Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, Kankkunen said:

On je prvi prepoznao taj talenat, vodao ga po turskim klubovima na probe ... lik nije u vinklu.

 

После професионалне каријере наставио је да игра за ветеране Србије али је суспендован јер је на једном мечу нокаутирао три Литванца и једног Италијана. 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

On je prvi prepoznao taj talenat, vodao ga po turskim klubovima na probe ... lik nije u vinklu.

 

Више сам хтео мало да се нашалим, јер верујем да делимо слично мишљење. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Zadar, gde ce da rizikuju sa njim tako rano,ko zna koliko kg ima viska, verovatno ce ovih 3 nedelje raditi po nekom programu samo za njega....

Sto neko rece, nema gde da ga testiraju osim na treninzima, i to verovatno da ga testiraju kako se koleno ponasa posle opterecenja itd...

Sto se znanja i iskustva tice tu nema greske, samo dal koleno moze da izdrzi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BB7 said:

 

Више сам хтео мало да се нашалим, јер верујем да делимо слично мишљење. 🙂

Ma sve pet ... bio je dobar igrač, al glava samo za šišanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trey je opasna pracka,sigurno nije zaboravio da sutne tu trojku i poludistancu na kojoj je izgradio karijeru

Meni on nikada nije izgledao skroz fit,samo bi ja dao uslov,da promeni frizera pod hitno,ona jjegova frizura mi bas upada u oko

Edited by Nini3112
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ga ja voleo dok je igrao za Real, opasno oruzje im je bio. Zato mi je bas drago sto ce jedan deo karijere provesti u nasem dresu. Da je ovaj tim pet godina mladji, sa osnovom Teo-Hanga-Trej, uz mlade Nedovica, Lazica, Bolomboya, lagano bi igrao na F4 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, srlepajce said:

IMG-20240207-192531.jpg :classic_biggrin:

 

Danas su svi izginuli na poslu. Još jedan krug skautinga u 5 do 12, lekarski pregled, potpis, objave na mrežama, slanje mailova i registracija i sve to u par sati.

 

Bravo!

 

good-job-sarcastic.gif

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 10
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nemate vi pojma koji se smijete Covic je blizu realizacije svog master-plana, tj zavrsetka masine (da ne kazem robota) za podmladjivanje, kada ih sviju podesi na 25 godina nebo nam je granica.

Edited by Nellthe
  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nenadd said:

Mi mesec dana pokusavamo da nadjemo tu zadnju slamku da se spasimo, a sad sem sto je rezultatski voz prosao, nemamo ni lufta da ispravimo (eventualnu) gresku.

I to bi moglo da se svari da smo doveli igraca u punoj fizickoj formi kakvi su bili Smart i Gilespi, a ne Tomkins koji ocigledno ne bi mogao da prodje testiranje ni u jednom EL klubu.

Slažem se. Ovaj kratkoročni ugovor (na mesec dana + do kraja sezone) je isključivo finansijsko/populističke prirode, da ne bude krava muzara momenat. Ako bi se Tomkins nedajbože povredio u prvih mesec dana, mogu zamisliti lavinu fekalija koja bi krenula, tj nastavila još jače ka našoj bajnoj upravi, koja je odavno pogubila konce.

Nevezano za to, igraču puna podrška, da ga posluži zdravlje i da fino namesti ruku. Treba nam jedan dobar snajper iz ćoškova, mislim da bi ekipa ofanzivno dobro profitirala sa takvim profilom igrača na visokim pozicijama. Od Simona nismo imali neku ozbiljnu pretnju iz ćoška, da je u stanju da u serijama zatrpa koš

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kankkunen said:

Mirko Milićević se ne uzima za ozbiljno, samo obiđeš u širokom luku.

ja ga ne pamtim kao nekog posebnog igrača. više po kosmatim leđima, čudnom horogu, izrazito dugim rukama i nadasve po prelasku u Cibonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nellthe said:

Nemate vi pojma koji se smijete Covic je blizu realizacije svog master-plana, tj zavrsetka masine (da ne kazem robota) za podmladjivanje, kada ih sviju podesi na 25 godina nebo nam je granica.

 

Ipak je to doktor robotike, jelte 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...