Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, NikolaTest said:

U istoj intervju-u kaze reko i sledece:

 

"Luka Dončić je sjajan igrač. Pričao je da teže davati koševe u Evroligi nego u NBA. Ne znam da li sam saglasan, ali ću moći da se uverim za šest meseci."

 

Izgleda da se i ne razmatra sledeca sezona u Evropi. 😞

Očekivano, ne sjećam se kad je zadnji put neki evropski veći talenat ostao u Evropi nakon 19-20.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Howie Roseman said:

Očekivano, ne sjećam se kad je zadnji put neki evropski veći talenat ostao u Evropi nakon 19-20.

 

Slazem se svakako. Iskreno nisam se nadao da ce doci ni ovu 1/2 sezonu.

Dosta forumasa gaji nadu da ce ostati jos jednu sezonu pa da se spremimo na vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nedovic je samo prokomentarisao ono sto mu je na dusi. Svi su ginuli za njega, a on covek tankovao. Zajebao se kada je podpisao za nas i nije mu se igralo, pa je usrao sezonu klubu i sto je najgore sjebao igrace koji su verovali u njega. Mozda je suvise iskreno odgovorio, ali je istina lekovita. Cini mi se da sve to polazi od Sferopulosa koji je jako iskren prema svima.

Cudimo se izjavi Nedovica o bivsem saigracu kao da smo zaboravili sta je Nedovic  uradio pre samo par meseci  na pripremama sa repkom.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Cudimo se izjavi Nedovica o bivsem saigracu kao da smo zaboravili sta je Nedovic  uradio pre samo par meseci  na pripremama sa repkom.

Nije bio zadovoljan ulogom koja mu je namijenjena i umesto da radi ono sto je radio neko ( naravno da i ne bi radio ali eto ) otisao i uskocio neko ko je bio spreman da pruzi svoj maximum u toj ulozi koja je bila namijenjena Nedovicu

17 minutes ago, Markoss said:

Red je da i mi dobijemo nekog van BG. 

Ne znam koje ce biti opravdanje za Pao ako se to desi? Povreda Lessorta, los njihov dan, trema pred punim tribinama, nastavi niz...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Cudimo se izjavi Nedovica o bivsem saigracu kao da smo zaboravili sta je Nedovic  uradio pre samo par meseci  na pripremama sa repkom.

Uradio je ono sto je i Sabaz trebao da uradi. Otisao sa priprema i nije ukanalio tim sa losom energijom.

  • Like 17
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nedovic je bio zvezdas i 2010. godine, kada to bas nije bilo popularno u kosarkaskom svetu u Srbiji. Kakav god da je, nas je i to je dokazao kad su mu iz KKP doneli dzak para, a on rekao da nema tih para. Tu staje svaka prica, i to mora da se postuje (kao sto treba da se postuje i Gagi Milosavljevic koji nije hteo u Zvezdu svojevremeno, a mogao je, cisto da ne ispadne patkometrijska prica). 

 

Sabaz nema ni mentalitet ni srce da moze da se uklopi medju zvezdase, tako da mi je zaista neshvatljivo da li se namerno kontrira nesto ili neko stvarno staje na stranu coveka koji ni jednog minuta nije pokazao da mu je lepo ovde?

  • Like 40
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

   nekako najveci utisak je da nas konstantnost nekih igraca deli od mnogo boljeg rezultata...previse cesto se desava da nemamo skoro nikakav doprinos od Nedovica I Giedraitisa...posebno jer Nedovic ako ne daje poene je prakticno beskoristan na terenu...Tobija nisam svrstao u tu grupu jer on ako nesto ubaci to je bonus za nas...

 

  Teodosic, Bolomboj, Hanga, Mitrovic i Lazic su igraci koji kad imaju minutazu uvek doprinose na parketu, naravno svako u skladu sa svojim mogucnostima...

 

   ono sto najvise ocekujem da vidim od Topica na pocetku njegovog mandata ovde je igra u tranziciji gde je momak fantastican, verujem da ce i Giedraitis profitirati od toga kao odlican igrac u tom segmentu...takodje bice tu i decijih bolesti, sto je sasvim ocekivano...

 

   veceras da se posibamo pa sta bude...PAO je u odlicnom momentu, u duploj nedelji dobili 2 u gostima pa gde ces bolje...ako uspemo da svedemo Slukasa i Nana na pristojne brojke mozemo da se nadamo necemu...

 

   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  Kukalo se nedeljama da neko mora da izadje iz kluba i proba da objasni zasto Sabaz odbija da igra za klub i vuce se prebijena macka, sada kada je to Nedovic probao opet ne valja. Imao je pored ove Nedovic jos jednu izjavu kako ne osecaju svi klub kako bi trabalo, sada je ocigledno na koga je mislio.

Nista lose nije rekao, uzivo kada se cuje deluje jos blaze. Pogotovo za nekog ko je njemu i saigracima dobrim delom upropastio sezonu svojom kurcoboljom.

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, hakeem said:

   nekako najveci utisak je da nas konstantnost nekih igraca deli od mnogo boljeg rezultata...previse cesto se desava da nemamo skoro nikakav doprinos od Nedovica I Giedraitisa...posebno jer Nedovic ako ne daje poene je prakticno beskoristan na terenu...Tobija nisam svrstao u tu grupu jer on ako nesto ubaci to je bonus za nas...

 

  Teodosic, Bolomboj, Hanga, Mitrovic i Lazic su igraci koji kad imaju minutazu uvek doprinose na parketu, naravno svako u skladu sa svojim mogucnostima...

