Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Premucno nas je gledati...

 

S kakvim samo merakom bih se zahvalio svakome ko je zaposlen u ovoj parodiji od organizacije, osim Bolomboja i malog Topa. Dobar deo tih ljudi bi valjalo naglavacke isutirati iz kluba.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Monaco pukao od mocnog Bourg-a, Pao kod kuce od Arisa. Neznalice Obradovic i Ataman, bilo bi dobro izbeci Bourge i Aris u play off-u. Ljudi uozbiljite se.

Ma dobro meni je svakako nebitan poraz. Samo mi je ono problem sto smo pukli 20 razlike. :D

Link to comment
Share on other sites

Ma boli me stojko za poraz. Ovde osim rostera, problem i karakter mnogih igrača. Volim ja Tea, al jebo ga ja, pa ne mora odmah čim je ušao prvih 6 napada njegovih 5 šuteva jer mu se može. Al dobro, to nam je što nam je, valjda će finiš sezone biti lep. Samo da se što pre završi ezona.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

To što smo mi odigrali kriminalno lošu utakmicu iz ovog ili onog razloga nikako ne znaci da je Budućnost ozbiljna ekipa. Daleko su oni od ozbiljne ekipe 

 

A našim igračima neka je na čast što im trpaju * u usta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ma dobro meni je svakako nebitan poraz. Samo mi je ono problem sto smo pukli 20 razlike. 😄

Ako imas sportski duh u sebi ides da pobedis, a ne da te neko ponizi.Tebi mozda poraz nije problem.Tvoje pravo.Meni je svaki poraz poraz i nije pobeda.I izvini za mene nema nebitnih utakmica.10 godina sam bio sportista i nikada nisam u utakmicu ulazio bez zelje da pokidam.Cak i kada sam igrao protiv Zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

И тако је уопште није проблем пораз ништа нам не мења. Проблем је тај што од почетка до краја нема показатеља жеље да се стање на терену промени. Ово што су одиграли Тео и Недовић вечерас немам речи стварно, ал склони их напоље онда шта им дајеш 45 минута заједно да те укопавају из напада у напад из одбране у одбрану. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da nadjem jedan razlog zasto je Joel igrao 23 min, ako znamo da ide EL i da nam ide kup gde ce guliti dva meca u 2-3 dana po 30+ minuta? 

Smart je mogao da dobije vise kolaca, pa i Lazarevic koga ces hteo ne hteo koristiti na kupu. 
 

Ako gubimo, daj nesto da dobijemo porazom. 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Čočo said:

Guženje kakvo dugo nije viđeno. Sramotno. Najgore od svega što ja ne mogu da garantujem da se ovo neće više ponoviti. Sreća pa imamo dobru zalihu za to prvo mesto. Ali u plej ofu ako može da se izbegne Budućnost. Valjda je nekome sada jasno šta sam pisao na live temi. Zajebana ekipa koja može i te kako da iznenadi ako joj je dan a unakazi protivnika ako još protivniku dodatno ne ide ništa od ruke. 

Ma brate, veruj mi, smesna ekipa je Buducnost. Ako nam padnu u plej ofu 20-30 lagano za nas. Meni je samo krivo, ako si vec resio da igras opustenije i da pazis da se ne povredis, neka ti peglaju ovi sa klupe, a ne Teo i Neda da imaju ovakav nastup sa bezrezonskim napucavanjima. Bolje da su dali Smartu da napucava celu utakmicu i da vezba covek

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zarco_srb said:

Ma brate, veruj mi, smesna ekipa je Buducnost. Ako nam padnu u plej ofu 20-30 lagano za nas. Meni je samo krivo, ako si vec resio da igras opustenije i da pazis da se ne povredis, neka ti peglaju ovi sa klupe, a ne Teo i Neda da imaju ovakav nastup sa bezrezonskim napucavanjima. Bolje da su dali Smartu da napucava celu utakmicu i da vezba covek

 

Opeglali su oni nas, a vi se samo tesite da su smesni.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dajte ljudi ovo je teska bruka i sramota.

Ok je da tankujemo, ali da ti odigras ispod svakog nivoa i da bukvalno se ne zna ko pije a ko placa uz seriju presmesnih napada i bacenih lopti bukvalno nikome, to je nedopustivo.

Samopouzdanje nam je 0, 3-24 trojke, sa Barsom 9-51 sto je za nepoverovati.

