Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Utakmicu protiv Barse smo izgubili fair and square. Ne možemo da se žalimo ni na povrede, ni na suđenje, ni da je bilo na jednu loptu itd. Protivnik je jednostavno bio bolji, a i generalno su kvalitetniji tako da ne spada ni u onu kategoriju poraza koje nismo sebi smeli da dopustimo. Nikakva katastrofa. Šanse za play in su nam ionako male ali to nije posledica poraza od Barse nego posledica ranijih poraza i turbulencija koje je letos uprava zakuvala. Protiv Žalgirisa je već utakmica gde protivnik nije kvalitetniji i to treba da se dobije ukoliko je moguće, puna podrška treneru i igračima a o upravi je već sve napisano.

  • Like 44
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MarkoKep said:

Napadnut Bjelica.

 

15 minutes ago, Zarco_srb said:

Sad procitah. Sta li je to bilo, bas me zanima. Da li nesto privatno samo? 


A napao ga (navodno) Nikola Petković, bivši igrač FKCZ (uvek bio dileja). 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Petar1995 said:

Ako mislis na Thompkinsa najverovatnije cemo saznati veceras ili sutra. Imamo jos rok 2 dana za registraciju

To nećemo da objavimo prije utakmice da ne poremetimo Davidovca?

Link to comment
Share on other sites

Yago je dosta pokazao do sada za nekog ko prvi put igra EL i s obzirom na fizikalije koje ima. I vrlo brzo napreduje na EL nivou. Moje mišljenje je da će on sledeće godine da bude baš tip top u EL i da je potpis njega na više godina odličan potez. 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Yago je dosta pokazao do sada za nekog ko prvi put igra EL i s obzirom na fizikalije koje ima. I vrlo brzo napreduje na EL nivou. Moje mišljenje je da će on sledeće godine da bude baš tip top u EL i da je potpis njega na više godina odličan potez. 

  ajde da vidimo sta ce biti u julu-avgustu ali ako ostane Sferopulos mije misljenje da je Jago bivsi...licno bih isto voleo da ga prodamo ako se bude ukazala prilika...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...