Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Боломбој на последње три утакмице:

19.7 поена

5.7 скокова

19-22 за 2 поена односно 86.3%

3-5 за 3 поена 60%

12-14 слободна бацања 85.7%

23.7 просечан индекс

 

  • Like 27
  • Love 8
  • Thanks 11
Link to comment
Share on other sites

Sfero počeo sa lošom petorkom u ofanzivnom smislu uzevši u obzir debi Topića, ali se brzo ispravio i poslao mu Tea.

Uz Bolombaja, Gidru i Tea pohvalio bih Jaga i Tobija za role u trećoj četvrtini i posebno Nedovića koji je nosio napad u tom delu. 

I dalje dosta preuzimamo iako već sad imamo petorke kada to ne moramo stalno da radimo, mogli bi malo da miksujemo te odbrane.

Topić je pokazao da će biti vrhunski košarkaš, dovoljno je bilo videti kako se snašao kad je ušao na minut dva do kraja i Fener baš tad prvi put krenuo u presing. Bukvalno je u prijemu lopte iščitao ono što je trebalo biti iznenađenje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Николица said:

Да победе вечерас браћа из Пиреја и пуна капа, да оног несретника Шабаза одвале.

П.С. од сад редовно пратим текме Олија, поготово кад дају изјаве на полувремену и на крају текме 😁.

Свашта ту лепо може да се види😁

I ja Fenera kad igraju kuci.

Jbg, uvek sam vise voleo crno nego plavo 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekoh 2/2 do kraja decembra(iskreno, nadao sam se da mozemo do 3/1, ali nije bilo realno protiv PAO) i onda jako bitno da odigramo dobro januar.

Gilespi je jos uvek malo pogubljen, ali su ga sudije masakrirale. Top samo da se opusti i igra svoju igru.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Nenadd said:

Master klas Sferopulosa, nadmudrio je odvratnog Sarasa svaki put veceras.

 

Limitirani smo do zla boga ali ova ekipa ima karakter kakav nismo imali prosle sezone.

To se vidi pre svega u utakmicama koje su mustwin, poput onih u Aba ligi.

 

Koja nam je to ove sezone bila must win? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/28/2023 at 5:29 PM, Čočo said:

Dobro, ako ništa drugo prvi preduslov za poraz smo izbegli. Nisu u seriji poraza. Možda obrnemo igricu pa krenemo da prekidamo i niz pobeda protivnika. 😄

Da bude zapisano. Prva u sezoni prekinut niz. Pobeda. Ne poraza. Konačno! 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa ima srce ,jebes i covica i sve oko covica sto postoji, ovi ljudi ginu na terenu kolko god ograniceni,limitarani bili-ponosim se sa momcima. Nisu oni biralibsigurno i sastavljali tim, treba da se iskulira malo od pljuvacine prema ljudima koji opet predstavljaju klub na ponosan nacin-Mitar,Branko,Neda,Bolomboj,Jago, Hanga i naravno Teodosic(kao i ostali osim par pojedinaca). Uvjek ce mi bit drazi ovi limitarni koji ginu nego manekeni nejpijer i kompanija. 

Treba podrzati ove momke do kraja ma kolko god dali, hvala vam braco do neba!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abizolirni said:

Nedovic i zalaganje u odbrani, katastrofa. Za njega je Teo u odbrani, licno Lazic.

Mene je baš iznerviralo ono kad je pustio Guduru da da trojku na ubacivanje lopte ispod koša i 4 sekunde do isteka napada. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Jeste, ovaj je teška budaletina i lupeta gluposti. Samo je ovo preneo i Harpidis, a on je malo ozbiljniji insajder. 

Da. Ali obojica preneli istog lika sa tvitera. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...