Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, crni_bombarder said:

Gebrijel je cist centar, na sp se videlo da čak i na 5 ne može da širi, nije ni išao u pop koliko se sećam, npr protiv nas tu je barem mogao imati prostor protiv Milutinova...

On može braniti obe pozicije bez problema, ali u napadu na 4 bi bio ala Mitrovic bez lucidnosti.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Slažem se. Ali ako je umjesto Tobija svejedno potpisujem, valjat će, u odbrani i jeste problem na branjenju elitnih četvorki.

Link to comment
Share on other sites

Teski baksuzi.

Žao mi je Nede i još više zbog tako banalnog nacina povredjivanja. Kao sto je neko napisao, u tim godinama treba ici na polaganje, hebeš zakucavanja.

Ali, to je sad sve naknadna pamet.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se. Ali ako je umjesto Tobija svejedno potpisujem, valjat će, u odbrani i jeste problem na branjenju elitnih četvorki.
Luka bez problema može braniti i Tokua i Jabuselea.

Treba doći 4/3 igrac, nešto što se očekivalo od DeDe, a ne 5/4 igrac koji mora ulaziti u pik kad je na terenu, ovo bi značilo totalnu marginalizaciju Bolomboja koji u napadu bi uvek igrao na 4.

Nije bas prijatno sa uvek se rves sa centrima u odbrani, dok u napadu si stalno od pika, a centar si.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, quentin said:

A Pecaroš je Neko, ili samo pecaroš?

Nemam pojma ko je on, jeste neko blizak ljudima u klubu ( sigurno ne Covicu, Bagziju moguce ljudima iz upravnog odbora) ali kod njega sam prvi put procitao da se Dusku sprema otkaz

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, raven11 said:

Teski baksuzi.

Žao mi je Nede i još više zbog tako banalnog nacina povredjivanja. Kao sto je neko napisao, u tim godinama treba ici na polaganje, hebeš zakucavanja.

Ali, to je sad sve naknadna pamet.

 

E do kurca kad imamo tim u kome je igračima u solo kontri zakucavanje zdravstveno nepreporučeno.

 

Možemo da kažemo da nemamo sreće, ali sreća je nešto što treba zaslužiti, a mi sa gomilom matorih i izraubovanih igrača nismo je zaslužili.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nedović je od starta utakmice bio najraspoloženiji za igru. Gotovo jedini koji je ubacivao nešto. Verujem da su motivi bili da se pre svega pobedi direktan konkurent za višu poziciju, bivši klub, a možda i da se svi pokazzu pred izzbeglicom. Kucanje u kontri je jedan od njegovih ™️, tako da nije čudno što se odlučio za to, ali ako se tada povredio, pa jebemu sve. Baš je injury prone i baš je najgore vreme za povredu. 

Link to comment
Share on other sites

Ne bi imao ništa protiv Bentila, bar će pokupiti skokove koje Davidovac ne može i može da se rve pod košem i odigra odbranu, Teo će mu već iskreirati neki poen a ume i sam sebi da iskreira šut.

 

Bek je veći problem trenutno pohotovo što nama treba instant rešenje a da bude dovoljno kvalitetno, a takvih igrača ima na kašičicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako odsustvo Nede bude 4 nedelje to znaci da smo bez njega 10 utakmica i to:

Borac

Baskonija

FMP

@Alba

Partizan

Valensija

Barsa

@Buducnost

Zalgiris

Zadar

 

Partizan, Valensija, Barsa i Buducnost u 7-8 dana.

 

Posle ovog bi valjda ide Kup Radivoja Koraca.

Tad negdje se mozda i Top vrati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, sa ovim povredama onaj poraz u Tivoliju bas dobija na znacaju mamu mu jebem.

Moramo ovako desetkovani da dobijemo grobare i/ili Buducnost u Moraci.

 

Inace ode prvo mesto u aba.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Ha ha ha

A slika je kao da je Higins eliminisao nas a ne mi njega... jbt ko se danas sve bavi novinarstvom (ili misli da se bavi istim) i drustvenim mrezama. I onda jos kao zali se PRTZN.net sto ne moze da dobije akreditaciju za derbi kad je Zvezda domacin. Strasno. Jadno. Bedno. 

 

 

 

Elem, Higins iako kvalitetan je veliki rizik. Ogroman. Mislim da nemamo vise lufta za kockanja tog tipa. Nama treba zdrav igrac, neko ko ce da rilja i krvavi kolena. Ne mora da ima neki macka-kvalitet, ali da ima zdravlje i volju, to je bitno. Isto za beka isto i za cetvorku. 

 

Vratiti Bentila, pa ne znam, bas mi je nekako bezveze. I sta ako ima neke zakazane svadbe i rodjendane sirom familije? 🙂 Ovaj Gabriel mi deluje kao najbolje resenje - mogao bi da bude neki Kvinsi Miler. Zajednicko im je sto su igrali za Sakramentovu filijalu. 🙂 

 

Kad smo vec kod Milera, Bentila i Japana, eno ga Kvinsi Miler plodi po japanskim terenima. Bolji od Bentila. Pa ako vracamo nekadasnje asove... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Čočo said:

Još jedan Luka Mitrović operisan od bilo čega van reketa samo sa boljim telom i skokom i nižim BBIQ. 

Floor-spacing forward who can hit three-pointers… Slight of frame so undersized for a power forward but not quite quick enough to play small forward full time… Nevertheless, his shooting is good enough for a role in the NBA… Good pick-and-pop threat with some dribbling ability… Average defender due to agility-related limitations.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Pecaros napisao  povrsinu Juznog Sudana  

A ko je pecaros i zasto je on relevantan izvor, nadam se da ce ti administracija bar obrisati post ako nista drugo, mene su kaznjavali za banalnije stvari.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fromthecorner said:

Posto je danas ekspresno nedovedeno pojacanje, u nedelju ce Yago, Hanga i Gedra biti stavljeni na jos jedno testiranje organizma…


I da je potpisan Higins, jel bi stvarno ocekivao da igra u nedelju protiv Borca?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...