Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ja baš uživam u gledanju Zvezde ove sezone.

 

Osim što ima zanimljive košarke, tu je i činjenica da se borimo protiv sportskih rivala, protiv samih sebe, protiv Čovića, protiv povreda, a za Čočov duševni mir. :classic_smile:

 

Puno zanimljivih likova i priča. Slučajevi Tea, Nejpira, Topića... Dede.

 

Sve to zajedno je poprilično epic.

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Posle poraza od Asvela, Baskonije i Albe, ne mogu više da pronadjem entuzijazam i želju za gledanjem bilo koje naše utakmice. Derbi naročito. Za ovu sezonu je dosta od mene. 

Meni isto nije jasno kako neko moze da izgubi zelju za gledanje utakmica kluba koga voli (za koga navija) i da je ova sezona za njega gotova u januaru.
Ja "ne navijam" ni za predsednika kluba, igrace, upravu nego za moju Zvezdu koja sutra igra derbi u ABA ligi koji ukoliko pobedimo, vervoatno osigruavamo prvo mesto u ABA ligi koja mislim da ce biti jako bitna ove sezone.
Ja licno bih imao zelju da gledam Zvezdine utakmice pa da smo i izgubili sansu i u EL, i da nemamo sansu ni za jedan jedini trofej u sezoni.

  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kad je krenula sezona, i kada se već naziralo da su nam šanse za iskorak u EL baš male, dok smo se paralelno blamirali u fudbalu, ja onako navijački potpuno potonula, pričam sa momkom koji zapravo istinski navija za Rad.

 

I ja kao, ma brate ne pitaj me nista, Zvezda se raspada, ne mogu više da ih gledam.

 

I on će meni: pa kakav si ti navijač, ja ceo ćivot navijam za Rad a nikada ništa nismo osvojili.

 

I ja se dobro zapitam, pa gde je u tom momentu sva ta luda ljubav nestala..

 

Samo hrabro danas, do pobede sa nama TI!

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2024 at 5:39 PM, UrukHai said:

Ovaj tim realno s upravom je nekih 10 miliona. To što ćoravi zamajava ne baš pametnu i upućenu zvezdašku javnost, to je druga stvar. Njegov fataliti. Ali i sa 10 miliona, da imamo sportski sektor, bili bi sad medju 8. Na žalost, mi imamo Bagzija, Klozeta i rijaliti prezidenta i rezultat je takav kakav je. Borba za 15 mjesto.

Druze, budzet nisu samo plate igrace. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Pretpostavljam da si se meni obratio, nemam pojma zašto, a naročito mi ova prva rečenica i preporuka nije jasna. Da navijam za Real, jer moj tim igra užasno i gubi, jer je predsednik kluba po ko zna koji put usrao stvar? Možda je bolje da nekad zadržiš mišljenje za sebe. Cenim te kao forumaša i rado čitam tvoje postove, tako da mislim da ti ovo ne treba. 

 

Ne znam što si se uvredio. Porazi su sastavni deo sporta. Bilo je i baš dobrih utakmica koje smo odigrali. Da smo dobili 2 više (a imali smo masu poraza na par poseda) jel bi tad gledao? I tad bi Čović bio u klubu. Ovako ispade da navijaš samo kad se pobeđuje. Niko ovde nije slep na Čovićeve svinjarije i sa pravom se kritikuje non stop praktično ali igrači i stručni štab igraju, nekad pobede a nekad izgube. Cenio bih tvoj stav da nećeš da gledaš bez obzira na rezultate, ali si ovde jasno rekao da nećeš da gledaš jer često gubimo pa sam zato predložio Real jer oni najređe gube u Evropi.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nik1991 said:

Vjerovatno je jos uvijek prisutna gorcina poraza od Albe ali igramo mec sezone dosadasnjeg dijela,mnogo ce biti bitno osvojiti Aba ligu ove sezone...

Sto, zbo ostanka u klubu i okretanja aba ligi u januaru 2025?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dalmos said:

Sto, zbo ostanka u klubu i okretanja aba ligi u januaru 2025?

Zbog toga sto do aba titule i eurolige mozemo doci jedino na svom terenu uz naravno novu upravu sledece sezone..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Ne znam što si se uvredio. Porazi su sastavni deo sporta. Bilo je i baš dobrih utakmica koje smo odigrali. Da smo dobili 2 više (a imali smo masu poraza na par poseda) jel bi tad gledao? I tad bi Čović bio u klubu. Ovako ispade da navijaš samo kad se pobeđuje. Niko ovde nije slep na Čovićeve svinjarije i sa pravom se kritikuje non stop praktično ali igrači i stručni štab igraju, nekad pobede a nekad izgube. Cenio bih tvoj stav da nećeš da gledaš bez obzira na rezultate, ali si ovde jasno rekao da nećeš da gledaš jer često gubimo pa sam zato predložio Real jer oni najređe gube u Evropi.


