Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Sad je vec jasno da smo se usmjerili na ovu utakmicu protiv onog. Steta, mogli smo i obje ali svaka cast za ovu pobjedu vcrs.

 

Uvijek treba protiv Voldemorta

Ja sam zadovoljan ovom nedeljom, u gustom rasporedu izabrali smo slabijeg protivnika za pun gas.

Ne mislim da smo pustili Asvel naravno ali nismo mnogo plakali za razliku od forumasa.

 

Shabaz moze polako u penziju, a ovi ostali epizodisti su ipak samo epizodisti.

 

Bravo momci, da izlecimo Nemanju, pojacamo se i napadamo sve 4 naredne tekme da dobijemo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To smo mi, nema unapred upisanih pobeda ni poraza. Samo posle ovog bljeska vreme je da uhvatimo ritam. Dobra naša utakmica, dobra energija i više igrača je dalo svoj doprinos. Muški su se momci borili i zasluženo pobedili. Bravo!

Link to comment
Share on other sites

Kad odlučimo da se ne samoubijemo možemo protiv svakoga. Bravo momci!!! Samo da Neda bude okej. Ciganijo moja, odjavljujem se odoh da odradim ulaz ala Rokas za 2+1. ❤️😄

Edited by Čočo
P. S. Šabaz danas dao najveći doprinos našoj ekipi za ovih 6 meseci. 🍀
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko rec ne sme da kaze protiv ovih momaka.

Ostavljaju dusu na terenu u nehumanim uslovima sa unistenom rotacijom. Spoj nesrecnih okolnosti plus nesposobna uprava, nadam se da ce Neda i Tobi brzo na teren.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Fromthecorner said:

Veceras ulazimo ratnicki, ljuti i sa motivom. Protiv trenera koji je bio bezobrazan, tima koji nas je razbio u Areni, igraca izdajnika, posle izgubljenog meca protiv fenjerasa. Mislim da ce veceras da se vidi onaj Zvezdin inat, tvrda odbrana, dominantna partija Bolomboja pod kosem i visok procenat za 3, urlici posle trojki. Posle meca mozete da se nakacite na moj komentar!

 

Ajde sam cu sebi da cestitam na najavi

  • Like 7
  • Love 2
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Uh kakav meč. :classic_biggrin: Iščupano na borbu, vidi se da je momcima duša u nosu.

 

Gidra i Bolomboj opet sjajni. Hanga je ciglario, ali je u odbrani pojeo i Šabaza i još par njih pride.

 

Btw očekivao sam da će Šabaz hteti da se dokaže i pokaže protiv bivšeg kluba ali srećom opet me je razočarao. Ovo je bilo gore od svega što je kod nas odigrao, a to nije lako.

 

Teo je pao u formi, u drugom poluvremenu se videlo koliko nedostaje Nedović. Da se molimo svim bogovima da nije ništa ozbiljno.

 

Svaka čast još jednom!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...