Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, BarryWhite said:

Kakvih 7 miliona, i sa odlaskom Sabaza smo opet na preko 10M.

 

Napisao sam plus minus :classic_biggrin:  I laiku je očigledno da je po sredi jedno veliko izvlacenje para iz kluba uz poslovično i standardnu nesposobnost Covicevih poltrona ( i dr. Nebojse lično) da sastave iole ozbiljan takmičarski tim cak I sa ovim/ovolikim novcem izdvojenim za plate igrača. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Taki said:

Potrebniji su nam trenutno igrači na vanjskim pozicijama nego četvorka.Sad sa Gilespijem imamo dodatne opcije.

sa gilespijem od opcija imamo bukvalno isto sto smo imali sa bolombojem

s tim da ovaj drugi moze da ubaci nesto i van reketa

bukvalno smo, na sve rupe u timu, doveli bolomboja za siromasne

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mene živo zanima kako teku pregovori i dovođenje samog igrača u KKCZ.

 

Ono imamo rupčagu na PF, fali nam bek a ostali smo i bez projektovanog startnog PG, ali mi dovodimo još jednog centra koji je btw osjetno slabiji igrač od svih koje smo već imali u rosteru.

 

Od čovića i njegove ergele i ne očekujem ništa pametno ali je zabrinjavajuće ako trener pored svih rupa u timu traži baš tog Gilespija.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

Od čovića i njegove ergele i ne očekujem ništa pametno ali je zabrinjavajuće ako trener pored svih rupa u timu traži baš tog Gilespija.

 

Nagađam, ali ne verujem da je trener direktno tražio Gilespija. Pre mislim da je igrač ponuđen jer nema zadovoljavajuću ulogu u Bajernu, Sfero sagledao ima li drugih boljih realnih opcija (vrv nema, jer bi smo ih već uzeli ili dogovorili) i rezonovao: ok, i Gilespi će mi doneti nešto što mi treba (a to je bolja odbrana, skok i bolji blokovi) - uzimam.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

zato sto gledas pojedinacno;

gilespi donosi vise minuta dobre odbrane na visokim poticijama a stoji poziv da date neko pf-ime (kao i pg kad ne valja pangos) koje ignorisemo kao sigurnog el startera

@Sector

 

Vidjećemo u narednom periodu da li je stvarno tako dobar defanzivac kao što se predstavlja.

 

Na PF nama treba igrač koji je bolji od Simona i Prađeda, znam i sam da sad ne možemo naći ni nekog Nigel-Hayesa a o kvalitetu Shengelije da ne pričam. 

 

Eno Efes doveo Dauma iz italijanske lige, trenutno je na 12 ppg uz 45% šuta za tri. Kako oni nađoše a mi ne možemo ništa od Juna do 26. Decembra?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I Davidovac šutira preko 43% za tri, a ima 3 skoka, naspram Daumova 2😜

Nije naš problem na PF procenat za tri, nego sve ostalo. To što nama treba ni Daum ne rešava.

A slažem se da negde na svetu, vrv u EC, LŠ itd. postoji četvorka koja ima neke stvari koje nam trebaju, a neke i nema. Zašto je ne dovodimo - vrv zato što hoćemo mamojebca ili ništa. Jer polovnih opcija među visokima već imamo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da Nikola i Milenko nece pristati na ovu glupost i da nece staviti Nikolinu buducnost na kocku zbog nesposobnosti nase uprave i Nebojse Covica.

Da su hteli da se razvija i da su imali poverenja, mogli su da kazu dolazi Teodosic da ucis od njega, vi cete biti 2 pleja, Jago treci, a ne ovako kad se sve raspalo da ga vracamo nazad.

 

  • Like 11
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mirage93 said:

Nadam se da Nikola i Milenko nece pristati na ovu glupost i da nece staviti Nikolinu buducnost na kocku zbog nesposobnosti nase uprave i Nebojse Covica.

Da su hteli da se razvija i da su imali poverenja, mogli su da kazu dolazi Teodosic da ucis od njega, vi cete biti 2 pleja, Jago treci, a ne ovako kad se sve raspalo da ga vracamo nazad.

 

Slazem se,svaka rec ti je na mestu,ovo je bas bruka los potez uprave,iz ocaja.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...