Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sve se lakše doživljava kad ekipa pobeđuje pa i ova pat pozicija sa Napierom. Svi su očito svesni njegovog kanala jer da nije tako Sfero bi ga forsirao i dalje sa velikom minutažom ali umesto toga jasno je da je pao u hijerarhiji iza Yaga trenutno i to debelo. Pokušava Sferopulos i da ga gurne dosta u petorke sa Teom kako bi ga ovaj "otčepio" jer ko će ako neće Teo, ali ni to da za sad ne daje rezultat. Ja bih ga čekao do nove godine da se situacija pomeri sa mrtve tačke a nakon toga bi zadatak numero uno za upravu trebalo da bude rešavanje situacije sa njim, u tom periodu će i igrači iz drugih EL klubova biti eligible da igraju za nas u El ako dovedemo nekog takvog. Jasno je da je mnogo lakše dovesti dobrog igrača u međusezoni nego u sred sezone ali za pare koje prima Šabaz (ili nešto manje što bi preostalo nakon hipotetičkog sporazumnog raskida) uvek može da se nađe kvalitetan igrač. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

 Kapa dole Sabazu na jednoj stvari, a to je da je zajebao Covica za desetku. Uglavnom je robotičar sjebavao ljude, konacno sada neko njega. 

 

U suštini postoji ugovor kojim je precizirana plata igrača i svako od njih će biti isplaćen kad tad, bilo redovnim putem ili putem božić BATE.

 

Vjerovatno i zbog toga nema više šilbovanja. Ranije smo to radili nakon par mečeva ako igraču ne ide a sad trpimo Shabazza, Tobija, Simona, Hollanda, Martina... Adams je izuzetak ali on je vjerovatno i sam želio da ode a sumnjam da je imao neka ogromna primanja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Neverovatno, nebitni su sutevi totalno vec govor tela i hitrina pokreta, trenutno deluje kao bezivotno telo ovog igraca.

Možda Nejpir ima nekog brata blizanca, pa su nam njega uvalili posle Asvela, još nosi masku, kako da prepoznaš da li je pravi ili lažni Nejpir?! 😀

Edited by Hroničar985
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mille plateaux said:

Da coveku zaista dolaze zena i dete, i da je zaista to primarni problem njegovog samopouzdanja, bilo bi ocekivano da je juce bio u ozbiljnom hajpu i isporucio nesto vise od standardne nesrece koju dobijamo od njega. 
Osim ako mu nije stigao sms posle tekme 😂

Mozda iz kluba hoce da ga iznenade

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A možda Šabaz namjerno loše igra da bi tako natjerao ženu da mu se vrati. U fazonu, vidiš da se raspadam bez tebe, šta mi radiš, ženo!!! A možda i ona skonta da ako ne bude dobrih ugovora nema ni kinte za nju?

Mislim, kad već travestiju dovodimo do kraja...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Valensija je izgubila juce od Bilbao-a 6 razlike. Zaigrao je i Jovic, znaci kompletni ce biti protiv nas. Iako kvote kazu 1.8 na njih a 2.25 na nas, ipak po meni smo mi favoriti bez obzira na njihov domaci teren. Prosto kvalitetniji smo, a deluje i da smo u boljoj formi od njih, mada videcemo. U svakom slucaju 1 pobeda iz ovog duplog kola je pod moranje.

 

Ne znam sta da ocekujem od Sabaza tamo, ali od Tobija ocekujem da zaigra protiv ex kluba i da pruzi najbolju partiju u El do sada, sto i nije tesko, s obzirom koliko je los bio do sada. Obicno pokida u Abi pa se utripujemo sace i u El da proigra ali to do sada nije bio slucaj. Vreme je. Uostalom ni on ne bi trebao biti izostavljen iz ove price o potencijalnim silbovanjima. Sutira 3/17 za 3, a prethodne 2 El sezone je bio na 40%. Dakle mislim da nije realno da jos dugo trpimo igraca koji ne igra ni odbranu ni napad na zadovoljavajucem nivou ako ovako nastavi. Sabaz barem se trudi da razigrava trenutno, bar nesto prikazuje sa svoje pozicije. Tobi niti je elitan skakac niti elitan p&r igrac iako je ok u ta dva segmenta ali najvecu razliku sa svoj pozicije pravi u tome sto je vazio za elitnog sutera sa pozicije 5. Prosto ili ce morati da popravi procente suta za 3 sto pre ili ce morati da bude jos efikasniji za 2 i jos aktivniji na skoku. U suprotnom, po meni je on prvi na listi bez obzira sto pruza odlicne partije u Aba za razliku od Sabaza jer je potencialno daleko manji game changer kada su obojica u formi a i sigurno je puno lakse raskinuti ga. Nadam se da ce proigrati koliko prekosutra, oduvek mi je bio gotivan igrac, deluje i kao dobar lik, ali za sada je pokazao premalo u El a prosla je trecina takmicenja. Vreme je.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče meča u Valensiji sve se crta da ćemo izgubiti:

1. Vezali su 5 poraza u EL a ni u ACB ne blistaju

2.Dobija ih ko stigne

3.Najbolji igrači im loše igraju

4.Moraju da se dižu protiv nas. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Što se tiče meča u Valensiji sve se crta da ćemo izgubiti:

1. Vezali su 5 poraza u EL a ni u ACB ne blistaju

2.Dobija ih ko stigne

3.Najbolji igrači im loše igraju

4.Moraju da se dižu protiv nas. 

Igra li im Stefan Jović

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Wingwalker said:

Zadnja promena pri rezultatu 22:12 je "nema dalje" level.
Nije ovo taj Nejpir.

 

svaki potez odiše vrišti samopouzdanjem; neverovatna transformacija nizbrdo za svega par tekmi pa do danas

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

I protiv Borca je bio odličan.

 

Vidi se odlučnost, samopouzdanje, nije mrsomudio. Sada odbija da šutira čak i kad nema nikog u njegovoj blizini. 

 

Spoiler

 

 

 

 

Razgovarao sam sa mojom vidovitom komšikom i ona kaže da je možda zgazio neke vradžbine. Skoknuću danas do kluba da ga malo poprskam svetom vodicom. :smiley53:

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Imam jedno cudno pitanje? Juce sam pobedio u giveawey na instagramu, pred pocetak utakmice sa cibonom i osvojio sam 2 karte, medjutim nisam bio u mogucnosti da ih primim..pa su mi poklonilj majicu i dao sam im podatke medjutim izostavio sam broj telefone, hoce li sada kurir moci da mi dostavi bez broja telefona, a naznacio sam ime prezime adresu i grad. Cime oni uglavnom salju kojom kurirskom sluzbom, ako je neko narucivao do sada iz shopa?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Petar1995 said:

Pozdrav svima. Imam jedno cudno pitanje? Juce sam pobedio u giveawey na instagramu, pred pocetak utakmice sa cibonom i osvojio sam 2 karte, medjutim nisam bio u mogucnosti da ih primim..pa su mi poklonilj majicu i dao sam im podatke medjutim izostavio sam broj telefone, hoce li sada kurir moci da mi dostavi bez broja telefona, a naznacio sam ime prezime adresu i grad. Cime oni uglavnom salju kojom kurirskom sluzbom, ako je neko narucivao do sada iz shopa?

Daj Bože da ti stigne ta majca, pošto sam ja naručio original dres, primili su porudžbinu i evo već četvrti dan se prave ludi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...