Pa Nedovic nam je bio najkonstantniji do prije 15tak dana, sada je ocigledno doslo do pada forme. I kod njega i kod Luke a to ce se desiti i Teu u nekom trenutku ali je bitno da taj pad kod svih nasih igraca traje sto krace.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, hakeem said:

   nekako najveci utisak je da nas konstantnost nekih igraca deli od mnogo boljeg rezultata...previse cesto se desava da nemamo skoro nikakav doprinos od Nedovica I Giedraitisa...posebno jer Nedovic ako ne daje poene je prakticno beskoristan na terenu...Tobija nisam svrstao u tu grupu jer on ako nesto ubaci to je bonus za nas...

 

  Teodosic, Bolomboj, Hanga, Mitrovic i Lazic su igraci koji kad imaju minutazu uvek doprinose na parketu, naravno svako u skladu sa svojim mogucnostima...

 

   ono sto najvise ocekujem da vidim od Topica na pocetku njegovog mandata ovde je igra u tranziciji gde je momak fantastican, verujem da ce i Giedraitis profitirati od toga kao odlican igrac u tom segmentu...takodje bice tu i decijih bolesti, sto je sasvim ocekivano...

 

   veceras da se posibamo pa sta bude...PAO je u odlicnom momentu, u duploj nedelji dobili 2 u gostima pa gde ces bolje...ako uspemo da svedemo Slukasa i Nana na pristojne brojke mozemo da se nadamo necemu...

 

   

Kao sto rekoh juce, sami komentari tipa "da se posibamo, pa sta bude", govore o tome na kom nivou je ekipa za koju navijamo...i tako godinama... to je, na zalost, nasa realnost

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

 

 

Ja ne opravdavam ovde Shabazza ali valjda je svima jasno da nije lepo ovo...

@Don Duskodruže, ništa lično protiv tebe-čak štaviše cenim te kao forumaša...

Ali već nekoliko upisa ti se svodi na ,upravo ovo gore citirano!?

Taj igrač je bio (očigledno) teg o vratu saigračima, a i nama, pa je zaslužio svaku kritiku i nikakvo razumevanje za njega ne postoji.

Ne zameri, ponavljam, ništa lično, ali primetno. Svako dobro!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

Nije ni vreme a ni mesto za takve izjave. Neka se Nedovic zapita kako bi se on osecao da se tako u stranom klubu zadesio pa imao zestoku krizu forme i svega...I onda posle toga dodje neko i sl izjavi?

 

Ja ne opravdavam ovde Shabazza ali valjda je svima jasno da nije lepo ovo...

Pisao sam već o izjavi Nedovića pred Armani vezano za poklonjene patike. 

Parafraziam: Dobio si patike?Da to podiže timski duh, pa pauza kao u NBA 2K  onako delovalo je ironično.

Prošlo je nezapaženo prilično.

Inače mislim da se ekipa stvarno viđala oko Šabaza i to ne zato što je neko tu dobar čovek nego jer su znali ono što znamo i mi na forumu, da je to igrač koji diže plafon ekipi.

 

Što se Nejpira tiče , a i to sam pisao mislim da njegovo nezadovoljstvo primarno dolazi zbog toga što se nije osećao lepo na terenu, posebno defanzivno gde je često bio primarni defanzivac na najboljem bolhendleru, a onda i ofanzivno. Čovića krivim najviše posle njega samog.

Svakako to nije razlog za sramno ponašanje i odnos prema klubu, navijačima. Lik je istripovao da je u NBA i hteo je trejd, taj neki fazon.

Toliko od mene , neću ga više pominjati.

 

P.S. Bold. Napije se šalje poruku bivšoj 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da dosta ljudi samo ceka priliku da pljune po nasim igracima, bilo da l su to partije koje pruzaju, izjave koje daju, gestikulacije koje pokazuju, bilo sta.. Kakva je vasa svrha navijati i voleti klub ako se samo pljuje, kontam da je situacija daleko od sjajne, al malo pozitivnije gledajte bice vam bolje sve..

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kankkunen said:

Za Nedovića je najbolje da se bavi svojom igrom, ništa drugo ... da ne lajem previše.

 

EL: 21mpg, 12.4 ppg (49 posto za 2, 37 za 3, 87 za 1). Na 11 od 16 utakmica bio dvocifren, uz to prvi strleac ekipe. Podeli i tri asistencije prosecno, usputno. 

 

Bez brige, bavi se on i svojom igrom. 

Edited by Markoss
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

 

EL: 21mpg, 12.4 ppg (49 posto za 2, 37 za 3, 87 za 1). Na 11 od 16 utakmica bio dvocifren, uz to prvi strleac ekipe. Podeli i tri asistencije prosecno, usputno. 

 

Bez brige, bavi se on i svojom igrom. 

Ma super je kumić, mada ga matori malo pominjao na skupštini ... al biće sve to OK. :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

 

EL: 21mpg, 12.4 ppg (49 posto za 2, 37 za 3, 87 za 1). Na 11 od 16 utakmica bio dvocifren, uz to prvi strleac ekipe. Podeli i tri asistencije prosecno, usputno. 

 

Bez brige, bavi se on i svojom igrom. 

Džabe takve partije kada se ovde svaki njegov potez gleda pod mikroskopom.

Prvi loš potez i redovni pljuvači se javljaju da ga nazivaju luzerom itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...