda ovi koji ga ne podrzavaju samo nisu komentarisali snimak?🤔

 

Samo razmisljam naglas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U pravu je @VISOKOLETAC, nažalost, ljudi ne samo da ga podržavaju već ga i obožavaju. Samo popričajte sa ljudima u hali.

 

Raduje me to što se odnos prema Čoviću okrenuo bar na ovom forumu.  Pre svega zbog pretnji forumašu, nekadašnjem članu.

 

Proći će i ovo jednog dana...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Fora je da ovdje 10-15 ljudi konstantno piše protiv Čovića i onda se stekne utisak da većina tako razmišlja.I onda kada se pogledaju komentari na sinoćni podkast dosta je jasnije zašto je arena puna i ne čuje se ni zvižduk upućen čoviću, a kamoli šta drugo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sinisa85 said:

Fora je da ovdje 10-15 ljudi konstantno piše protiv Čovića i onda se stekne utisak da većina tako razmišlja.I onda kada se pogledaju komentari na sinoćni podkast dosta je jasnije zašto je arena puna i ne čuje se ni zvižduk upućen čoviću, a kamoli šta drugo.

 

Nisu problem oni koji razmisljaju, nego oni koji ne razmisljaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zavisi i ko kako gleda na njega. Iz različitih razloga želimo da mu vidimo leđa. Neki su slepi i ne vide šta zapravo radi a neki imaju širu sliku i vide. Na primer. lično ne bih imao ništa protiv da ostane predsednik ali da se bavi samo svojim poslom a stručni tim ostavi da se bave košarkaškim stvarima. Iz ugla uloge predsednika on tu nema premca. Kakav god da je on ima informacije u malom prstu, o svima. Niko ne sme konkretno da krene na njega i kao takvu figuru jedan klub treba da ima. Izborio se svih ovih godina sa ozbiljnim alama koje su pokušavale sve i svašta sa klubom(ne mislim u dobrom smislu). Druga je krajnost sad što on onda pretera pa krene da tera kontru, inat i da etiketira druge. Ma i sve to bih progutao, neka piše saopštenja, neka vrši pritisak (ne da poziva na linč), neka se bori za klub( priznali ili ne da nije bilo njega takvog kakav je ne bismo ni bili ovde gde smo a to je da smo daleko ispred Partizana bili godinama u odnosu ne rezultata nego i pozicije u društvu i Evropi) samo nemoj da se bavi stvarima koje ne zna jer ne zna sve. E sad ide najveći problem. On je takva ličnost. Sam po sebi. Misli da je najjači jer zna sve, jer raspolaže informacijama i može da ih upotrebi kad god mu se ćefne a da ne trepne. Nema obraza, stida i sa sobom je spreman sve da uvuče u blato ako krene da se guši i upada u njega. Kad se sve sabere i oduzme on se menjati neće. Očekivati da ostane predsednik a da se ne meša u sve i svašta od toga nema ništa. On da može da svoj ego ostavi sa strane odavno bi to učinio. Tako da smo osuđeni na njega sve dok sam ne kaže da je dosta bilo. A neće reći sigurno još par godina. 

Juče u podkastu sam u par navrata imao takav transfer blama. Čovek stvarno nema osećaj ni za šta. Ni za razgovor ni za mesto gde se nalazi. Nekome je to iskrenost meni je to bezobrazluk i oholost. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Zavisi i ko kako gleda na njega. Iz različitih razloga želimo da mu vidimo leđa. Neki su slepi i ne vide šta zapravo radi a neki imaju širu sliku i vide. Na primer. lično ne bih imao ništa protiv da ostane predsednik ali da se bavi samo svojim poslom a stručni tim ostavi da se bave košarkaškim stvarima. Iz ugla uloge predsednika on tu nema premca. Kakav god da je on ima informacije u malom prstu, o svima. Niko ne sme konkretno da krene na njega i kao takvu figuru jedan klub treba da ima.

 

Da je ovo tačno mi bismo imali mnogo bolje suđenje. Nažalost i to je deo posla rukovodstva kluba.

 

Čović ima karakteristike koje prosečan stanovnik ove zemlje voli, otud i on, otud i Vučić. Pridaju mu se zbog toga sposobnosti koje realno ne poseduje, a na nesposobnosti se i ne gleda.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kontra said:

 

Da je ovo tačno mi bismo imali mnogo bolje suđenje. Nažalost i to je deo posla rukovodstva kluba.

 

Čović ima karakteristike koje prosečan stanovnik ove zemlje voli, otud i on, otud i Vučić. Pridaju mu se zbog toga sposobnosti koje realno ne poseduje, a na nesposobnosti se i ne gleda.

Ima on i te kako informacije. Ona slika sa arhivom je smešna ali stvarno mislim da ima bukvalno spiskove svega i svačega. To što ima informacije mu ne znači mnogo kad ne zna da ih iskoristi na pravi način osim što će jednog dana da obelodani sve u nekoj svojoj autobiografiji. I da, nepismen je i nesposoban što se tiče košarkaškog i stručnog dela ali daleko od toga da je nesposoban profesionalno(politički i predsednički). 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...