Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Trener Sferopulos je zadovoljan njegovim angažovanjem i poziva navijače da mu od prvog dana pruže podršku.

 

"Srećni smo što je sa nama. Doneće atleticizam, sjajan je šuter i veoma je dobar u odbrani. Ovo mu je prvi trening sa timom, sutra će biti prva utakmica. Verujem mnogo u njega, znam da je odličan igrač, ali će mu biti potrebno vreme. Prvi put je van SAD, u Evroligi i evropskoj košarci, tako da će mu zbog svih razlika biti potrebno određeno vreme da se prilagodi. Pozivam navijače da ga podrže, pogotovu na početku, dok traži ritam sa našim timom"

 

Hoće li Smart biti u konkurenciji za duel sa Baskonijom?

 

"Odlučićemo sutra, ali ima šanse da igra. Zdrav je, odradiće trening. Neće se privići na tim, ali sada je jedan od nas i proverićemo ga večeras, sutra na šutreskom treningu, pa ćemo odlučiti", istakao je Janis Sferopulos.

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ljudi ocekuju previse sjutra od jevontea , sletio momak juce 12 sati leta, vremenske razlike,odradio trening prvi danas, prvi put igra evroligu, ne zna akcije, saigrace. Sjutra i ako dobije sansu nadam se da ce biti na kasicicu, Vjerovatno nije popularno misljenje ovdje al mislim da bi za njega mozda i bolje bilo da prvi mec odradi protiv fmp-a, jes da smo u losoj situaciji sto se beka tice, svakako plafon 8-10 min sjutra

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice cetvorke ja sam misljenja da je ona bila neophodna za uspeh ove sezone, @madafaka73 je izneo konkretnu statistiku i slazem se da nam mozda u napadu i na skoku ne bi nista drasticno promenila, ali ne mogu da se oduzmem utisku koliko je Davidovac inferioran u odbrani na oko se vidi da i ti bekovi, krila, centri sto su nas punili bas dosta puta je proizilazilo iz njegovih preuzimanja, kasnjenja na close out i gubljenja u timskoj odbrani. 

 

Takodje se ne bih slozio da ce dolazak neke korektne cetvorke koja je pokretna ima solidan sut biti nagomilavanje jer mi imamo Mitrovica na 4 koji ce za 20min +- u vecini utakmica isporuciti i onda bi Davidovac dobio ulogu koju kvalitetom i igrama zasluzuje a to je treca opcija i na 3 i na 4 pa u zavisnosti od utakmice moze da udje na 5-10 min max i proba da promeni ritam.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikeAir said:

Ma kakva novinarka bre,jel ono Neda u trenerci sutira u pozadini?

On. Cim su mu dozvolili ove pokrete, nadam se da nije bas toliko ozbiljno. Mada, da se ogradim, ne razumem se bas toliko u povrede ove vrste

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Steve Gerrard said:

Mislim da ljudi ocekuju previse sjutra od jevontea , sletio momak juce 12 sati leta, vremenske razlike,odradio trening prvi danas, prvi put igra evroligu, ne zna akcije, saigrace. Sjutra i ako dobije sansu nadam se da ce biti na kasicicu, Vjerovatno nije popularno misljenje ovdje al mislim da bi za njega mozda i bolje bilo da prvi mec odradi protiv fmp-a, jes da smo u losoj situaciji sto se beka tice, svakako plafon 8-10 min sjutra

Svakako on nece vise od 5-10 minuta igrati a znacice i sutra da sutne koji put(da pogodi ako moze) i to je to,donese neku novu energiju vise se ni ne trazi od njega na prvoj utakmici

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zarco_srb said:

On. Cim su mu dozvolili ove pokrete, nadam se da nije bas toliko ozbiljno. Mada, da se ogradim, ne razumem se bas toliko u povrede ove vrste

Neda se oporavlja dosta brže od očekivanog, eto njega uskoro na parket.

  • Like 35
  • Love 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Teu se masira zadnja loza i posle toga sjedi😔 

Valjda je sve ok

Konstanto i tokom utakmica, dok sedi na klupi, primetio sam da se i sam masira onim masazerom. Mislim da je samo preventivno

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao situaciju sa Javorom na F4 u Beogradu, kad je Efes osvojio. Drugar i ja na utakmici za 3. mesto, Javor se zagreva i trckara pored terena, vrlo blizu nas. Drugar vikne "sisaj Javore", ovaj se momentalno okrece ka nama i pokazuje duplog srednjaka. Ali onako zajebantski, uz osmeh :classic_biggrin:

 

On vodi taj interni rat sa nasom publikom jos od onog Olimpijakosa, ali imao je i korektnih utakmica. Cak ga je Coki u par navrata pohvalio i apelovao da se ne vredja. Ne voli nas i retko propusta priliku da bude attention whore, ali mnogo lakse ga podnosim nego Boltauzera. Boltauzer je skroz drugi par cipela, tezak specijalac, bolje da ne pisem ono sto mislim i sto sam nacuo o njemu. Nije slucajnost sto nam sudi svega par puta godisnje (i obavezno nas ojadi), a komsijama maltene svaku trecu utakmicu.

 

Elem, ionako nisam imao dobar osecaj za sutra, pribojavam se slicne utakmice kao protiv Armanija u Bg. Ubice nas Moneke, a ne vidim resenje ni za Hauarda. Spakovao nam je 17p za 13 minuta u Vitoriji, Laziceve kratke ruke su tu nemocne, a Hanga je najtanji kad treba da jurca za suterima. Bas su nezgodni i dobro igraju na gostovanjima, Dusko nas odlicno poznaje, ono sto daju u odbrani bez Nedovica necemo moci lako da eksploatisemo. Iz nekog razloga nas bukmejkeri smatraju solidnim favoritom, pa nek bude da su u pravu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...