Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, СамоТи3 said:

 

Ма само додаш пар нула произвољно, шта сад.. 

S tim da to možda nije dug iz perioda koji je proveo kod nas, već naknada za raskid ugovora. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Markoss said:

Ja jedva cekam tekmu, iako sam izgubio kilo zivaca protiv Albe. 

Mislim da ih dobijamo i to prilicno lagano. Imam utisak da nam bas nekako leze kao ekipa. Prvi derbi u Evroligi realno trebali smo da dobijemo, drugi derbi u Evroigi da se igralo tri dana ne bi nas dobili. Prvi derbi u ABA smo igrali bez Nedovica, Hange i Lazica. Nekako koliko god da su jaci igracki od nas (a duplo su jaci) uvek se muce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

ojha! tekma u 19h, tad su nam super moci na vrhuncu.

stvarno, nama više leže ovi termini u 19h i pre toga ( videti pod Fener) nego od 20h nadalje 😁

Edited by bodo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zarco_srb said:

Ko kaze da vise nema volju da ide na utakmice ili, jos gore, gleda Zvezdu, tog ne smatram nikakvim navijacem, tj njegova istinska ljubav prema klubu ne postoji. 

Uvek sam isao na utakmice, bez obzira na rezultate i ici cu dokle god mogu. 

Naravno, kritikovacu uvek sve za koje mislim da rade na stetu Zvezde, ali oni nisu Zvezda i oni su potrosna roba.I na kraju krajeva, jebe mi se za njih. 

Tako da, vi koji mislite da podrska klubu treba da se daje samo kada je sve super i preispitujete se da li vam je zao para za sezonske u zavisnosti kakva je sezona rezultatski bila, zapitajte se da li je ovo za vas. 

Veceras podrska momcima, kao i uvek! Momcima koje je uprava ove sezone, rekao bih kao nikad do sada, izneverila i ostavila na cedilu! 

Samo za tebe, uvek uz tebe! 🔴

 

Sve je to sjajno bajno, ljubav, ovo ono. Ja ne vidim da ljudi kritikuju Zvezdu nego ljude koji vode Zvezdu. Prije svega, od ljubavi se ne zivi, mogu ja da volim tebe do neba, ali ako ja narusavam sebi zdravlje zbog ljubavi prema tebi, izvini molim te, ali da se ne ljubimo. Nacin na koji su ljudi iz uprave namagarcili sve koji su uzeli sezonske je za udzbenike. Sreca moja pa ne zivim u Srbiji, i nisam uzeo sezonsku, jer da je suprotno, prodao bih je da barem iskoristim novac kako bih priustio nesto sto mi predstavlja zadovoljstvo, a ne mucninu. Obecavanje uspjeha bez ikakvog pokrica je magarcenje i skretanje paznje sa bitnijih stvari u drustvu. Mijenjanje trenera na pocetku sezone je magarcenje, potpisivanje Bjelice i produzavanje Kuzmica je isto to. Cekanje Napijera (iako sam saglasan da je napocetku djelovao kao veliko pojacanje) za kojeg je, jelte, preedukovana publika odmah skapirala da od toga nema nista je takodje vid magarcenja. Ono sto necu prestati da spominjem je Kampaco prosle godine jer je to bilo magarcenje na svjetskom nivou, Raduljicu da ne spominjem. Za to jos niko nije odgovarao, a kako vidim niti ce. Titulu smo izgubili u ABA i bilo je puj pike ne vazi, idemo u EL svakako, sta nas boli uvo. Iskreno ne vidim kako ce se sa istom politikom poslivanja ova sezona drugacije zavrsiti, ali hajde.  
Iskren da budem, pozelim i poraz u derbiju i gubitak titule i da ne igramo EL, samo da u Zvezdi dodje do zdravijeg nacina poslovanja, a ne ovo sramocenje sto na lokalnom, sto na globalnom nivou. 

