Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, goofy said:

Komšije, mi smo završili našu EL priču a vama želim da nastavite uspon pa dokle dogurate...

Ne razumem sto se ljudi blamiraju sa ovakvim postovima, retko kad dobro ostari. Ako je zbog jinxa onda ok.

Imate 11-10, a mi 9-12 i povredjena 2 beka.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

Komšije, mi smo završili našu EL priču a vama želim da nastavite uspon pa dokle dogurate...

 

Dolazi "Bojana" asap da zaustavi ovaj jinx 😌

 

Tako je i gosn Uvrnuti napisao prošle sezone, da će kkP u nastavku da igra za nas, glede rezultata, kad smo imali onu ludački seriju, pa se sve okrenulo.

 

Stop, stop, stop 😁

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Ne razumem sto se ljudi blamiraju sa ovakvim postovima, retko kad dobro ostari. Ako je zbog jinxa onda ok.

Imate 11-10, a mi 9-12 i povredjena 2 beka.

Zato sto su izuzetno slabe licnosti, ima takvih i kod nas

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pachupa said:

Вечерас нам резултати и не одговарају баш,мада то није ни битно толико.

U kom smislu nije bitno? 
 

Ako pricamo o kalkulacijama i nasem potencijalnom ucescu makar u plej-inu ovakvi rezultati nas udaljavaju od istog. Posle duplog kola smo uspeli jedino Valensiji da se priblizimo, ali je ona svakako trenutno ispod 10-og mesta. Po meni su trenutno prvih 9 sigurni ucesnici plej of/in. Deseto mesto vijamo mi, Valensija, Milan, Efes i Baskonija koja je trenutno deseta. Jasno je koliko su nam male sanse. 

Link to comment
Share on other sites

Sve utakmice osim Olimpije i PAO smo se sami samoubili. Tako jedino gubimo. Kad je koncentracija na 100% sve smo skoro rutinski dobili(Fener, Makabi, Partizan, Asvel, Efes, Milano, Albu). Kad nađemo konstantnost u igri biće i velikih serija pobeda. Za početak i kraj, doselekcija. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Place mi se od koga smo mi primili 100...

 

I meni al to je karma, jednostavno bi nekom utrpali toliko pre ili kasnije i to bi im bilo to za ovu sezonu. Eto, mi naisli i *da se ne izrazavam sad* ostalo je sto se kae istorija. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Sve utakmice osim Olimpije i PAO smo se sami samoubili. Tako jedino gubimo. Kad je koncentracija na 100% sve smo skoro rutinski dobili(Fener, Makabi, Partizan, Asvel, Efes, Milano, Albu). Kad nađemo konstantnost u igri biće i velikih serija pobeda. Za početak i kraj, doselekcija. 

Pa ne moze se ocekivati konstantnost ako vrsimo doselekciju u januaru mesecu, pritom nam se igraci povredjuju kao na traci, a igra nam u najvecoj meri zavisi od igraca koji ima 37 godina. Obrni okreni trenutni skor je nasa realnost. U ovolikom broju utakmica tokom sezone uvek bude iznenadjenja, pa tako dobijemo Fener u Istanbulu, a izgubimo od raspalog Asvela. Desava se to i drugim ekipama, ali na kraju regularnog dela pozicija na tabeli u najvecem broju slucaja odgovara kvalitetu igre i pojedinaca svakog kluba. Ovaj nas tim bi pre par godina dok konkurencija nije bila ovakva mogao da konkurise za top8, ali u trenutnoj situaciji jako tesko i za plej-in, kamoli nesto vise.

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi najbitnije je da mi nastavimo sa dobrim igrama i da branimo domaći teren, ima još igrati, kako je 11 Valensija na 1 razlike tako su nam 4 kluba na +2...možemo do kraja i ući i ispasti iz top 10, toliko kombinacija ima, ne brinem ja za matematiku, mnoge ekipe iz top 10 igraće međusobno... Da se ne ponavljamo, samo da nam ta jbn pojačanja što prije stignu... Vrijeme u tom smislu nam jedino nije saveznik... 

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa ne moze se ocekivati konstantnost ako vrsimo doselekciju u januaru mesecu, pritom nam se igraci povredjuju kao na traci, a igra nam u najvecoj meri zavisi od igraca koji ima 37 godina. Obrni okreni trenutni skor je nasa realnost. U ovolikom broju utakmica tokom sezone uvek bude iznenadjenja, pa tako dobijemo Fener u Istanbulu, a izgubimo od raspalog Asvela. Desava se to i drugim ekipama, ali na kraju regularnog dela pozicija na tabeli u najvecem broju slucaja odgovara kvalitetu igre i pojedinaca svakog kluba. Ovaj nas tim bi pre par godina dok konkurencija nije bila ovakva mogao da konkurise za top8, ali u trenutnoj situaciji jako tesko i za plej-in, kamoli nesto vise.

