Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Irski_srbin said:

Mesina u fazonu : Niste me dobro razumeli, nisam to mislio ni rekao, ali da Pangos je i dalje nevidjena štetočina”

To je tek pokazatelj koliko je jadan, on je povukao izjavu zbog koje može da ima problema, a omalovažavanje sopstvenog igrača ostaje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

A sad ozbiljno, ako ne uspemo da potpisemo Herisona ili tako nekog, ne bih se bunio ni da probamo sa Pengosem. Bolje ista nego nista. Ako bi ga raskinuo Milano i dosao bez obestecenja on sigurno nije skup cak naprotiv, ne bi nista izgubili a mogli bi dobiti mozda da tokom sezone zalici na starog kao sto je i zalicio protiv Olimpijakosa pre par kola.

 

Ocigledno je da nema dobar odnos sa trenerom a sigurno da to utice i na njegove partije a ne samo povreda koju je zalecio. I to sad gde je u kanalu postize 7.2 poena, 3 asistencije uz nesto slabije procente ali ne bas toliko lose. Bolje od Tea na primer, procente. Mislim Sabaz postize i vise poena prosecno ali mu je govor tela puno losiji nego Kevinov. Uostalom ne bi dosao kao nosioc igre vec tu da ojaca organizaciju igre koja nam manjka kada Teo nije na parketu i da imamo jos jednog beka koji je siguran na lopti dok se Sabaz ne oporavi a sigurno da ce biti tu jos povreda na bekovima jer to smo mi.

 

Sabaz, Pengos, Jago

Nedovic, Teo

 

Ovo naravno samo ako ne bi bilo kvalitetnijih resenja da se dovede sg igrac, a tek ne ako Sabaz i dalje ne bude pruzao nista pa da Pengos popuni to mesto, to ko je predlozio taj nam ne zeli dobro. 😄

 

Link to comment
Share on other sites

ako ima problema Nejpir onda je ovo govnarska izjava na vise nivoa

 

ako ima te prijatelje koje pominje Mesina  vrlo moguce da znaju da ima porodicnih problema

koristiti sve to kako bi sa sebe skinuo odgovornost je bas jajarski da ne kazem nesto gore

 

lepo ga je spustio Sabaz i njega i Armani kao klub

 

Edited by srlepajce
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U sportu jednostavno imas periode kad si u formi i kad nisi, i onda je tu tajming dosta bitan. Da je krenuo da pada u januaru, februaru, imao bi kredita kod ljudi kao Vildoza koji tri meseca nije igrao kosarku, pa opet nije bio izvizdan. Nejpir mora da proigra, jer je jedini koji igra nerealno u skladu sa svojim skillom. Svi drugi igraci su tu negde, ali Nejpir deluje kao americki Dzoni Ivanovic, sto svakako nije realno. 

Edited by Markoss
  • Like 29
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

@Brat od Korneta ma kakvi, ne treba ovdje Pangos vec ako dolazi neko onda defanzivnije orjentisan. 

 

Rak rana ove ekipe je 4. Na 2 mozemo da pokrpimo ozb imena ali na 4 nam treba bas klasicna 4 koja ne treba da je extra kvaliteta ali da radi posao. 

 

Ma slazemo se, al kazem u slucaju da ne pronadjemo tog jos jednog beka koji pase, misljenja sam da bolje Pengos nego niko, pa iz te perspektive ako bi uopste tako nesto ikad bila opcija.

 

Ako dodje Birch na 5, ocekujem Bolomboja 25min na 4. Bolomboj je igrao 4 u Cska x puta i to sasvim pristojno. Ako se ne ukaze atleticna cetvorka, bolje dovesti i peticu a Bolomboja prebaciti na 4. Puno vise smisla ima da on igra 4 nego Davidovac a tek Mitrovic. U odnosu na Mitrovica bolji je skakac (defanzivni pre svega jer je Mitrovic u ovom trenutku elitni ofanzivni skakac u El babamuka hehe) i moze da pogodi spolja, u odnosu na Davidovca je bolji skakac a moze i nesto da zida sa cetvorke, jedino je losiji dodavac od obojice al to je najmanje vazno za visoke.

 

Znaci ili

 

Cetvorka, Simonovic/Davidovac

Bolomboj, Mitrovic, Tobi

 

ili

 

Bolomboj, Simonovic/Davidovac

Birch/ili neki drugi atleta, Mitrovic, Tobi

 

Davidovac je po meni najproduktivniji sa pozicije 3 i po meni njegova uloga bi trebalo biti bek ap trojka u odsustvu Hange ili Giedraitisa ili bek ap cetvorka u odsustvu Bolomboja ili kojim slucajem nove cetvorke, a trenutno bi gurao Simonovica na bek ap cetvorku zato sto je bolji skakac od njega i visi je i jednostavno je teze dati kos preko njega. Kazu ljudi spor je za cetvorku Simonovic, pa jos gore da je petica jer bi bio u cescoj situaciji od cetvorke da preuzima bekove. Samo da dobije bar 10ak minuta u kontinuitetu i da jaca samopuzdanje i da pogadjau suteve za 3, on je imao 35% u G ligi na velikom uzorku, pre toga u Megi iste procente, evo i sad je lepo otvorio sa 4/10. Znaci skok i sut za 3 poena na tih 35% bi bila bomba kad bi dobili od njega, a pritom nije da samo to ume, ono moze da bude i lob meta iz pika, mogao bi mozda nesto i da nazida protiv fizicki slabijih cetvorki.

