Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Howard i ok, mogu da razimijem jer onaj maneken je stvarno trebao biti show ali Moneke je bio no brainer i to posle proslogodisnje sezone a kamoli kako igra sada.

Ti stvarno verujes u ovo Gurovicevo?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Da znas, kao sto i svasta mozemo podvesti pod misljenjem.

Mislim da to vec spada u kategoriju nekorektne polemike.Ali ti valjda znas zasto.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ti stvarno verujes u ovo Gurovicevo?

Imali smo ogroman budzet, doveli ozb EL imena oa zasto da ne? Jel taj Howard neki Steph Curry a Moneke neki AD pa ih nismo mogli dovesti sa parama koje smo imali? Koliko imaju ta dvojica u Baskoniji? Sigurno da ne vise od manekena koliko je imao ili recimo Tobey?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Imali smo ogroman budzet, doveli ozb EL imena oa zasto da ne? Jel taj Howard neki Steph Curry a Moneke neki AD pa ih nismo mogli dovesti sa parama koje smo imali? Koliko imaju ta dvojica u Baskoniji? Sigurno da ne vise od manekena koliko je imao ili recimo Tobey?

 

Ja mislim da je to potpuno netačno, i to ne iz finansijskih razloga. Možemo mi da platimo i Howarda i Monekea, ali ih Duško sigurno ne bi odbio da su bili dostupni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Ja mislim da je to potpuno netačno, i to ne iz finansijskih razloga. Možemo mi da platimo i Howarda i Monekea, ali ih Duško sigurno ne bi odbio da su bili dostupni.

Ne ulazim u to dal ih je odbio ili ne, nemam pojma ali itekako se moglo do tih igraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dex said:

Mislim da to vec spada u kategoriju nekorektne polemike.Ali ti valjda znas zasto.

Ja znam, jer postoje ovde ljudi koji targetiraju odredjene igrace i onda ih trpaju u nedogled. Ovo nije igrica. Igraci su zivi ljudi. U 5 dana su odigrali tri teske EL utakmice. Doslo je do fizickog i psihickog praznjenja. Izgubili smo od Buducnosti 20 razlike. Partizan je gubio 20 razlike na svom terenu od Splita. Uopste ne mislim da je to smak sveta. Utiske svodim na kraju sezone. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Ti stvarno verujes u ovo Gurovicevo?

Први је за Хауарда пре неки дан рекао Плавшић, сада Гуровић, баш чудно до тих информација су обојица дошли сада како нису раније изнели то да је Душко одбио Хауарда и то баш два лика која не подносе Душка то да изјаве, а сад се и Монеке појављује у причи. Плус Душко је још прошле сезоне код нас више пута изјавио да су Хауард и Таварес два најдоминантнија играча у ел, па сад ко оће да верује онда да је Душко одбио једног од њих нека верује.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

Ja mislim da je to potpuno netačno, i to ne iz finansijskih razloga. Možemo mi da platimo i Howarda i Monekea, ali ih Duško sigurno ne bi odbio da su bili dostupni.

 

Odbio je Hauarda Čović. Kaže da je prenizak da bi igrao u njegovom klubu 

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Први је за Хауарда пре неки дан рекао Плавшић, сада Гуровић, баш чудно до тих информација су обојица дошли сада како нису раније изнели то да је Душко одбио Хауарда и то баш два лика која не подносе Душка то да изјаве, а сад се и Монеке појављује у причи. Плус Душко је још прошле сезоне код нас више пута изјавио да су Хауард и Таварес два најдоминантнија играча у ел, па сад ко оће да верује онда да је Душко одбио једног од њих нека верује.

Howard jedan od 2 najdominantnija igraca? Auuu krv ti jbm. Jel se zna sta je dominantan igrac?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

Ne znam šta se zamera Guroviću, kaže da je on 25-30 godina u košarci i da nikad nije pogrešio u proceni igrača. Nepogrešivu procenu vrši već kad vidi kako igrač hoda.

 

Neznam šta če nam onda on. Pa takvog funkcionera več imamo u klubu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god dobri bili pojedinci kod nas, npr Bolomboj, ipak nisu u stanju da vuku i klupu sa sobom, klupu sa rezervama koja te vuče konstantno u nazad.

Zamisli koliko moraš da imaš dobre nosioce da bi oni na svojim ledjima vukli antikosarkaše poput davidovca ,lazarevica,Ilica,Gilespija, ranije Kuzmica, Mekanog Tobija, idr...

 

Prvi i jedini cilj treba da bude da se covic otera. Pa neka bude i gore samo da ga ne gledam vise , njega i njegove fikuse.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ja znam, jer postoje ovde ljudi koji targetiraju odredjene igrace i onda ih trpaju u nedogled. Ovo nije igrica. Igraci su zivi ljudi. U 5 dana su odigrali tri teske EL utakmice. Doslo je do fizickog i psihickog praznjenja. Izgubili smo od Buducnosti 20 razlike. Partizan je gubio 20 razlike na svom terenu od Splita. Uopste ne mislim da je to smak sveta. Utiske svodim na kraju sezone. 

Ja ne targetiram nikoga.Zna se sta treba da isporuci magacioner koji ima platu 300 evra, a sta sef racunovodstva koji ima 1000.Oboje su radnici, obeje primaju platu, oboje imaju odgovornost ali im ona nije istog nivoa.Da ne bude da negin ni trpam, Nedovicev stil kosarke nisam cenio ni u prvom mandatu, a ni sada nisam fan njegovog lezernog i neodgovornog odnosa.Da li ima gorih generalno od njega?Naravno da da.Ima dosta kandidata.Uvazavam tvoj stav sta je tebi bitno.Ocekujem da uvazavanje bude obostrano.A ako bi da teramo mak na konac njegiv sut za pobedu je vazan jer je u prvom evroligaskom duelu.Kosevi Vilijamsa i Gudurica su bili za titulu.Kao i Beronov uostalom.

Edited by dex
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Petar1995 said:

Svi su ti odlicni, al Howard je moj omiljeni bek suter u Evropi. Izbacaj brzina, elegancija....

Ok sto ti omiljeni, ovi su bolji igraci. Ljudi mogu da poentiraju na sve moguce nacine. Ovom kad iskocis na sutu kao sto je radila Valensija, decko je nebitan na utakmici i sjedi na klupi. 

 

Cak bih prije uzeo i Wade Baldwina nego Howarda. Maneken je bolji igrac od Hoawarda ali nazalost se raspao

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...