Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, СтелаРоса said:

Jel to zato sto su nam finansije slabije od njihovih ili zato sto Covic namerno pravi losiji tim?

To znaci da se Covic mesa u posao trenerima, znaci da je bandoglav, da je sujetan i da ne zna. Potrosio je mozda i vise para, i nikad nece nauciti, u top 8 te ne vode Lazarevici, Kuzmici...jebala ga domaca baza, kup i Agroziv za sva vremena.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, BojanaCZV said:

 

A mene ne, ni najmanje.

 

Čovek bio jako slab, da ne upotrebim neku tezu reč. Uzeo ozbiljan novac pola sezone.

 

Zapravo, prvi put u životu navijam da Real izgubi.

 

Eto, rekla sam 😌

Ako je Kampaco bio najveci problem Zvezde prosle sezone onda smo mi na konju koliko kvaliteta imamo u rosteru...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Malo kasnis, ali su moj post prebacili. Verovatno imas neku protekciju. Nisu mogli nista da ubace, a imali su dosta otvorenih suteva.

Ispucali se ljudi protiv nas kad su belu tehniku ubacivali. Izgleda da će sličnu šutersku večer imati sledeće godine. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

To znaci da se Covic mesa u posao trenerima, znaci da je bandoglav, da je sujetan i da ne zna. Potrosio je mozda i vise para, i nikad nece nauciti, u top 8 te ne vode Lazarevici, Kuzmici...jebala ga domaca baza, kup i Agroziv za sva vremena.

Covic je mufljuz, jel ti stvarno mislis da imamo domacu osnovu jer negujemo srpsku kosarku i bitno nam je zbog kupa i kls? Pa on je u stanju da sutra dovede 10 stranaca i promeni pricu za 180 stepeni. 
 

Da se mesa u posao trenera to stoji. Ali isto tako stoji i da nikada nismo dobili mogucnosti kao komsije, sto je opet logicno jer naravno da ce neko pre da gurne novac Obradovicu nego Covicu. Mi smo 7-8 godina osvajali trofeje i bez obzira na ucesce u EL uvek imali neizvesne finansije, krpili da sastavimo tim da se ne brukamo u EL. Znas kad bi Obradovic dosao u Partizan da je morao da trenira Voltersa, Vajta, Bentila, Martina, Tobija? Nikad. Znalo se da je to projekat koji puca na visoko. Dovode se igraci sa dugogodisnjim isksustvom igranja EL, zdravi, nakon dobre sezone, u najboljim godinama. I jos na sve to igraci iz Nba. To kosta. Mi dovodimo skart jacih klubova kao sto Markos rece. Igrace u godinama, nakon lose sezone, ispovredjivane. To kosta dosta manje, cime uopste ne opravdavam nakaradno sastavljanje rostera, ali nismo za poredjenje sa komsilukom.

 

  • Like 15
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ako mozete bodrite klub, ako ne, bataljujte. Ovo je moja Zvezda i necu da dozvolim da mi Covic ogadi kosarku kao sto je Terzic zajedno sa Vucicem uspeo da mi ogadi fudbal.

 

Jos ona objava danas insajdera gde je trener kriv sto nema pojacanja i da on ceka da budu svi kompletni. Jel u klubu misle da smo mi budale i da im verujemo? Sram ih bilo, silne pare im ostavljamo da bi nas ponizavali i gledali kao decu od 3 godina kojima mozes da serviras sve i da ce oni verovati u sve. I taj budzet kojim Covic rukovodi i dovodi razne igrace smo mi gradjani Srbije obezbedili!

 

Ako mozemo mi pored malih ekrana da vidimo vec 2 meseca da nam fali dvojka i cetvorka pa sa sve povredjenim igracima a jedan Janis Sferopulos i Dusko Ivanovic ne vide, onda trebaju lepo da pocepaju svoje kosarkaske licence i da idu da se bave necim drugim, a po rezultatima bih rekao da su ipak navijaci u pravu.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Опет се стигло до тога да су криви Митровић и Давидовац шта рећи више хахахаха занимљиво да је тај Митровић други поентер екипе, први поентер Недовић и Тео овде стављани у тим Човић и гле они нам најбољи играчи, а они који су ишли у тим Душко шта су до сада урадили? 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Опет се стигло до тога да су криви Митровић и Давидовац шта рећи више хахахаха занимљиво да је тај Митровић други поентер екипе, први поентер Недовић и Тео овде стављани у тим Човић и гле они нам најбољи играчи, а они који су ишли у тим Душко шта су до сада урадили? 