Edited by Pacino
Dva puta se objavilo
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Нико ничију љубав не може да доведи у питања... На крају крајева сви воле на различите начине... Нама фали генерално та навијачка култура редовне посјете стадиону, дворани, јер ту су навијачи најјачи... Овдје к... свирамо... Само мора се знати да масиван одлазак на стадион или у Арену, без поруке, скандирања, значи давање легитимитета Човићу и Терзићу за Давидовца, Радуљицу, Шерифа, продају клинаца итд... И не треба ту пуно циркуса, не треба кварити навијање, утакмицу, један транспарент и неки перформанс да се скрене пажња.... А сви ви што напишете "не пратим више" добро знате да од тога нема ништа:D... Па цигани смо ваљда, нисмо гробари 😉 да бојкотујемо утакмице због управе и резултата... 

Link to comment
Share on other sites

Ali ovi kvazi komedijasi " nisam znao da se igra derbi, ne gleda mi se, nebitno mi je" 😄

Gledao sam derbi dok su nam igrali Luka Drca, Strahinja Milosevic, Vujadin Subotic, dok su oni imali Veselog, Gista, Dzavaija, Lucica, Bogdanovica, Kecmana...

I tada, u takvom odnosu snaga, dobili su nas nesto tesno, ako se secam 6-8 razlike, te godine smo bili predzadnji.

Kako moze da vam bude nebitno? Razumem da nam je Covic ogadio klub svima, stoji. Ali navijamo za Zvezdu, ne za Nebojsu. Dajte malo pozitive, samo kukate svi. Vecerasnji derbi je za nas najbitnija utakmica do kraja regularnih takmicenja. Pobedom cementiramo prvo mesto u ABA ligi, po teoriji, samo pobednik ide u EL. Ako uzmemo ABU, ne sumnjam da ce naci nacin da Partizan uguraju tamo, ako oni uzmu, necemo videti EL narednih ko zna koliko godina, s obzirom kako igramo, ne mozemo da kazemo da je nezasluzeno, ali ajde da nam jednom u zivotu nase govno manje smrdi.

Ajmo bre!!!!!!!!

  • Like 16
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo kompletni ali i roviti. I bez povreda od nasih niko ne igra preko 25 min, prosecno to izgleda i manje.  

Mozemo mi da se skupimo i zapnemo jednu utakmicu, kao prosli derbi sa njima,  ali nam je to vec problem u narednim utakmicama, gde je igračima potreban duzi odmor. 

 

Oni su sigurno rastereceniji od nas. Prvo mesto im ne garantuje ni pobeda, a dobro stoje u EL,pa imaji lufta u ABA. Ne ide im ni u prilog cinjenica da smo ih u poslednjih 26 duela kada smo bili domaćini dobili 24 puta.

Imaju pozitivan momentum, pobeda u EL, svi igrači zdravi, i sigurno ce uci opusteniji u mec, a ono sto je za njih bitno to je da njihovi nosioci mogu da igraju po 35 min, i da su prakticno non stop na terenu. 

 

Mi moramo da se vadimo u ABA ligi, posle kikseva u EL, gde smo prakticno propustli svoje sanse. Izgubimo li veceras, gotovo sam siguran da necemo odbraniti prvo mesto.

 

Atmosfera sigurno nece biti kao sto je na Euroligi. Grupa ne dolazi organizovano,  i sugurno ce biti manje vatre na tribinama.

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mirage93 said:

Ali ovi kvazi komedijasi " nisam znao da se igra derbi, ne gleda mi se, nebitno mi je" 😄

Gledao sam derbi dok su nam igrali Luka Drca, Strahinja Milosevic, Vujadin Subotic, dok su oni imali Veselog, Gista, Dzavaija, Lucica, Bogdanovica, Kecmana...

I tada, u takvom odnosu snaga, dobili su nas nesto tesno, ako se secam 6-8 razlike, te godine smo bili predzadnji.

Kako moze da vam bude nebitno? Razumem da nam je Covic ogadio klub svima, stoji. Ali navijamo za Zvezdu, ne za Nebojsu. Dajte malo pozitive, samo kukate svi. Vecerasnji derbi je za nas najbitnija utakmica do kraja regularnih takmicenja. Pobedom cementiramo prvo mesto u ABA ligi, po teoriji, samo pobednik ide u EL. Ako uzmemo ABU, ne sumnjam da ce naci nacin da Partizan uguraju tamo, ako oni uzmu, necemo videti EL narednih ko zna koliko godina, s obzirom kako igramo, ne mozemo da kazemo da je nezasluzeno, ali ajde da nam jednom u zivotu nase govno manje smrdi.

