Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Mirage93 said:


36%, ogromna razlika.

Za ovaj roster, pojacanje je. Ne znam ko je iskreno, cackao sam sad, vidim da je poslednjih par sezona na 14 pts, 5reb, 5ast, nemamo vremena da cekamo vise niti cemo dovesti vrhunsku klasu, to nam je sto nam je. Treba nam kvantitet, neko ko ce biti na terenu da Teodosic ne umre. Prihvatio bih i juniora u rosteru, ocigledno je da je ovaj lik privatnik koji nije igrao u ozbiljnom klubu, ali stvarno ne znam ko je ocekivao vise, taj je bio nerealan.

36% ove sezone, imao je sezona sa 22% i 25%.

 

Pozitivno je što ima dosta skokova za jednog beka i što je izabran u defanzivni tim godine ranije u karijeri, tako da mu je defanziva vjerovatno jača strana.

 

Ali prvo da potpiše on pa nek neko stručniji da skauting izvještaj, svaki dan se pojavi neko novo ime koje na kraju ne dođe, vjerujem samo zvaničnom sajtu kkcz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Howie Roseman said:

36% ove sezone, imao je sezona sa 22% i 25%.

 

Pozitivno je što ima dosta skokova za jednog beka i što je izabran u defanzivni tim godine ranije u karijeri, tako da mu je defanziva vjerovatno jača strana.

 

Ali prvo da potpiše on pa nek neko stručniji da skauting izvještaj, svaki dan se pojavi neko novo ime koje na kraju ne dođe, vjerujem samo zvaničnom sajtu kkcz.


Imao je i Mitar sezonu sa 44% u Mursiji, pre 6 godina, pa znamo da to nije realno.

Ocigledno je kakav je ovo igrac. Divljak, navikao na lige bez briga, ali u nasoj situaciji, pojacanje je bilo ko.

Edited by Mirage93
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od pozicije 4 gde nam treba kvalitetan igrac i prva opcija, na bekovskoj poziciji nama ne treba takav igrac koji bi svojim imenom i karijerom zahtevao veliku ulogu. Treba nam neko da prevazidjemo ovaj period bez Topica i Nedovica, a da se kasnije ne hvatamo za glavu kada se njih dvojica vrate jer ne znamo kako da rasporedimo svima uloge i minutazu. Mislim da nam ovakav profil beka i fali jer izostankom Nedovica nemamo nekoga ko dobro igra 1 na 1 i ko moze da na taj nacin uzdrma protivnicku odbranu. Teo je dodavac, Yago ima limite, a Hanga, Lazic i Rokas su timski igraci i ne previse opasni u igri 1 na 1. Naravno, jasno je da ovaj momak kvalitetom verovatno ne pripada EL, ali kao sto rekoh ne treba traziti od njega ne znam kakve partije, tu ce biti da produzi rotaciju i uzme minute. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sut iz igre zadnjih 6 utakmica:

 

VS Runa Moscow 6/17 (trojke 2/8)

VS Unics Kazan 11/23 (trojke 3/10)

VS MBA Moscow 8/20 (trojke 4/12)

@ Pari NN 10/22 (trojke 2/6)

VS Avtodor Saratov 4/16 (trojke 1/8)

@ Lokomotiv Kuban 4/21 (trojke 3/14)

 

 

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je parametar, ali se gotivi sa Sabazom. Koliko se sećam kacio ga je i na stori početkom sezone, možda su ga naši tad stavili u tefter.. Pa kad su sve pre njega na toj listi iscimali i nista nisu uradili onda su se i za njega odlučili.. A dečko sigurno želi da promeni malo sredinu, nije dugo..

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Imam zelju za visokog igraca, ali verovatno nije realno jer je pod ugovorom ali nije evroliga. I naravno centar je jer imamo samo 7 centara ove sezone, mada ovaj zna da pogodi za 3 🙂

samo ne znam da li smem da napisem sada jer sam jednom banovan zbog slicnog 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, magiko said:

Imam zelju za visokog igraca, ali verovatno nije realno jer je pod ugovorom ali nije evroliga. I naravno centar je jer imamo samo 7 centara ove sezone, mada ovaj zna da pogodi za 3 🙂

samo ne znam da li smem da napisem sada jer sam jednom banovan zbog slicnog 

Prosli predlog ti je bio bezveze, ovaj ako je dobar nece te niko banovati

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kako je i sta radi Steph Curry? Dal bi taj odgovarao ovdjeM 

 

Kuka se niko se ne dovodi. Kuka se kad se pomenu imena. Niko ne valja.

Samo kukanje po cio jbn dan

Kakav Kari, matora drtina, steka se u odbrani, pripaljujje trojke sa centra, za njega je Neda CaviInijesta!

Stavrno, sta ocekuju ovde ljudi, da nadjes tek tako mamojebca u sred sezone?

Kao kad smo ostali na moru bez para nas petorica, i skupili smo nekih 5e, ja krenuo u pekaru, kaze mi drug"kupi nesto da ga je dosta, da je fino i da malo kosta".

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Kao kad smo ostali na moru bez para nas petorica, i skupili smo nekih 5e, ja krenuo u pekaru, kaze mi drug"kupi nesto da ga je dosta, da je fino i da malo kosta".

 

Tako smo ja i tri drugara pre 15 godina na Zakintosu videli da nam ponestaje para, ali smo uspeli da pronađemo kilo neke salame na isteku roka trajanja za jedan evro. Preživeli smo nekako.

 

Slično je i ovo, daj bilo šta samo da je meso, dok se ne vrate Neda i Top. Bitno da nije otrovan bek.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Tako smo ja i tri drugara pre 15 godina na Zakintosu videli da nam ponestaje para, ali smo uspeli da pronađemo kilo neke salame na isteku roka trajanja za jedan evro. Preživeli smo nekako.

 

Slično je i ovo, daj bilo šta samo da je meso, dok se ne vrate Neda i Top. Bitno da nije otrovan bek.

A na pasuljanskim livadama padase kisa citavih nedelju dana, mi pod sator na SDO. Ja koji ne mogu da omirisem mesni narezak, hlebom mazem poslednju mrvicu iz konzerve🤣

Bukvalno nek dovedu bilo sta, da se jos neko ne povredi.

Link to comment
Share on other sites

Sut iz igre zadnjih 6 utakmica:
 
VS Runa Moscow 6/17 (trojke 2/8)
VS Unics Kazan 11/23 (trojke 3/10)
VS MBA Moscow 8/20 (trojke 4/12)
@ Pari NN 10/22 (trojke 2/6)
VS Avtodor Saratov 4/16 (trojke 1/8)
@ Lokomotiv Kuban 4/21 (trojke 3/14)
 
 
baja je u Jeniseju sa skoro 10 uzetih šuta za tri po tekmi glavni šuter u pokušaju.
Protiv Lokomotive da je ubo svaku dao bi 42 poena.
Mošto dizadje na zabavno...
npr...Laza ga na TO davi zubima sa sve zaštitnom gumom.


  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...