 

Ako kojim slucajem trener ne bude racunao na njega, probao bi i sa Bjelicom kao bek ap cetvorkom ako uopste bude postojala ta mogucnost. Covek je pre manje od 2 meseca na turniru u Nemackoj izgledao kao nasa ubedljivo najbolja cetvorka, a pritom pricamo o ulozi od recimo 10-15min (pod uslovom da je spreman i da je trenirao ovo vreme) i pod uslovom da dovedemo startnu cetvorku ili peticu a da je Bolomboj starter na 4.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Posle kog iznosa na bankovnom računu treba da me ne zanimaju lični i porodični problemi i da ne utiču na mene? 

Pitam za nastavnicu Srpskog jezika i književnosti. 

Pa eto ta nastavnica koju spominjes radi za mnooooogooo manje novca i svoje porodicne probleme ostavi van zgrade u kojoj radi.Ako si vec rad da polemises o psiholozima, hocemo li mozda i na temu nepostojece skauting sluzbe da pricamo?!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Markoss said:

U sportu jednostavno imas periode kad si u formi i kad nisi, i onda je tu tajming dosta bitan. Da je krenuo da pada u januaru, februaru, imao bi kredita kod ljudi kao Vildoza koji tri meseca nije igrao kosarku, pa opet nije bio izvizdan. Nejpir mora da proigra, jer je jedini koji igra nerealno u skladu sa svojim skillom. Svi drugi igraci su tu negde, ali Nejpir deluje kao americki Dzoni Ivanovic, sto svakako nije realno. 

 

Donekle imaš pravo, ali poređenje nije baš na mestu. Vildoza je igrao posle povrede užasno, ali se mnogo više borio na obe strane terena, pokazivao da mu je stalo. Shabazz deluje kao da ga neko primorava da se bavi ovim poslom. Toliki bol u kurcu Vildoza nije imao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako mi je drago sto sam prestao da navijam za ovaj cirkus od kluba tamo 2017-te od afere Telefon. 

 

Radonja i Kalina sezone excluded. 

 

 

Pa sad posto me emocionalno bas briga, mogu da  uzivam i da konstantno pratim sta se desava  jer je ovo trenutno jedna od jacih komedija koje pratim. 

 

 

Iz sezone u sezonu sve ludje i pomahnitalije. 

 

Ajde sad da vas pitam, kako je to moguce da svake sezone imamo po par igraca sa porodicnim problemima i ljubavnim jadima, par povredjenih, par sto gledaju sa tribina i par penzionera? 

 

Kako je moguce da npr Demarkus Nelson i Carls Dzenkins nisu imali nikad nikakvih problema??? Okej, imali su slabije poentetske partije, posebmo Dzenkins al i dalje je doprinosio mnoogo i nije bio tuzaaaaaan. 

 

Kako to da Markus Vilijams nije bio tuzan jer u Srbiji nije legalizovana marihuna? 

 

Oni nisu ljudi ili sta?

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Kako mi je drago sto sam prestao da navijam za ovaj cirkus od kluba tamo 2017-te od afere Telefon. 

 

Radonja i Kalina sezone excluded. 

 

 

Pa sad posto me emocionalno bas briga, mogu da  uzivam i da konstantno pratim sta se desava  jer je ovo trenutno jedna od jacih komedija koje pratim. 

 

 

Iz sezone u sezonu sve ludje i pomahnitalije. 

 

Ajde sad da vas pitam, kako je to moguce da svake sezone imamo po par igraca sa porodicnim problemima i ljubavnim jadima, par povredjenih, par sto gledaju sa tribina i par penzionera? 

 

Kako je moguce da npr Demarkus Nelson i Carls Dzenkins nisu imali nikad nikakvih problema??? Okej, imali su slabije poentetske partije, posebmo Dzenkins al i dalje je doprinosio mnoogo i nije bio tuzaaaaaan. 

 

Kako to da Markus Vilijams nije bio tuzan jer u Srbiji nije legalizovana marihuna? 

 

Oni nisu ljudi ili sta?

 

Isto kao i kada smo pricali o povredama i uporedjivali se sa komsijama.

Nije sve do srece ili okolnosti, ima nesto i do selekcije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Kako mi je drago sto sam prestao da navijam za ovaj cirkus od kluba tamo 2017-te od afere Telefon. 

 

Radonja i Kalina sezone excluded. 

 

 

Pa sad posto me emocionalno bas briga, mogu da  uzivam i da konstantno pratim sta se desava  jer je ovo trenutno jedna od jacih komedija koje pratim. 

 

 

Iz sezone u sezonu sve ludje i pomahnitalije. 

 

Ajde sad da vas pitam, kako je to moguce da svake sezone imamo po par igraca sa porodicnim problemima i ljubavnim jadima, par povredjenih, par sto gledaju sa tribina i par penzionera? 

 

Kako je moguce da npr Demarkus Nelson i Carls Dzenkins nisu imali nikad nikakvih problema??? Okej, imali su slabije poentetske partije, posebmo Dzenkins al i dalje je doprinosio mnoogo i nije bio tuzaaaaaan. 

 

Kako to da Markus Vilijams nije bio tuzan jer u Srbiji nije legalizovana marihuna? 

 

Oni nisu ljudi ili sta?

 

Svaka čast ako možeš tako.

Samo onda briši nick, nije u redu.

Umesto Zvezde, stavi npr ravnu liniju.

Ili bi možda mogao navijati za Barselonu(zbog Kaline), za Deja nemaš neki izbor....

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Redstar0356 said:

Kako mi je drago sto sam prestao da navijam za ovaj cirkus od kluba tamo 2017-te od afere Telefon. 

 

Radonja i Kalina sezone excluded. 

 

 

 

 

Da bas, tako i ja prestajem da pusim i pjem posle svakog mamurluka.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...