Ajmo bre!!!!!!!!

Ima u tome svemu uticaja i EL kojoj je upravo ovakvo razmisljanje i cilj. Svojim nenormalnim rasporedom i brojem utakmica ubija draz nacionalnih liga, a licencama i vajld kartama iste obesmisljava i cini ih nebitnim. Zato bi ljudi ovde menjali trofeje ostalih takmicenja za jedno ucesce u top8. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Систем те лаже said:

Човић негативно говорио о бившим тренерима. Више пута се дотакао Ивановића, који је по њему имао одрешене руке за састављање тима. 

Dakle Plavšić je u pravu, osnovni problem je što se Čović premalo meša u sastavljanje tima.

Sreća je te je ipak ispravio svoju grešku iz prethodnog perioda i uspeo da bar malo utiče na sastav.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ali najjače mi je kad pročitam i čujem kako je nama ova utakmica biti ili ne biti a Partizanu nije. Nama je svaka naredna biti ili ne biti jer gubimo od Asvela i Albe pa moramo da se vadimo i popravljamo utisak na svakoj narednoj utakmici. Ali zato Partizanu ovo večeras nije bitna utakmica. U kojem filmu? Njima je iz ugla ABA lige ovo najbitnija utakmica u regularnom delu sezone. Sa porazom se opraštaju od domaćeg terena i vezuju dva poraza od skoro kompletne Zvezde i konkurenta za sve trofeje u domaćim okvirima. A sa pobedom opet im ostaje da se mole da izgubimo jednu do kraja. Nama večeras pobeda donosi više a poraz svakako manji gubitak nego komšijama ako izgube večeras. 

Edited by Čočo
P. S. Večeras Smart pogađa sve ono što je do sada promašio.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Ali najjače mi je kad pročitam i čujem kako je nama ova utakmica biti ili ne biti a Partizanu nije. Nama je svaka naredna biti ili ne biti jer gubimo od Asvela i Albe pa moramo da se vadimo i popravljamo utisak na svakoj narednoj. Ali zato Partizanu ovo večeras nije bitna utakmica. U kojem filmu? Njima je iz ugla ABA lige ovo najbitnija utakmica u regularnom delu sezone. Sa porazom se opraštaju od domaćeg terena i vezuju dva poraza od skoro kompletne Zvezde i konkurenta za sve trofeje u domaćim okvirima. A sa pobedom opet im ostaje da se mole da izgubimo jednu do kraja. Nama večeras pobeda donosi više a poraz svakako manji gubitak nego komšijama ako izgube večeras. 

Dobro to oni znaju. Jedino ako ne misle da će lako anulirati taj gubitak prednosti domaćeg terena. U prevodu da su toliko kvalitetniji od nas. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Ali najjače mi je kad pročitam i čujem kako je nama ova utakmica biti ili ne biti a Partizanu nije. Nama je svaka naredna biti ili ne biti jer gubimo od Asvela i Albe pa moramo da se vadimo i popravljamo utisak na svakoj narednoj utakmici. Ali zato Partizanu ovo večeras nije bitna utakmica. U kojem filmu? Njima je iz ugla ABA lige ovo najbitnija utakmica u regularnom delu sezone. Sa porazom se opraštaju od domaćeg terena i vezuju dva poraza od skoro kompletne Zvezde i konkurenta za sve trofeje u domaćim okvirima. A sa pobedom opet im ostaje da se mole da izgubimo jednu do kraja. Nama večeras pobeda donosi više a poraz svakako manji gubitak nego komšijama ako izgube večeras. 

Aj' bre Coco... Dobijemo veceras i onda zvezdaski deo foruma trubi da smo prvi u play offu Aba lige. Dok crno -beli deo foruma odbrojava do Berlina. Evropa je uvek merilo.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...