Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, fradler said:

 

Jbg, ljudi imaju izuzetno izbalansiran roster i sve duze periode vrhunske igre. Kako covek da ne bude frustriran kad se seti nase mlohave evrokup kosarke? Kad se seti Bagzija, Dozeta, Vujicina i ostatka nesposobne marve koja obitava u klubu, bajke o napadu na el trofej i ovog nesretnog rostera koje je skrpilo zeleznicko govedo sa najvecim budzetom u istoriji kluba na raspolaganju...

A ja ti opet kazem da se on nije pitao za tim. Ti mi mozes verovati, a i ne moras. Bice promena u timu, ali posle izbora. Da li ce to biti kasno, nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nik1991 said:

E posto vidim da su sad svi sa ovog foruma svjesni sustine problema potrebno je ovo isto nezadovoljstvo pokazati u hali.

Мислим да би то морали. Да се испуни арена на следећој домаћој утакмици и свих 40 и више минута само терати ове из управе. Једноставно згадили су ми и кошарку да гледам.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, VISOKOLETAC said:

A ja ti opet kazem da se on nije pitao za tim. Ti mi mozes verovati, a i ne moras. Bice promena u timu, ali posle izbora. Da li ce to biti kasno, nemam pojma.

A što poslije izbora,skauti su nam zauzeti predizbornom kampanjom ili će možda nakon izbora biti otpuštanja igrača,iznenada će se pojaviti instant kvalitet na tržištu,neka nba sječa poslije izbora.Ovo rastezanje sa promjenama i ako nema čovjeka koji ne vidi da od ove ekipe nema ništa je pišanje po navijačima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim opet smo siromašni i pare su problem.

 

Ljetos se nije kukalo na budzet kad su došli Prađedovac i Simbron za milion + evra, jedan gazdina a drugi miškova kombinacija. Ko nas jebe kad smo kopirali prošlu sezonu, samo sa više novca.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Duško i treba da bude motivisan. Ozbiljan je trener i ne treba da oseća nikakvu emociju prema bivšim klubovima, a naročito ne prema onima koji ga nisu ispoštovali. Kako smo u prethodnim utakmicama igrali odbranu, očekujem da nas zatrpaju Marinković i Hauard. Naročito ovaj drugi. Prvi put sam potpuni pesimista pred utakmicu. Nemam ama baš nikakva očekivanja, niti gajim nadu da možemo da preokrenemo sezonu. Nema ko da povuče, jednostavno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi smo sada po kvalitetu kao Empoli u kalču. Mozemo da dobijemo Inter i Juventus, ali nam sledi donji deo druge polovine tabele. S tim što je razlika izmedju para u Interu i Empoliju mnogo, mnogo veca nego izmedju Barse i Zvezde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, VISOKOLETAC said:

14.12 u 19H00

Idealno vreme, tri dana pre izbora, da se i sa nase utakmice cuje glas protiv vrhovnog, a onda i protiv onog naseg inzenjera robotike i eto nama pojacanja.

Edited by Dzonii
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jesmo svi apsolvirali koliko smo neatletična ekipa, koliko nam fale fizikalije i koliko zbog toga ispaštamo. Sa druge strane, možda grešim ali vrlo moguće da nikada nismo imali ekipu sa više BBIQ. Ljudi koji kapiraju košarku na nivou iznad. Teo, Mitar, Šabaz (ona verzija koju još nismo videli), mrtvi Pradjed, Neda. I Hanga bokte, zamal i njega da zaboravim, možda odmah posle Tea i Mitra. Šta hoću da kažem, niti je sve u fizikalijama, ma koliko moderna košarka ne može da se zamisli samo sa pametnim momcima niti je sve u tom IQu. Mora da bude negde između. Sad svi balavimo, ok, priznajem, moguće i ja prvi, na to kako grobari izgledaju fizički dominantno. S druge strane, njihov IQ je neuporedivo ispod našeg, Željko excluded. 