Zli jezici bi rekli, kakvi poenteri takvi i rezultati. Javlja mi se 3/10 a onda ćemo da vidimo šta ćemo dalje, valjda ćemo posle biti kompletni, kao da samo nama fale igrači. Pojačanja nam u tom trenutku više neće biti ni potrebna.

Edited by K.Dot
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:


Zli jezici bi rekli, kakvi poenteri takvi i rezultati. Javlja mi se 3/10 a onda ćemo da vidimo šta ćemo dalje, valjda ćemo posle biti kompletni, kao da samo nama fale igrači. Pojačanja nam u tom trenutku više neće biti ni potrebna.

А за то су криви они или ипак ови који су подбацили испод сваког очекивања?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedna fajterske tekme komšija za rispekt u kojoj i pored lošeg šuta i lošeg skoka,
za razliku od produžetka sa Oly u ovom dobijaju Pao...ali dobijaju i PJ-a sa poenima i Kabokla koji u napadu dominira iznad obruča, preuzima bekove koji ga se na prodoru plaše već sada ko djavla.
Kada zategnu odbranu a hoće...slikaćemo se sa prednošću domaćeg u PO.
A Dubai već ušo bez kucanja.





  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Još jedna fajterske tekma komšija u kojoj i pored lošeg šuta i lošeg skoka,
za razliku od produžetka sa Oly u ovom dobijaju Pao...ali dobijaju i PJ-a sa poenima i Kabokla koji u napadu dominira iznad obruča, preuzima bekove koji ga se na prodoru plaše već sada ko djavla.
Kada zategnu odbranu a hoće...slikaćemo se sa prednošću domaćeg u PO.
A Dubai već ušo bez kucanja.


 

Dubai nece sledece godine 100%

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wingwalker said:

Još jedna fajterske tekme komšija za rispekt u kojoj i pored lošeg šuta i lošeg skoka,
za razliku od produžetka sa Oly u ovom dobijaju Pao...ali dobijaju i PJ-a sa poenima i Kabokla koji u napadu dominira iznad obruča, preuzima bekove koji ga se na prodoru plaše već sada ko djavla.
Kada zategnu odbranu a hoće...slikaćemo se sa prednošću domaćeg u PO.
A Dubai već ušo bez kucanja.




 

Gotovo sigurno sledece godine ne idemo i komsije i mi

Tipujem da ce oni ipak igrati(sve i da mi osvojimo ABA)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Nini3112 said:

Gotovo sigurno sledece godine ne idemo i komsije i mi

Tipujem da ce oni ipak igrati(sve i da mi osvojimo ABA)

Mozemo da pricamo sta god hocemo, oni su realno za dve sezone pokazali vise nego mi za 10, i zasluzuju vise nego mi. Sami smo krivi...

Sutra overavamo 16to mesto sta god uradili, to govori o nasim kvalitetima.

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Gledam veceras kako se Zalgiris poigrava sa mocnim Armanijem i koliko je Lo nemocan... Gledam kakva je zver Kaboklo i razmisljam kako ce sutra pritisak da mi skoci na 200 kad Tobiska krene da operise na oba kraja parketa, a igra za duplo vece novce od Brazilca. Jbt, kakvi prokleti diletanti rade u ovom klubu. Medju milionima mogucih kombinacija rostera od 12 miliona evra legendarni doktor masinstva koji je 53 godine u kosarci nekako je uspeo da nabode najdisfunkcionalniju mogucu. Evrokup place za Albom, Asvelom i nama, tri tuzna i ruzna paceta zalutala u ovo takmicenje.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Добро јутро екипо. 
Покушао сам да спавам али није ишло. Равнодушан сам на победе комшија али много ствари сам видео што код нас нисам видео од сезоне 2016/2017. Колико један човек може да својом главом уништи то је немормално. Све што је Партизан синоћ радио( свеукупан утисак) то смо ми радили 2016/17 само што сплетом околности(Јавор) нисмо ушли у топ 8. Да би направили искорак у ЕЛ. треба да урадимо следеће. Свака утакмица у Арени да грми од навијања( ако неће да долазе на Абу ни не треба да играмо евролигу), да се отарасимо домаћих полу играча,странце да доводимо који хоће да напредују,а не пропала имена и да не буду старији од 28( ако може број не небитан),али да буду фајтери а не лигњослави. ако се већ има пара вратити неке наше играче( Калинић,Гудурић,Јовић(нба).

