Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, Dalmos said:

 A sto bi bila pljuvacina, pa i Caboclo je dosao tako u Partizan, i sta mu fali, bice jedan od najboljih centara i Evroligi, a svi su ga mogli uzeti, od Albe do Reala.

Bila bi, jer smo takvi navijaci.

 

Lozimo se samo na skupo i zvucno ime. Primer Sabaz letos.

 

Ako je neko manje zvucno ime onda je smak sveta. Pisu x strane kako dovodimo evro kup igrace. Primer Gilespi.

 

Budi iskren i reci, jel si cuo za tog Kabokla pre SP?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne pisem cesto al jer moze neko da mi objasni kako igrac u sred sezone koji je potisao na dve godine trazi da ne igra jer pregovara sa drugim klubom? Nista mi se ne svidja ovo sto se desava oko nase Zvezde... Ne zbog promasaja sa pojacanjima ili lose igre nego jel oni misle da smo mi budale ili sta? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, candyman said:

Ljudi ne pisem cesto al jer moze neko da mi objasni kako igrac u sred sezone koji je potisao na dve godine trazi da ne igra jer pregovara sa drugim klubom? Nista mi se ne svidja ovo sto se desava oko nase Zvezde... Ne zbog promasaja sa pojacanjima ili lose igre nego jel oni misle da smo mi budale ili sta? 

Za prvi post vaistinu ne pises cesto.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, DrMV said:

Dr Branimir Nestorović je jedan od najstručnijih pedijatara-pulmologa na svetu. Bez uvrede druže, izlečio je više dece nego što si ti (možda) video u životu. Tako da bi (vrv) i tebe izlečio od "prehlade".

O političaru i "političkoj priči za široke narodne mase" Branimira Nestorovića, ne bi se izjašnjavao i ulazio u dublju raspravu, ali dr Nestorović je veliko ime svetske medicine, bez dvojbe.

A sta su tacno kriterijumi za najstrucnost. Na osnovu cega si ti to napisao, na osnovu toga sto si ga gledao na Pinku ili si zaista procitao njegove radove. Doktor Nestorovic tvrdi da su svi ljudi sa plavim ocima poreklom od vanzemaljaca. Spisak izjava koje su strucne kao ova bi bio za citavu stranu na forumu, ali imam ipak milosti, pa ih necu citirati. Srbija je puna strucnjaka koji to mogu da budu samo u Srbiji, pa je Nestorovic i dalje doktor samo zahvaljujuci toj cinjenici. Po istom kriterijumu je i Covic najbolji kosarkaski radnik u Evropi. Covek zaista ima i gomilu titula kao predsednik, ali realno potrefilo mu se da i nije bilo tesko dominirati svih ovih godina. Dva puta je naletao na drzavne projekte i oba je puta oduvan. Jednom od Milovog, drugi put od SNS projekta. Pritom mu je drugi put lekciju ocitao SNS apartcik, koji je samo bio dovoljno pametan da strucnjacima prepusti da rade svoj posao, dok Covic sve ove godine nije imao toliko pameti.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Gde li pre da se besni, ovde ili na fk temi.

Ma ovi iz KK su doktori nauka za ono iz FK... Čoviću, predsedniče naš, sve ti je oprošteno, Deda, Tobi, samo polako momci, proigraćete vi!!! Ma i ako ne proigrate nema veze!!! Šabazeeeee brate vrati se sve ti je oprošteno!!!.... Jbt lakše mi je sad... 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, UrukHai said:

Čime se ovi teletabisi u klubu bave. Sve ovo je dokaz kakvi amateri vode ovaj sveti klub. Ali sve dok imaju podršku ogromne većine navijača, koji dolaze i plaćaju basnoslovno skupe sezonske, likovi će biti još bahatiji, amaterskiji...

Sezonske se mogu svakako nazvati, ali basnoslovno skupim ne. Vrlo su jeftine cak sta vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...