 

Duško je par kola sa istom ovom ekipom igrao mnogo ozbiljniju odbranu. Maltene pa neuporedivu. Dakle nije (samo) do fizikalija. Svakako nećemo ništa braniti na perimetru kada nam na 7 metara od koša stoje Šabaz i Jago ali će u različitim kombinacijama rostera to biti moguće. Kada ekipa vrati samopouzdanje i voljni momenat (kao Q3 protiv Valensije) biće i odbrana bolja.

 

Mislim da je Uini neki dan rekao, nama je napad problem. Maltene statični napadi ekipe sa visokim IQom, nula kretnji, loše do nikako postavljeni blokovi.

 

Daleko bilo da čuvam vatru jer sam od toga digo ruke nažalost. Niti da lažem sebe ali ova ekipa može i sa postojećim rosterom mnogo bolje da igra i da ostvari mnogo bolje rezultate pa i u kontinuitetu. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

E, a moram da vam priznam da izgleda da nije jos toliko lose koliko mislimo. Jos uvijek nema komsija da nam kazu kako je VJ dobar trener samo mu treba malo vremena. U ovom slucaju bi bilo kako Sabaz ne igra lose, nego mi ne vidimo da on u sustini igra dobro i da ne treba on da se silbuje (covjek postade svakodnevnica naseg rjecnika, tipujem da se doda u rijeci prosle decenije zajedno sa rijec sendvicar) nego Yago jer je limitiran, takodje Bjelica kada zaigra da ce nam dosta tecnije ici igra i da cemo bolje izgledati na terenu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fradler said:

Za dve klase su iznad, nivo kosarke koji ima vrlo malo dodirnih tacaka s ovim jadom sto mi igramo.

 

Da, imaju nesto skuplji roster, ali slaba mi je to uteha kad se setim da Nejpira i Tobija placamo koliko oni npr. Douzera, Nanelija i Kabokla. Ako ne i vise. Potkrade se i tamo neka brljotina (Kaminski, Ponitka), ali to je normalno. Da promasis sa 8 od 10 potpisa je apsolutno nenormalno, to moze samo GM Coki. 

Jbg Šabaz je letos bio možda i najbolja opcija za pleja i niko nije očekivao da će zaboraviti da igra košarku, to ne bih računao u brljotinu našeg košarkaškog maga.

 

Veće brljotine su domaća osnova minus Lazić, Mitar i Teo kao i potpis Jaga (iako on igra sasvim ok) ako već imaš Tea i Šabaza.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, berti said:

Mi smo sada po kvalitetu kao Empoli u kalču. Mozemo da dobijemo Inter i Juventus, ali nam sledi donji deo druge polovine tabele. S tim što je razlika izmedju para u Interu i Empoliju mnogo, mnogo veca nego izmedju Barse i Zvezde.

Ali isključivo možemo da dobijemo na domaćem terenu.... u gostima, daj bože da skupimo 3 2-3 pobede

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pacino said:

E, a moram da vam priznam da izgleda da nije jos toliko lose koliko mislimo. Jos uvijek nema komsija da nam kazu kako je VJ dobar trener samo mu treba malo vremena. U ovom slucaju bi bilo kako Sabaz ne igra lose, nego mi ne vidimo da on u sustini igra dobro i da ne treba on da se silbuje (covjek postade svakodnevnica naseg rjecnika, tipujem da se doda u rijeci prosle decenije zajedno sa rijec sendvicar) nego Yago jer je limitiran, takodje Bjelica kada zaigra da ce nam dosta tecnije ici igra i da cemo bolje izgledati na terenu.

Malo vise li zagrabis u to, bez obzira sto je apsolutno je tacno to sto kazes, eto te na obavestenjima i objasnjenim tatisanjem. Čak je komentarisanje sudjenja na njihovin utakmicama kaznjivo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Taki said:

A što poslije izbora,skauti su nam zauzeti predizbornom kampanjom ili će možda nakon izbora biti otpuštanja igrača,iznenada će se pojaviti instant kvalitet na tržištu,neka nba sječa poslije izbora.Ovo rastezanje sa promjenama i ako nema čovjeka koji ne vidi da od ove ekipe nema ništa je pišanje po navijačima.

Durent reko da dolazi 18. decembra, neće ranije da ne bi odvukao pažnju sa izbora.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...