Све што ме тишти искрено не знам ни да пренесем у поруку јер знам да за 10година нисмо урадили ништа нити ке било политичке воље да се уради. Њима је дато исто па су више урадили. Време је да неко други преузме вођство да покушамо и видимо да ли је до Човића проблем.

Данас сви у Арену и да будемо ко један (40мин) а не да ћутимо као већина хале. Треба нам јединство јер мислим да нам је ово последња Евролига. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fradler said:

Gledam veceras kako se Zalgiris poigrava sa mocnim Armanijem i koliko je Lo nemocan... Gledam kakva je zver Kaboklo i razmisljam kako ce sutra pritisak da mi skoci na 200 kad Tobiska krene da operise na oba kraja parketa, a igra za duplo vece novce od Brazilca. Jbt, kakvi prokleti diletanti rade u ovom klubu. Medju milionima mogucih kombinacija rostera od 12 miliona evra legendarni doktor masinstva koji je 53 godine u kosarci nekako je uspeo da nabode najdisfunkcionalniju mogucu. Evrokup place za Albom, Asvelom i nama, tri tuzna i ruzna paceta zalutala u ovo takmicenje.

Bar 80 % ljudi ovdje na forumu je bilo oduševljeno Tobijem,kada sam napisao da je Mitrović bolji igrač da je ovaj jedino možda u skoku bolji ljudi su me ovdje ismijavali,a na kraju se ispostavilo da nije bolji ni u skoku jer je Mitrović ove sezone još spremniji pa je i skok popravio.Partizan je sinoć bio na ivici da ode na 4:7,odigrao lošu utakmicu pa mi je malo nejasno ovo oduševljenje njihovom igrom.A stoji da imaju bolji roster da pametnije dovode igrače, i da, ako ostanemo u ovom sastavu dzaba nam prednost domaćeg terena..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fradler said:

Gledam veceras kako se Zalgiris poigrava sa mocnim Armanijem i koliko je Lo nemocan... Gledam kakva je zver Kaboklo i razmisljam kako ce sutra pritisak da mi skoci na 200 kad Tobiska krene da operise na oba kraja parketa, a igra za duplo vece novce od Brazilca. Jbt, kakvi prokleti diletanti rade u ovom klubu. Medju milionima mogucih kombinacija rostera od 12 miliona evra legendarni doktor masinstva koji je 53 godine u kosarci nekako je uspeo da nabode najdisfunkcionalniju mogucu. Evrokup place za Albom, Asvelom i nama, tri tuzna i ruzna paceta zalutala u ovo takmicenje.

 

Meni nije jasno kako im je promakao Kaboklo ali su spazili drugog Brazilca od 1,50 m.

 

Doktori.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Crni said:

Covke pa prepisi nesto majku mu, vidis da oni znadu  a ti ne znades🤣

 

Pa cak i tako, da nije bilo onog naseg poraza od cibone, ni aba titulu ne bi videli prosle godine.

Koliko je zapravo malo normalnosti potrebno a ni to malo ne postoji...

Nije ni razlika u budzetu velika niti odlucujuca, a reko bih ni na trenerskoj klupi.

 

Neke junsko-julske greske prave razliku...

Kao i ozbiljna razlika u sudjenju. Recimo one situacije poput igranje nogom kabokla nakon cega imaju kontru, ili 3+1 lideja gde je naravno on napravio offensive...Pa znate sta bi bilo u nasem slucaju. Btw to je samo ilustrativni primer.

  • Like 6
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...