Ma nije brate moj baš tabela uvijek "tačna" i realna...povrede svi imaju ali, nije isto kada se Milanu povrijedi Mirotić na duži period npr, ili Partizanu Avramović...

Link to comment
Share on other sites

Narednih mesec dana je bas bitno i imamo kakvu takvu sansu da vezemo nekoliko pobeda, naravno po uslovom da neko dodje, bar do utakmice sa Baskonijom...

 

A ovo od koga smo mi izgubili, uvek mozemo da kazemo koga smo mi to dobili... Fener, Makabi itd itd....

Link to comment
Share on other sites

За евро успјех прво се мора имати костур из претходних сезона, али од квалитетних играча. Затим струка која има аутономију да одради селекцију. И наравно све који су 53 године у кошарци, који се тале са играчима који не играју, који троше/перу на бескорисни ФМП са све странцима-да се пензионишу.

Онда ће доселекција у пола сезоне бити мнооого смисленија са или без Хигинса, бољих или горих од њега…

п.с. Да је то одрађено било би награђено у предстојећем распореду који би био бајка

Edited by Константин
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Abizolirni said:

obrni okreni,  dobar mi imamo raspored.

I to sa rasporedima je lutrija. Sa ovima jacima nikad ne znas kad ce da prikoce i kalkulisu, pogotovo pred kraj sezone. Gostovanje Makabiju, Feneru, Milanu, Asvelu i kuci sa Partizanom je tezak niz utakmica, a mi smo ga zavrsili sa skorom 4-1. Jeste da na papiru slede lakse utakmice, ali bice jako tesko pobediti Valensiju, Baskoniju, Zalgiris i Bajern. Sve su to odlicne ekipe koje ce na mec sa nama gledati iz ugla iz kojeg i mi gledamo - dobra prilika za pobedu. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Довели смо замене за Шабаза и Кузмића - Топића и Гилеспија. Замену за Симоновића нисмо довели. Недовић се повредио и Топић значи остао кратер на бековским позицијама. Не може да буде изговор затворићемо простор Топићу опоравиће се и тако то. Нама је јако битан период наредне четири утакмице које неће играти ни Топић ни Недовић тако да морамо неког довести ако хоћемо нешто да урадимо. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Čočo nas Lyon napunio, Alba njih tako da je red da se krug zatvori tako sto cemo mi Albu😀

Ma mi ćemo da izgubimo od Albe a onda ćemo da dobijemo Real u gostima. Problem je što bez doselekcije ćemo ovako u krug da se vrtimo i ispašćemo kao i uvek za jednu pobedu. Do sada je moglo da se šibicari. 

Ali sad mora doselekcija. I to do nedelje je krajnji rok. Nakon toga i definitivno nam neće trebati. Tj. tad mogu da dovedu samo PF i da čekaju Topa i Nedu sa ozdrave. Pa da se bar sa komšijama borimo za tu ABA ligu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

 

Ma sta mi naprica. Kuzmic, Simonovic i Deda mogu da zaradjuju 2 miliona samo ako im neko uzima milion za sebe. Ako to neko zove orgomnim parama za Zvezdu, onda ok.

 

Mi smo nesposobni da se dogovorimo s Kaboklom, a oni su sposobni, verovatno je do slatkorecivosti njihovog direktora ili je mozda lepsa klima u njihovom delu Beograda. 


Deda 700k, Marko Simonovic 800k, Kuzmic 500k, neka ima i 300k, to je 1,8 miliona i svakako previse novca i pre, pre, preogromne pare za kvalitet koji donose ta tri odredjena igraca, a tu su samo zato sto su srbi, crnogorci, da kazes nasi.

Sedi dole.

Edited by Mirage93
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Imamo mi dobar raspored, ali mogao bi vec u cetvrtak Dusko da spusti roletnu. Nekako se i crta takav scenario s obzirom na povrede, njihovu dobru formu i doselekciju koja evo sad ce, samo sto nije.

 

Ako novi bek ne doleti u Beograd tokom vikenda, makar to bio i Boris Bakic, stvarno nema potrebe nikoga ni da dovode.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma znam da će me mnogi "napasti" sad... Al moram reći... Ja se sve nadam i da će taj mučeni Davidovac dići formu pred kraj sezone... Pa nije on toliko loš igrač kako trenutno igra u pm... Kad dođe ta dugo iščekivana četvorka, možda i on proigra usljed nove uloge... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...