Gilespi je djubre od igraca, covek je tezak kamenjar, igra ledjima ne postoji, pravi glupe prekrsaje. Ja bi otpustio koliko sutra, uopste ali uopste nam ne treba kad ce se Luka vratiti na 5.

Smart takodje, da budem blag, vrlo dikutabilan suter. Nisu samo procenti, koji su katastrofalni, u pitanju lik ima uzasnu selekciju suta i veoma ruzan sut. 

Ima bar 5 boljih bekova u ABA od njega, verovatno i vise. Evo recimo Mekgi je za njega Rej Alen licno.

 

Nedovic, igrac koji ima trogodisnji ugovor od 1+ milion a parije nisu ni za 300k. Jel sme neko da postavi njegove statse u sutu od kako je odsao? Koliko ima trojke, cenim ne preko 30% sigurno.

A gomila tekmi gde nas ubija i ima neke 1-7, 3-9, 0-6 partije. 

Izuzetno nekonstantan uz ocajnu selekciju suta i uopste uzasne odluke donosi na terenu. Decko nema glavu, precesto mu se desava da se raspadne na terenu i miljama je daleko od toga da bude jedan od 3 najvaznija igraca ima. Bukvalno ono sto su mnogi pricali i govorili kad je dosao, to je najgori moguci potpis za nas jer je nas pa cemo mu oprastati kad nas kanali i losu odbranu i sve. A lik prima 1+ milion i svaku drugu sutira 10% trojke. Odbranu da ne spominjem, kao ni to da je sa pravom nazvan luzerom i nekim ko nema pobednicki mentalitet i glavu za to.

Osim one trojke u prvom EL derbiju, jako malo toga nam je doneo.

Ono sto me najvise nervira je sto je u stanju da nam unisti igru u par minuta nereznskim resenjima, suludim sutevima i gomilom izgubljenih lopti i to sve sa stavom pa sta. Evo druga EL sezona i sta smo mi dobili od njega u EL?

Sta nam je on to doneo? Od skoro 60 tekmi ako je u 5 bio kljucan faktor na terenu. Ali njemu trofej ne treba, on je tu da zida kucu i kanali nas kad god moze. Doduse ima dve titule, sa PAO kad OLY nije igrao prvenstvo i sa nama kad komisje nisu igrale. Nevidjeni luzer i stetocina, dzabe atraktivnost i brz prvi korak i flesi trojke kad si nemas odgovornost u igri i igras neobaveznu kosarku. Da ne spominjem ni da je hodajuca povreda i da je prosle godine propustio veoma bitne meceve kao recimo drugi ABA derbi i meceve kad se lomilo u EL.

 

Da nije nas govnjivim motkama bi ga sad terali. 

 

Da se ja pitam, Gile i Smart dovidjenja odmah, Nedovica za klupu zakucati par meceva i svaki put kad krene da nas unistava.

 

I druze Janise na cega ovo lici, na cega lici da nam manje vise svi daju po 50+ poena u gostima? Na cega lici nasa igra protiv Barse i veceras?

To je ono sto me najvise nervira, jbg navikao sam kod Radonje da se zna neki red i disciplina u igri, da se pamento koriste prekrsaji i bonus, da ne primamo svaku drugu 50+ za poluvreme. Da iz odbrane dobijamo napad i lake poene. 

 

Ali sta i da radi kad ekipa sa grdilista sutira 10% trojke, a danasnja kosarka gde skoro svi uzimaju jednako suteva za 2 i za 3 se ne moze igrati bez suta spolja.

 

 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Наравно да су смешни, екипа која не може да прође групу у еврокупу где 6 екипа иде даље је ништа него кантурина најобичнија. То онда даље говори какви смо ми били вечерас.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Nisam uopste siguran da je ova razbijena banda luzera sposobna da sacuva prvo mesto.

 

Bice krvavo u Splitu, Zagrebu i Baru, sanse nema da dobijemo sve tri.

Ne bih da kvarim histerisanje, ali i ne moramo da dobijemo sve tri.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, daftpunk said:

Nedovic, igrac koji ima trogodisnji ugovor od 1+ milion a parije nisu ni za 300k. Jel sme neko da postavi njegove statse u sutu od kako je odsao? Koliko ima trojke, cenim ne preko 30% sigurno.

 

Ove sezone u Evroligi 40.2% za tri (bolji procenat u ekipi ima samo Jago).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...