Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Na pitanje novinara "da li je Smart poslednje pojačanje ili je u planu još neko", Sferopulos je odgovorio uz osmeh.

"Ko to zna, ne mogu da odgovorim na to pitanje. Guramo, fokusirani smo, držimo oči i uši otvorene, i ko zna... Stvarno ne mogu da odgovorim na to pitanje. Možda da, možda ne.

Ako se bude dovodio novi igrač, biće to, kaže i podvlači, samo onaj koji će odmah doneti razliku.

"Ali moram da kažem, ponoviću, nećemo sigurno potpisati igrača za kojeg mislimo da ne može da pomogne ekipi jer je roster "ok" i dovešćemo samo igrača koji može da napravi razliku. Ako nađemo takvog, razgovaraću sa upravom kluba i možda bude nešto. Ali nema sada na tržištu mnogo igrača koji nam mogu doneti taj kvalitet koji je potreban".

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Lepo sam rekao da će se Teo čuvati za derbi. Ali svakako bi bio veliki plus kad bi se Neda barem vratio na teren. A što se tiče 4ke i Čović zna da mu je potrebna za ABA ligu. Tako da sigurno će doći. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

Pa postoji nešto između sveca, što niko nigde nije ni napisao, i jednog od odgovornih, što se bez razloga piše.

 

 

Inače, postoji nešto kod naviča Zvezde što se zove gluvi telefon.

Konkretno oko te utakmice protiv Fenera, koja je iz njihovovg ugla totalno nebitna.

Napravio se veliki mit, oko vaznosti i Žocove reakcije.

 

Prvo neko kaže nije se čulo na TV, pa gde su kamere i mikrofoni za TV prenos od gostujuce klupe?

A onda posle nekog vremena se jave ljudi koji su sedeli iza Fenerove klupe i da je istina da je velika grupa navijaca iza celu utakmicu vredjala.

 

I kome se veruje?

 

 

Drugo, mit oko igraca i navijaca.

Sta ima trener da objasnjava igracima kako i sta ce kad igrac reaguje na navijacke primitivce.

Tu se napravio mit da igraci iniciraju i provociraju, sto naravno ne odgovara istini.

Pa ljudi snimaju igrace kako se zagrevaju, kako prolaze, kako i kada se pozdravljaju i prave mitove i podmecu radi jeftinih lajkova.

 

I treci mit oko konflikata na terenu medju igracima.

Osim Lesor Petrusev, gde su svi iznacili Lesora kao problem, ni jedan jedini duel nije nesto sto se ne vidja na 98% utakmica, samo je problem manjak objektivnosti, gde neko registruje sta nam rade, a ne vidi sta se radi na ostalim utakmicama.

 

Ни сам не верујеш у ово што си написао. Како то неко тако случајно не сними Звездине играче или помоћне тренере да се онако понашају на понашање "примитиваца" са трибина? 

Edited by СамоТи3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Na pitanje novinara "da li je Smart poslednje pojačanje ili je u planu još neko", Sferopulos je odgovorio uz osmeh.

"Ko to zna, ne mogu da odgovorim na to pitanje. Guramo, fokusirani smo, držimo oči i uši otvorene, i ko zna... Stvarno ne mogu da odgovorim na to pitanje. Možda da, možda ne.

Ako se bude dovodio novi igrač, biće to, kaže i podvlači, samo onaj koji će odmah doneti razliku.

"Ali moram da kažem, ponoviću, nećemo sigurno potpisati igrača za kojeg mislimo da ne može da pomogne ekipi jer je roster "ok" i dovešćemo samo igrača koji može da napravi razliku. Ako nađemo takvog, razgovaraću sa upravom kluba i možda bude nešto. Ali nema sada na tržištu mnogo igrača koji nam mogu doneti taj kvalitet koji je potreban".

 

 

Ako će da pravi razliku kao Gilespi onda nema potrebe 🤣🤣

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nenadd said:

Jeste off ali kapiram da je ovaj snimak poslednji zabelezeni momenat u kome je Davidovac odigrao dobru odbranu 🤣

Da, izgleda da ga je tu Lessort resetovao na fabricka podesavanja i da ga jos ni u CSKA, a ni ovde nisu uspeli da oprave.

37 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Na pitanje novinara "da li je Smart poslednje pojačanje ili je u planu još neko", Sferopulos je odgovorio uz osmeh.

"Ko to zna, ne mogu da odgovorim na to pitanje. Guramo, fokusirani smo, držimo oči i uši otvorene, i ko zna... Stvarno ne mogu da odgovorim na to pitanje. Možda da, možda ne.

Ako se bude dovodio novi igrač, biće to, kaže i podvlači, samo onaj koji će odmah doneti razliku.

"Ali moram da kažem, ponoviću, nećemo sigurno potpisati igrača za kojeg mislimo da ne može da pomogne ekipi jer je roster "ok" i dovešćemo samo igrača koji može da napravi razliku. Ako nađemo takvog, razgovaraću sa upravom kluba i možda bude nešto. Ali nema sada na tržištu mnogo igrača koji nam mogu doneti taj kvalitet koji je potreban".

:potpisao Gilespija:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gilespi i jeste odmah doneo razliku-u derbiju [emoji23] Nije rečno dokle ta instant razlika treba da traje, kod Gileta je trajalo jednu utakmicu, kod sledećeg će možda duže trajati

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gile je mrcina i u odbrani je solidan ako izuzmemo ponekad neartikulisanost pa iz toga napravi neki glup faul.

