Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, Čočo said:

Topić bi ih unakazio do kraja da je ostao umesto Yaga kad više nije mogao. Nadam se da nije ništa ozbiljno sa povredom. BoBo će verovatno propustiti jednu, dve utakmice. Nije šuterska ruka brzo to zarasta i može da se igra. Spojiš dva prsta i cepaš. E sad jbg, ima i do toga kakva nam je medicinska služba naša. A znamo kakva je. 

Bukvalno kakva god da nam je medicinska sluzba, mali prst se resava za 2min, a za 2 dana si ko nov. Jedna od laksih povreda, cak ni bolovanje na poslu ne mozes dobiti na polomljen mali prst.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, keli165 said:

Bukvalno kakva god da nam je medicinska sluzba, mali prst se resava za 2min, a za 2 dana si ko nov. Jedna od laksih povreda, cak ni bolovanje na poslu ne mozes dobiti na polomljen mali prst.

Više je aludirao na slučaj Bjelica

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wake in Fright said:

Pretpostavljam da ovo zakucavanje Tobija za kraj klupe najavljuje i skori rastanak. Ispucao je sve kredite. Vidi se i da Sferopulos ima sve manje strpljenja i za Davidovca. Crta se sve da dovedemo jednu četvorku da zaokružimo roster i da se do kraja pošibamo za PO. 

Ne bih se slozio.Sfero je odigrao mnogo derbija u Grckoj i zna vrlo dobro sta je potrebno da bi se dobile ovakve utakmice.Mislim da mu je svakako prvo pravilo-Nema lelemudanja u odbrani.Tobi  je svakako prva osoba koja ne bi postovala ovo pravilo.Na sve to,saradnja Tea i Gilespija je bila odlicna,Rokas se odlicno snasao na 4,pa realno nije bilo potrebe za Tobijem.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Jesu li ona silna preuzimanja zaista bila deo taktike? Bolomboj je non stop preuzimao iz bloka bekove, dok su se sa Kaboklom rvali Gidra, Lazić i Hanga najviše. Meni je ok kada je to iznudjeno, ali večeras se to često radilo, iako nije moralo, pa ne znam da li je deo taktike da se na Pantera ili Nanelija izlazi sa visokim čuvarom, preko koga će teže šutirati. Sve pohvale za ceo tim na borbenosti. Gilespi pozitivno iznenadjenje, mada je malo čudno da je desnoruk kada šutira, a svi flouteri i zakucavanja levom rukom. Bacanja horor, ali dobar je bio u svemu ostalom. Teo - magija koja traje. 

 

Sigurno da da. Sve preuzimamo sto se meni licno ne svidja ali u poslednje dve utakmice je dalo rezultata ali fino se branio i taj miss match dole i dosta puta smo uspeli da onemogucimo ulazni pas.

 

31 minutes ago, Wake in Fright said:

Mislim da je večeras Topić doživio blagi reality check. Dominirati u ABA konkurenciji sa 18 godina nije zanemarljivo, ali sudari sa fizičkim EL aždajama kao što su Dozir i Kaboklo su nešto drugo. Puna podrška za momka naravno, ali treba biti realan i napisati da su u ga par posjeda ugasili. I to je sve normalno, bitno je za rast da prođeš kroz takva iskustva - "čaša meda i čaša žuči". 

 

Period adaptacije na ozbiljniju i fizicki zahtevniju kosarku, mora da ga prodje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Sta je rekao tacno onaj Luka sa Kuzmom o Giletu? Podrugljivo nesto u fazonu da ne bi umeo da potrefi wc?

 

U sustini da, i da je dosao na kombinaciju preko menadzera kome je ucinjena usluga da odigra kod nas sa malo vecom ulogom nego sto je imao u Bayernu.

Svaka cast na vecerasnjoj partiji ali mislim da je to njegov plafon plafona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nunilo said:

 

U sustini da, i da je dosao na kombinaciju preko menadzera kome je ucinjena usluga da odigra kod nas sa malo vecom ulogom nego sto je imao u Bayernu.

Svaka cast na vecerasnjoj partiji ali mislim da je to njegov plafon plafona.

