Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Don Dusko said:

Prvo dupla pa onda je bio faul.

 

pitanje je da li je bila dupla (ugao nije zgodan da se išta tvrdi), moguće je da je u onom duelu nunnally na trenutak izgubio posed i vratio ga, u tom slučju bi trebalo da je sve regularno.

a čak i da nije, ovo nije nešto što se svira ovih dana u ovakvoj situaciji, tj u duelu u kojem je svašta moglo da se desi.

 

faul je čini mi se bio, ako se dobro sećam od sinoć kada su puštali iz više uglova, ovde se tek to ne može videti

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Мџе said:

@Kronostime

Brate daj smanji malo molim te. Imam pauzu na poslu i ušao da pročitam šta ko ima šta kaze i svaki drugi post tvoja slika/mim. Necu stići ni pola da iščitam od sinoć.

Nemas flatrate?

#memeZoranaSavicaOSirotinji

Spoiler

0IhJzFa.jpg

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

pitanje je da li je bila dupla (ugao nije zgodan da se išta tvrdi), moguće je da je u onom duelu nunnally na trenutak izgubio posed i vratio ga, u tom slučju bi trebalo da je sve regularno.

a čak i da nije, ovo nije nešto što se svira ovih dana u ovakvoj situaciji, tj u duelu u kojem je svašta moglo da se desi.

 

faul je čini mi se bio, ako se dobro sećam od sinoć kada su puštali iz više uglova, ovde se tek to ne može videti

Baš iz ovog razloga sam usporio snimak i na njemu se vidi da pre ponovnog hvatanja lopte sa 2 ruke, Naneli je gura napred tako je dupla čista.

 

Ovo za nesviranje je smešno, ako se svira faul, bogami svira se i dupla.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bad said:

Baš iz ovog razloga sam usporio snimak i na njemu se vidi da pre ponovnog hvatanja lopte sa 2 ruke, Naneli je gura napred tako je dupla čista.

 

Ovo za nesviranje je smešno, ako se svira faul, bogami svira se i dupla.

 

nesviranje ne u smislu da sudija vidi da se desila neka povreda pravila, već da imaš tri igrača u duelu u kretanju na tri sekunde do kraja, pa nema smisla da zaustavljaš igru ako nisi 100% siguran. ja sam vrteo ovaj tvoj snimak sedam puta i ništa ne mogu kategorički da tvrdim.

 

a na kraju je u celoj ovoj situaciji bitno da li je bio faul a kao što rekoh, sinoć sam bio u fazonu da jeste, nakon par prikazanih uglova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege, imam jedno malo pitanje. Naime, do prošle sezone sam išao redovno na utakmice i znao sam da, karte koje kupim online, mogu da pokupim u Red Star Shopu kod Pionira. 
Pošto sam ove godine do sad bio uglavnom sprečen da idem na utakmice, samo sam hteo da proverim da li je potrebno štampati online karte ili je moguće ući samo sa dobijenim QR kodom na karti?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mind. said:

Pozdrav kolege, imam jedno malo pitanje. Naime, do prošle sezone sam išao redovno na utakmice i znao sam da, karte koje kupim online, mogu da pokupim u Red Star Shopu kod Pionira. 
Pošto sam ove godine do sad bio uglavnom sprečen da idem na utakmice, samo sam hteo da proverim da li je potrebno štampati online karte ili je moguće ući samo sa dobijenim QR kodom na karti?

Kad kupujes samo stikliraj verziju za mobilni telefon i ponesi je na telefonu. Ne moras da stampas. Skenira se i sa telefona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fasper said:

7 trojki nam dali u poslednjoj cetvrtini! Bas previse.

I promašili 2-3 potpuno otvorene. Sekundarno preuzimanje je bilo sporo, rešavali su nas sa 2-3 pasa kada ih udvojimo dole.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

To je Janisova greska uopste nije bilo potrebe da na 16 razlike ili koliko je bilo na 8min do kraja da se nastavlja sa preuzimanjem svega i onim udvajanjem na niskom postu gde smo im svesno ostavljali same igrace na sutu za 3. 
Moje misljenje je da bi mnogo lakse priveli utakmicu kraju da smo odustali od toga ali i ono lako je biti general posle bitke ….

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Ubio me posao od jutros al' ga ne osetih. Lepših dana nema nego li posle ovakvih pobeda. Hladne glave ću nekoliko crtica samo pa se vraćam da zvižduljim i uživam u ovom lepom i sunčanom danu. 😊

1. Sferopulos još jednom poslao Željka u poslednji (magareći) red školske klupe na času pripreme utakmice i tima. 

2. Muška i zalužena pobeda nad ozbiljnim protivnikom. 

3. Bolomboj, Rokas, Hanga, Teo i Yago moraju da budu tu za sledeću sezonu. 

4. Toliko je komšijama bila nebitna utakmica pre meča da i dalje ne mogu da se pomire da su još jednom zasluženo izgubili od boljeg protivnika. Toliko o tome kako utakmica njima nije bila bitna. 

Kako je lep samo ovaj dan ciganijo moja...❤️

 

 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...