 

U napadu je koristan u skoku, a koš može da da samo ako ga Teo spoji sa obručem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nema šanse da dovedemo ikoga sad. Ionako nam se EL sezona lomi u narednih nekoliko utakmica, posle je već kasno i nema nekog smisla niti bismo doveli nekog mamojeba koji menja ambicije iz korena. Ne znam ni da li bi Smarta doveli da nismo imali totalni pomor od povreda na bekovskim pozicijama. Mislim da ćemo sa ovim timom završiti sezonu, eventualno neko šilbovanje da padne a tu je glavni kandidat Tobey al mislim da ćemo i njega ostaviti do kraja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma nema šanse da dovedemo ikoga sad. Ionako nam se EL sezona lomi u narednih nekoliko utakmica, posle je već kasno i nema nekog smisla niti bismo doveli nekog mamojeba koji menja ambicije iz korena. Ne znam ni da li bi Smarta doveli da nismo imali totalni pomor od povreda na bekovskim pozicijama. Mislim da ćemo sa ovim timom završiti sezonu, eventualno neko šilbovanje da padne a tu je glavni kandidat Tobey al mislim da ćemo i njega ostaviti do kraja.

Pa to ne bismo mi koji se palimo na EL, dovodili više nikog ako ispadnemo iz bilo kakve priče. Onaj što se ne pali na EL, pali se na KRK, KLS i ABA ligu. Za njega tek kreće prelazni rok. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma nema šanse da dovedemo ikoga sad. Ionako nam se EL sezona lomi u narednih nekoliko utakmica, posle je već kasno i nema nekog smisla niti bismo doveli nekog mamojeba koji menja ambicije iz korena. Ne znam ni da li bi Smarta doveli da nismo imali totalni pomor od povreda na bekovskim pozicijama. Mislim da ćemo sa ovim timom završiti sezonu, eventualno neko šilbovanje da padne a tu je glavni kandidat Tobey al mislim da ćemo i njega ostaviti do kraja.

Mislim da bi mi Tobija odavno šilbovali da smo mu našli klub koji će preuzeti platu.Ovako bolje ga držati bar aba ligu da nekog odmori, nego ga smaknuti a isplaćivati mu cijelu platu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Taki said:

Mislim da bi mi Tobija odavno šilbovali da smo mu našli klub koji će preuzeti platu.Ovako bolje ga držati bar aba ligu da nekog odmori, nego ga smaknuti a isplaćivati mu cijelu platu.

Pa da. U tome smo najbolji u Evropi. Kad su mogli Raduljica i Kuzmić, štafetu preuzima Tobi. 

Link to comment
Share on other sites

Baskonija ekspresno dovela zamenu za Chiozzu, Olimpijakos vec u pregovorima sa par igraca nakon sto se Milutinov pre 2 dana povredio, samo za nas nema adekvatne opcije vec mesecima. Pritom ne trazimo novog Entonija Dejvisa, vec nekog mucenika sa dve ruke i noge koji ce raditi bolji posao od 1 Davidovca. Ali jbg, nema ga pa nema, na trzistu su izgleda samo Bursac, Vitkovac i Bojan Subotic.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

Baskonija ekspresno dovela zamenu za Chiozzu, Olimpijakos vec u pregovorima sa par igraca nakon sto se Milutinov pre 2 dana povredio, samo za nas nema adekvatne opcije vec mesecima. Pritom ne trazimo novog Entonija Dejvisa, vec nekog mucenika sa dve ruke i noge koji ce raditi bolji posao od 1 Davidovca. Ali jbg, nema ga pa nema, na trzistu su izgleda samo Bursac, Vitkovac i Bojan Subotic.

Ništa tu nema čudnog. Traži se neko ko će da bude kvalitet. A da bi se takav našao treba da postoji neko stručan i košarkaški pismen ko zna i može da prepozna kvalitet. Ovo što gledamo je očekivano od nekog ko se preziva Dozet ili Čović. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Baskonija ekspresno dovela zamenu za Chiozzu, Olimpijakos vec u pregovorima sa par igraca nakon sto se Milutinov pre 2 dana povredio, samo za nas nema adekvatne opcije vec mesecima. Pritom ne trazimo novog Entonija Dejvisa, vec nekog mucenika sa dve ruke i noge koji ce raditi bolji posao od 1 Davidovca. Ali jbg, nema ga pa nema, na trzistu su izgleda samo Bursac, Vitkovac i Bojan Subotic.

Pa i mi smo doveli ekspresno Smarta kada se Nedovic povredio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2024 at 7:33 PM, Ab1995 said:

Jbg sve je stvar percepcije i perspektive... Može se reći i da imamo najboljeg trećeg pleja u Evropi ;)... Malo je zaista onih kojima linija Šabaz-Teo-Jago nije djelovala PERFEKTNO, pogotovo što se mislilo da će Jago imati najveću minutažu u ABA ligi da bi Teo i Šabaz non stop bili odmorni i svježi za EL... A na početku sezone je sve bilo naopako, Šabaz jedno veliko ništa, Teo nije mogao vola ubosti, Jago nije ni igrao... I onda vremenom stvari se iskoristališu.. Proces...

Jago je mentalna gromada, mentalitet i energija, pa ja bi se usudio reći, nivo Kampaca... 

Sferopulos. Najbolji trener EL, do povratka Paskvala

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Baskonija ekspresno dovela zamenu za Chiozzu, Olimpijakos vec u pregovorima sa par igraca nakon sto se Milutinov pre 2 dana povredio, samo za nas nema adekvatne opcije vec mesecima. Pritom ne trazimo novog Entonija Dejvisa, vec nekog mucenika sa dve ruke i noge koji ce raditi bolji posao od 1 Davidovca. Ali jbg, nema ga pa nema, na trzistu su izgleda samo Bursac, Vitkovac i Bojan Subotic.

da stvari budu gore, i jedan subotic bi bio upgrade trenutno

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...