Pametan si čovek, pa je bezveze da ovako donosiš zaključke. Napisao sam da ne mogu da pronadjem entizijazam i želju za gledanjem. Ajde da prevedem. Muka mi je da gledam kako se jedan čovek poigrava sa klubom za koji navijam, a porazi su direktan rezultat njegovih loših i tvrdoglavih poteza. Ako sam zbog toga manji Zvezdaš i navijač rezultata, ok, neka bude tako. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, K.Dot said:

Svaka vama čast, uopšte me ne zanima derbi sutra i nemam nameru da ga gledam, došao sam samo da vama ovde poželim sreću. 

 

A gledao sam derbije i kad smo gubili i po 41 razlike a neću sad kad igra jedan Teo.

 

Još malo pa se kreće za Beograd...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Postujem svaciji stav, ko ne zeli da gleda ne mora, ali ne trujte negativnom atmosferom nas koji i dalje bezuslovno volimo i pratimo ovaj klub.
Ja jesam grobar pa mozda ces misliti da namerno pišem, ali stalno je isto, posle utakmice( obicno na strani) se tera Covic dodje nova utakmica i niko nista, uvek je bitna sledeća utakmica i taj protivnik, dok Covica niko ne spominje, naravno i sudije su na tapeti.


Jednostavno on i pliva u tom jer zna da niko ga neće spominjati, a ljudima verujem da je preko glave i Covica i ostalih poltrona, ali nema inicijative za ista.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Касним, али да изнесем импресије са Скупштине клуба:

 

- За Гилеспија плаћено обештећење у износу од 90,000 евра.

- Нејпиру се дугује око 85,00 евра.  Биће му исплаћено у ратама.

- Тражи се четворка, двојица играча су у фокусу, на тренеру је да одлучи.

- Човић негативно говорио о бившим тренерима. Више пута се дотакао Ивановића, који је по њему имао одрешене руке за састављање тима. 

- На постављана питања Човић није директно одговорио, већ све некако у стилу политичара. 

- Повреде су кумовале резултатима у ЕЛ.

- На крају свог излагања је рекао "да ако је потребно прихвата сву кривицу на себе". 

- Све у свему, било је много питања али мало одговора. 

 

 

  • Like 14
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Možda je bolje da nekad zadržiš mišljenje za sebe.

 

posteno; isto moze da se kaze i za k.dota & tebe, dosli ste da nam javite kako vise necete gledati tekme ove sezone, takodje misljenje koje se moze ili ispoljiti ili zadrzati za sebe;

 

kada ga ispoljis, razumno je ocekivati isto neku reakciju na ispoljeno, zar ne?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Систем те лаже said:

- Нејпиру се дугује око 85,00 евра.  Биће му исплаћено у ратама.

 

 

 

Wtf? 😄

Edited by Zarco_srb
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, crni_bombarder said:

Ja jesam grobar pa mozda ces misliti da namerno pišem, ali stalno je isto, posle utakmice( obicno na strani) se tera Covic dodje nova utakmica i niko nista, uvek je bitna sledeća utakmica i taj protivnik, dok Covica niko ne spominje, naravno i sudije su na tapeti.


Jednostavno on i pliva u tom jer zna da niko ga neće spominjati, a ljudima verujem da je preko glave i Covica i ostalih poltrona, ali nema inicijative za ista.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

 

Ovaj forum nije realan odraz ovog društva.

 

Razgovarao sam sa velikim brojem navijača Zvezde i iz tih razgovora sam naučio da ga uglavnom ljudi podržavaju. Mnogi ga i obožavaju. Kada to preslikaš na dogadjanja u hali nije realno da se publika okrene protiv njega.

Link to comment
Share on other sites

 
Ovaj forum nije realan odraz ovog društva.
 
Razgovarao sam sa velikim brojem navijača Zvezde i iz tih razgovora sam naučio da ga uglavnom ljudi podržavaju. Mnogi ga i obožavaju. Kada to preslikaš na dogadjanja u hali nije realno da se publika okrene protiv njega.
Onda neću ništa više reci, jednostavno narod voli vodju...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko kaze da vise nema volju da ide na utakmice ili, jos gore, gleda Zvezdu, tog ne smatram nikakvim navijacem, tj njegova istinska ljubav prema klubu ne postoji. 

Uvek sam isao na utakmice, bez obzira na rezultate i ici cu dokle god mogu. 

Naravno, kritikovacu uvek sve za koje mislim da rade na stetu Zvezde, ali oni nisu Zvezda i oni su potrosna roba.I na kraju krajeva, jebe mi se za njih. 

Tako da, vi koji mislite da podrska klubu treba da se daje samo kada je sve super i preispitujete se da li vam je zao para za sezonske u zavisnosti kakva je sezona rezultatski bila, zapitajte se da li je ovo za vas. 

Veceras podrska momcima, kao i uvek! Momcima koje je uprava ove sezone, rekao bih kao nikad do sada, izneverila i ostavila na cedilu! 

Samo za tebe, uvek uz tebe! 🔴

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...