 

pa zar treba biti razocaran sto mu je ovo plafon plafona? da smo imali ovog igraca ranije, imali bi manje nekih bazicnih problema u prvom tromesecju sezone

 

vidis kad hoces da ucinis drugome kako se to lepo vrati : p

 

(kakva prica, ucinili uslugu menadzeru, kad  jedino teodosic moze da odobri taj transfer a zauzvrat dobije tompuse za svlacionicu)

  • Like 11
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

@Guru sa priličnom sigurnošću mogu da napišem da si zadovoljan kako izgledamo u ova dva meča bez Mitrovića na 4. Apsolutno si dokazao svoju poentu pre početka sezone, ali fale tvoji postovi nakon ovakvih utakmica.

 

Sferopulos i ekipa su ih zaslužili.

  • Like 23
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Gillespie zaista jeste izrazito limitiran ofanzivno ali nije zbog napada ni doveden osim da napravi jak blok i napadne ofanzivni skok. Neće mu ovo biti standard ali deluje da kapira zamisli stručnog štaba i spreman je da se pošiba u okviru svojijeh opanaka. A uz pošten pristup i Teodosića da servira, zalomiće se i još koja ovakva njegova partija.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Асвел је све само не уписана победа,по мени једнако тешка ко и Милано ,што не значи да не смемо да добијемо обе.Да би наставили борбу за плејоф потребне су обе.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljstvo je pristuno! 

 

Cestitke braco cigani, da se nastavi u ovom ritmu 😄

 

Izasao mi je sad na YT ovaj video, decko sa preko 1.6 miliona pratilaca je dosao u BG samo zbog utakmice. Koga zanima moze da pogleda. Misljenja sam da EL sledece godine ne bi smela da bude u formatu bez vecitih iz Beograda. 

 

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nunilo said:

 

U sustini da, i da je dosao na kombinaciju preko menadzera kome je ucinjena usluga da odigra kod nas sa malo vecom ulogom nego sto je imao u Bayernu.

Svaka cast na vecerasnjoj partiji ali mislim da je to njegov plafon plafona.

Samo neka nastavi ovako,nije sramota imati ovakav plafon,sasvim koristan igrac 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, spajk32 said:

Zadovoljstvo je pristuno! 

 

Cestitke braco cigani, da se nastavi u ovom ritmu 😄

 

Izasao mi je sad na YT ovaj video, decko sa preko 1.6 miliona pratilaca je dosao u BG samo zbog utakmice. Koga zanima moze da pogleda. Misljenja sam da EL sledece godine ne bi smela da bude u formatu bez vecitih iz Beograda. 

 

 

 

Prati nas Theo vec duze vreme, ovo mu je prva kosarkaska utakmica na kojoj je bio. Do sada je samo dolazio na fudbalske utakmice

Vecerasnja atmosfera je otisla u svet

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

 

pa zar treba biti razocaran sto mu je ovo plafon plafona? da smo imali ovog igraca ranije, imali bi manje nekih bazicnih problema u prvom tromesecju sezone

 

vidis kad hoces da ucinis drugome kako se to lepo vrati : p

 

(kakva prica, ucinili uslugu menadzeru, kad  jedino teodosic moze da odobri taj transfer a zauzvrat dobije tompuse za svlacionicu)

 

Nikako ne treba biti razocaran cak sta vise ...

Moj post isao u smeru da posle ove utakmice ocekivanja za njegov doprinos u narednom peridu ne budu prevelika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolja stvar koja je ove sezone proizašla iz Čovićeve glave je opsesija prema Teodosiću. Svaki put kad se ukazala šansa Čović je želio da ga dovede. Teodosoć je odbijao nekoliko puta kad se činilo da je to pravi trenutak, ali je pao neki dogovor između njih dvojice da će Teo odigrati makar jednu sezonu kod nas. Kad je ovog ljeta konačno potpisao mnogi nijesu bili zadovoljni aludirajući na Teove godine i potencijalni sukob sa Duškom Ivanovićem koji nije bio zadovoljan ovim potpisom. Čović je svoju ličnu želju stavio ispred želje trenera, ali je očigledno procijenio da Teo osim kvaliteta donosi i veliku atraktivnost koja će dodatno privući navijače. Jedan od najboljih plejmejkera u istoriji evropske košarke, najgenijalnih i najatraktivnijih igrača, dolazi da završi karijeru u klubu za koji navija cijeli život. Čović je imao pravo da vrijedi čekati, pa i žrtvovati Duška Ivanovića, a i mi ostali koji smo vjerovali da Teo ima još šta da ponudi. Godine su ozbiljne ali magija i klasa i dalje prkose biologiji.

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...